Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Do??czenie do magów ognia
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Szneks
Witam moj? postaci? w?a?nie pokona?em królow? pe?zaczy i od razu mia?em zamiar pój?? do magów ognia by si? do nich przy??czy?. Poszed?em szybko do Kazzmira aby odrzuci? jego pro?b? i polecia?em do SO do magów ognia. Lecz nikt do mnie nie zagada? gdzie chcia?bym do??czy?. Gada?em z Thorusem nie by?o ?adnej opcji dialogowej, tak samo by?o z Corristo. I mam teraz pytanie co zrobi? aby do??czy? do tych cholernych magów ognia?

Z góry dzi?kuj? za odpowied?.

PS. U?ywa?em opcji szukaj i nic nie znalaz?em sad.gif
macios96
A zagada?e? do stra?nika przed bram? ?
Bruce
1. Czy nale?ysz do SO (jeste? Cieniem)?
2. Czy Drake do ciebie zagada??
Szneks
Przepraszam, ?e tak pó?no odpisuj?.
1. Tak jestem cieniem.
2. Tak zagada? do mnie Drake.

@Edit
Znalaz?em rozwi?zanie wpierw musia?em pój?? do Cor Kaloma potem stra?nik do mnie co? powiedzia?.

@Edit 2
Mam ostatnie pytanie dotycz?ce wspó?pracy z obozem przed kopalni?. Do??czy?em w?a?nie do magów ognia i mog? nadal zagada? z Kazzmirem i doj?? do obozu przed kopalni?. Tylko ?e zrywaj? si? wtedy moje znajomo?ci z magami ognia i nie mog? si? u nich uczy?. Nie wiem czy jest to uznane za bug czy jest to w ten sposób jak mówi? Kazzmir : "Nie interesuje mnie czy nale?ysz ju? do jakiej? gildii, masz zerwa? wszystkie kontakty i pracowa? dla mnie.". Prosz? mi tylko wyt?umaczy? czy mog? si? potem nauczy? 5 i 6 kr?gu magii i czy uznane jest to za bug czy nie.

@Edit 3
Przepraszam za tyle "editów" .tongue.gif Na dole jest temat "hybryda" i jest tam napisane, ?e nie jest to bug i do tego obozu mo?na do??czy? z ka?d? gildi?. Nie usuwam tych "editów", bo kto? mo?e wej?? sobie i przeczyta? ten temat i mo?e mu si? on okaza? pomocny.
Mechmed
CYTAT(Szneks @ Jan 3 2011, 08:26 PM) *
Przepraszam, ?e tak pó?no odpisuj?.
1. Tak jestem cieniem.
2. Tak zagada? do mnie Drake.

@Edit
Znalaz?em rozwi?zanie wpierw musia?em pój?? do Cor Kaloma potem stra?nik do mnie co? powiedzia?.

@Edit 2
Mam ostatnie pytanie dotycz?ce wspó?pracy z obozem przed kopalni?. Do??czy?em w?a?nie do magów ognia i mog? nadal zagada? z Kazzmirem i doj?? do obozu przed kopalni?. Tylko ?e zrywaj? si? wtedy moje znajomo?ci z magami ognia i nie mog? si? u nich uczy?. Nie wiem czy jest to uznane za bug czy jest to w ten sposób jak mówi? Kazzmir : "Nie interesuje mnie czy nale?ysz ju? do jakiej? gildii, masz zerwa? wszystkie kontakty i pracowa? dla mnie.". Prosz? mi tylko wyt?umaczy? czy mog? si? potem nauczy? 5 i 6 kr?gu magii i czy uznane jest to za bug czy nie.

@Edit 3
Przepraszam za tyle "editów" .tongue.gif Na dole jest temat "hybryda" i jest tam napisane, ?e nie jest to bug i do tego obozu mo?na do??czy? z ka?d? gildi?. Nie usuwam tych "editów", bo kto? mo?e wej?? sobie i przeczyta? ten temat i mo?e mu si? on okaza? pomocny.



zagadaj ze stra?nikiem przy bramie do starego obozu nie wa?ne czy pó?nocnej czy po?udniowej, jak ci powie ?e thorus chce z tob? gada? to ju? mo?e sie ugadywa?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.