IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

16 Pages V  « < 5 6 7 8 9 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Pytania, problemy, odpowiedzi., Temat ogólny.
Beliar55
post Jul 11 2009, 01:05 AM
Post #121


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 5
Joined: 4-July 09
Member No.: 1,594
Nr GG: 10784051



Chcia?em spyta? czy w wersji 1.03 moda Mroczne Tajemnice jest mo?liwo?? rozwi?zania misji od Kruka pt. Przemyt Rudy ???
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Jul 11 2009, 01:05 AM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Tomasz
post Jul 11 2009, 06:21 AM
Post #122


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 15
Joined: 10-July 09
Member No.: 1,675



Niedawno zainstalowa?em sobie Gothic I MT. Jest to bardzo ciekawa modyfikacja jednak posiada kilka wad. Niektóre z nich wymieni? które strasznie przeszkadzaj? w grze:
1.Gra nieraz zacina si? i wywala do pulpitu. Czy to przez kody?
2.Pewnego razu ide sobi? na aren? ognia a tu wyskakuje Codename-Zabójca 76 i mnie zabija i zabiera rude! Czym to spowodowane i czy wielu jest takich zabójców?
3.Nad placem wymian stoi STRA?NIK WYMIANY i ta?czy CA?KIEM NAGA kobieta ANGELINA.
4Czy mo?na jako? zmniejszy? respawn potworów? Rodzi sie ich tyle ?e gra si? zacina.

Je?eli kto? wie jak mo?na zapobiec niektórym problemom piszcie.
Z góry dzi?ki
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BLade
post Jul 19 2009, 08:21 PM
Post #123


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 18
Joined: 5-June 09
From: Su?kowice
Member No.: 1,170
Nr GG: 7591349



Tomaszu pozwolisz, ?e zacytuj?:

"Niedawno zainstalowa?em sobie Gothic I MT. Jest to bardzo ciekawa modyfikacja jednak posiada kilka wad. Niektóre z nich wymieni? które strasznie przeszkadzaj? w grze:

3.Nad placem wymian stoi STRA?NIK WYMIANY i ta?czy CA?KIEM NAGA kobieta ANGELINA"

Je?li przeszkadza ci jaka? naga kobieta to po prostu tam nie ?a? i ju?, u?ywasz kodów to si? nie dziw, Poziomkasy wprowadzi?y kilka ?artów w grze, ?eby by?o zabawniej, tak samo poluj?ce na ciebie hitmany, przed nimi mo?na ?atwo uciec, nie wiem jaki masz w tym problem, w grze mo?na uciec przed ka?dym potworem je?eli wie si? jak to zrobi? wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
miciek
post Jul 20 2009, 06:30 AM
Post #124


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 78
Joined: 6-May 09
From: kolonia karna
Member No.: 1,001
Nr GG: 13764126



CYTAT(BLade @ Jul 19 2009, 08:21 PM) *
Poziomkasy wprowadzi?y kilka ?artów w grze, ?eby by?o zabawniej, tak samo poluj?ce na ciebie hitmany,

HITMANY pierwsze s?ysze


--------------------

Jedyny sposób, by odkry? granice mo?liwo?ci, to przekroczy? je i si?gn?? po niemo?liwe.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BLade
post Jul 20 2009, 01:19 PM
Post #125


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 18
Joined: 5-June 09
From: Su?kowice
Member No.: 1,170
Nr GG: 7591349



Miciek jakby? gra? w Hitman: Codename 47, 2 lub 3 lub ogl?da? film to wiedzia?by? o kim mówi? i zrozumia?by? aluzj? ?artu twórców moda wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
miciek
post Jul 20 2009, 02:57 PM
Post #126


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 78
Joined: 6-May 09
From: kolonia karna
Member No.: 1,001
Nr GG: 13764126



CYTAT(BLade @ Jul 20 2009, 01:19 PM) *
Miciek jakby? gra? w Hitman: Codename 47, 2 lub 3 lub ogl?da? film to wiedzia?by? o kim mówi? i zrozumia?by? aluzj? ?artu twórców moda wink.gif


GRA?EM I OGL?DA?EM. ALE NIE SPOTKALEM SIE ZEBY MNIE COKOLWIEK ZAATAKOWALO PODCZAS SNU ANI NIKT NIE TA?CZY ?ADEN STRA?NIK NA PLACU WYMIAN


--------------------

Jedyny sposób, by odkry? granice mo?liwo?ci, to przekroczy? je i si?gn?? po niemo?liwe.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BLade
post Jul 20 2009, 03:29 PM
Post #127


