IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Do??czenie do magów ognia
Szneks
post Jan 2 2011, 09:30 PM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 9
Joined: 18-November 10
Member No.: 4,115



Witam moj? postaci? w?a?nie pokona?em królow? pe?zaczy i od razu mia?em zamiar pój?? do magów ognia by si? do nich przy??czy?. Poszed?em szybko do Kazzmira aby odrzuci? jego pro?b? i polecia?em do SO do magów ognia. Lecz nikt do mnie nie zagada? gdzie chcia?bym do??czy?. Gada?em z Thorusem nie by?o ?adnej opcji dialogowej, tak samo by?o z Corristo. I mam teraz pytanie co zrobi? aby do??czy? do tych cholernych magów ognia?

Z góry dzi?kuj? za odpowied?.

PS. U?ywa?em opcji szukaj i nic nie znalaz?em sad.gif

This post has been edited by Bruce: Jan 3 2011, 07:16 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Jan 2 2011, 09:30 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
macios96
post Jan 2 2011, 11:05 PM
Post #2


Mag
*****

Group: Members
Posts: 306
Joined: 24-March 10
From: Belgium
Member No.: 3,191
Nr GG: 12020663



A zagada?e? do stra?nika przed bram? ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post Jan 3 2011, 07:18 AM
Post #3


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



1. Czy nale?ysz do SO (jeste? Cieniem)?
2. Czy Drake do ciebie zagada??


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szneks
post Jan 3 2011, 07:26 PM
Post #4


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 9
Joined: 18-November 10
Member No.: 4,115



Przepraszam, ?e tak pó?no odpisuj?.
1. Tak jestem cieniem.
2. Tak zagada? do mnie Drake.

@Edit
Znalaz?em rozwi?zanie wpierw musia?em pój?? do Cor Kaloma potem stra?nik do mnie co? powiedzia?.

@Edit 2
Mam ostatnie pytanie dotycz?ce wspó?pracy z obozem przed kopalni?. Do??czy?em w?a?nie do magów ognia i mog? nadal zagada? z Kazzmirem i doj?? do obozu przed kopalni?. Tylko ?e zrywaj? si? wtedy moje znajomo?ci z magami ognia i nie mog? si? u nich uczy?. Nie wiem czy jest to uznane za bug czy jest to w ten sposób jak mówi? Kazzmir : "Nie interesuje mnie czy nale?ysz ju? do jakiej? gildii, masz zerwa? wszystkie kontakty i pracowa? dla mnie.". Prosz? mi tylko wyt?umaczy? czy mog? si? potem nauczy? 5 i 6 kr?gu magii i czy uznane jest to za bug czy nie.

@Edit 3
Przepraszam za tyle "editów" .tongue.gif Na dole jest temat "hybryda" i jest tam napisane, ?e nie jest to bug i do tego obozu mo?na do??czy? z ka?d? gildi?. Nie usuwam tych "editów", bo kto? mo?e wej?? sobie i przeczyta? ten temat i mo?e mu si? on okaza? pomocny.

This post has been edited by Szneks: Jan 3 2011, 10:03 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mechmed
post Feb 7 2011, 07:33 PM
Post #5


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 10
Joined: 29-December 10
Member No.: 4,190



CYTAT(Szneks @ Jan 3 2011, 08:26 PM) *
Przepraszam, ?e tak pó?no odpisuj?.
1. Tak jestem cieniem.
2. Tak zagada? do mnie Drake.

@Edit
Znalaz?em rozwi?zanie wpierw musia?em pój?? do Cor Kaloma potem stra?nik do mnie co? powiedzia?.

@Edit 2
Mam ostatnie pytanie dotycz?ce wspó?pracy z obozem przed kopalni?. Do??czy?em w?a?nie do magów ognia i mog? nadal zagada? z Kazzmirem i doj?? do obozu przed kopalni?. Tylko ?e zrywaj? si? wtedy moje znajomo?ci z magami ognia i nie mog? si? u nich uczy?. Nie wiem czy jest to uznane za bug czy jest to w ten sposób jak mówi? Kazzmir : "Nie interesuje mnie czy nale?ysz ju? do jakiej? gildii, masz zerwa? wszystkie kontakty i pracowa? dla mnie.". Prosz? mi tylko wyt?umaczy? czy mog? si? potem nauczy? 5 i 6 kr?gu magii i czy uznane jest to za bug czy nie.

@Edit 3
Przepraszam za tyle "editów" .tongue.gif Na dole jest temat "hybryda" i jest tam napisane, ?e nie jest to bug i do tego obozu mo?na do??czy? z ka?d? gildi?. Nie usuwam tych "editów", bo kto? mo?e wej?? sobie i przeczyta? ten temat i mo?e mu si? on okaza? pomocny.



zagadaj ze stra?nikiem przy bramie do starego obozu nie wa?ne czy pó?nocnej czy po?udniowej, jak ci powie ?e thorus chce z tob? gada? to ju? mo?e sie ugadywa?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 12:55