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 18
Joined: 5-June 09
From: Su?kowice
Member No.: 1,170
Nr GG: 7591349



masz odpowied? miciek wink.gif, korytko a jak ty masz na imi? ? je?li mo?na spyta?, co? mnie ciekawi tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
miciek
post Jul 20 2009, 05:33 PM
Post #128


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 78
Joined: 6-May 09
From: kolonia karna
Member No.: 1,001
Nr GG: 13764126



CYTAT(korytko @ Jul 20 2009, 03:24 PM) *
grasz na starej wersji moda uruchom mroczne tajemnice z t? buzk? w menu b?dzie taka czaszka a je?li nie masz patcha 1.03 to go ?ci?gnij i zainstaluj


mama patcha i nic takiego nie ma


--------------------

Jedyny sposób, by odkry? granice mo?liwo?ci, to przekroczy? je i si?gn?? po niemo?liwe.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BLade
post Jul 20 2009, 06:04 PM
Post #129


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 18
Joined: 5-June 09
From: Su?kowice
Member No.: 1,170
Nr GG: 7591349



korytko to powiedz przynajmniej, ?e nie masz na imi? Micha? to mi wystarczy tongue.gif
i sko?cz? z za?miecaniem na forum tego typu pytaniami smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post Jul 20 2009, 06:28 PM
Post #130


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



BLade. Od tego jest PW. No i oczywi?cie warn.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BLade
post Jul 20 2009, 06:48 PM
Post #131


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 18
Joined: 5-June 09
From: Su?kowice
Member No.: 1,170
Nr GG: 7591349



ja wiem, ale na PW pr?dzej by nie odpisa?, wybacz Bruce, ju? nie b?d? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sewerus
post Jul 27 2009, 08:19 PM
Post #132


Cie?
**

Group: Members
Posts: 30
Joined: 27-July 09
From: Warszawa
Member No.: 1,755



Mam takie pytanie mo?e z innej beczki bo ci?gle sieka?em na wersji 1.01 teraz zainstalowa?em wersje 1.03.czy w patchu 1.03 moby si? w ogóle nie respawnuje czy respawnuj? si? do bazowej ilo?ci a nie do niesko?czonej ilo?ci . Wi?c jak je raz zabije to si? pojawia na nowo zgadza si? ? Dzi?ki z góry za odpowied? i pozdrawiam.


--------------------

Lok'Thar Wojowniku
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BLade
post Jul 28 2009, 12:24 PM
Post #133


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 18
Joined: 5-June 09
From: Su?kowice
Member No.: 1,170
Nr GG: 7591349



Sewerus mo?esz zrobi? jak ci korytko mówi, ale nie musisz gra? od nowa.
Po instalacji patcha 1.03 wszystkie potwory które ci si? nagromadzi?y wcze?niej nadal tam b?d? dopóki ich nie wyt?pisz, ale ju? ?aden kolejny ci si? nie pojawi wink.gif
Je?eli masz ten problem co inni, ?e wychodzi ci si? do Windows to zrób tak jak korytko radzi je?eli ci si? chce od nowa gra? wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sewerus
post Jul 28 2009, 01:36 PM
Post #134


Cie?
**

Group: Members
Posts: 30
Joined: 27-July 09
From: Warszawa
Member No.: 1,755



CYTAT(BLade @ Jul 28 2009, 02:24 PM) *
Sewerus mo?esz zrobi? jak ci korytko mówi, ale nie musisz gra? od nowa.
Po instalacji patcha 1.03 wszystkie potwory które ci si? nagromadzi?y wcze?niej nadal tam b?d? dopóki ich nie wyt?pisz, ale ju? ?aden kolejny ci si? nie pojawi wink.gif
Je?eli masz ten problem co inni, ?e wychodzi ci si? do Windows to zrób tak jak korytko radzi je?eli ci si? chce od nowa gra? wink.gif


Ale mi do windowsa nie wychodzi pytam tylko o respawn potworów . W patchu 1.01 jak us?ysza?e? krzyk ?cierwojada to znaczy , ?e si? respawnowa?y potwory a jak gram na patchu 1.03 to nie s?ysze nic wi?c si? pytam tzn , ?e one si? tak w nim nie respawnuj? ?

Ja tego gothica przeszed?em pó? roku temu na wszystkie sposoby z patchem 1.01 i czulem si? jak bym w diablo sieka? ( bez obrazy ) , wi?c dzi?ki temu patchowi nie b?dzie a? tyle kozaków lata?o po okolicy jak mniemam .

P.S. Tamtego gothica razem wywali?em 4 miechy temu , wi?c zaczynam od nowa .

I jeszcze jedno na przyk?ad jak siekam w jaktyla to potwory tam si? nie respawnuje do niesko?czono?ci tylko do podstawowej ilo?ci czy tak samo jest z tym patchem 1.03 Dzieki za info i sorry , ?e si? tak rozpisuje tak ju? niestety mam .

Nie ma to jak walczy? z hordami potworów , ?eby zdoby? almanah to chyba 100 goblinów zabi?em. Pozdrawiam raz jeszcze .


--------------------

Lok'Thar Wojowniku
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BLade
post Jul 28 2009, 09:06 PM
Post #135


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 18
Joined: 5-June 09
From: Su?kowice
Member No.: 1,170
Nr GG: 7591349



Przynajmniej nie napisa?e? tego na kupie wink.gif

Odpowied?:
Tak potwory si? nie respawnuj?, przynajmniej nie w takich ilo?ciach jakby? gra? bez patcha 1.03, jak ja wyt?pi?em wszystkie to w ogóle si? ju? nie pojawia?y wi?c mo?esz spokojnie gra? (nie tak jak w Diablo wink.gif), kozaków tylu nie b?dzie wink.gif

Odno?nie Jaktylu to z tego co wiem, nie ma do niego ?atki, chyba, ?e co? przegapi?em, w ka?dym razie respawn potworów tutaj nie ko?czy si?, jednak to chyba zale?y na jakim poziomie trudno?ci grasz, ja przeszed?em na najwy?szym i non stop si? pojawia?y nowe, ale ile? sie komu chce tak ci?gle zabijac ? wink.gif ja sko?czy?em na 20 levelu i mia?em do?? smile.gif
równie? pozdrawiam, je?eli si? w czym? pomyli?em to niech mnie kto? poprawi wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Stridingshadow
post Aug 5 2009, 09:42 AM
Post #136


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 109
Joined: 28-July 09
From: Bejrut
Member No.: 1,760
Nr GG: 10458889



CYTAT(Rognan @ Feb 9 2009, 11:22 PM) *
A ja mam problem bo jestem w tych podziemiach pradawnych ... i wiem ze te przedmioy ktore musze szuakc sa umieszczone przy straznikach ... i nie wiem czego i gdzie szukac bo przelazilem cala ta dziure i nie wiem co dalej ... znalazlem kamien obok troli kamien za wiekim smokiem na poczatku jak wszedlem do ten jaskini to po prawej byl ognisty golem jego tez zabilem i ograbilem wszystko co bylo do ograbienia i znalazlem ostatni krag ... obok cmentarza ... tyle ze tam tego nie znalazlem dalem juz eline kwiatki i w zamian z nia sspalem ... i teraz gdzie szukac ostatniego z tych kamieni...

PS: musze wam pogratulowac wspanialego dodatku bo zazwyczaj jak cos robia fajni lub jkas mniejsza firma ochlam ktory zrobiony jest i podany pod fajna nazwa i tylko dlatego sie go przechodzi a mojim zdaniem MT jest leprze od podstawki gdy starasz sie dojsc d pradawnych jest fajny klimacik i napiecie okurde co bedzie za rogiem ... biggrin.gif tylko przywodca przemytnikow moglu by byc troszeczke mniej agresywny ... biggrin.gif

Kryszta?y s? przy kamiennym golemie, z?baczach w ?rodku jaskini, Trollach, i przy Kamiennym Smoku (na skarpie po przeciwnej stronie jaskini wzgl?dem kamiennych ruin).
Ponadto warto przeszuka? jaskini? pe?n? robali, jest tam par? gad?etów.


--------------------

Birch and steel, blood and muscle!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Junior3k1
post Sep 8 2009, 02:12 PM
Post #137


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 31-August 09
Member No.: 2,022
Nr GG: 3202367



Witam smile.gif Mam ma?y problem z zadaniem od Diego mianowicie mam si? dowiedzie? co si? sta?o z Nekiem ... troch? ju? pom?czy?em tego questa i jestem w momencie w którym powinienem si? uda? z tym be?tem do Pacho, problem w tym ?e pacho pad? na pocz?tku gry jak szed?em z Baal Parvezem (chyba tak si? nazywa? tongue.gif) do obozu na Bagnie nie poradzi? sobie z t? hord? jaszczurów niedaleko Starego Obozu tongue.gif Nie mia?em poj?cia ?e na co? mi sie on przyda wi?c gra?em dalej :F Poszpera?em na google ale nie znalaz?em za bardzo podpowiedzi jak przyzwa? (spawn??) Pacho aby sko?czy? tego questa. Kto? zna mo?e komend? na to? Co zrobi??

Przy okazji panowie czapki z g?ów ?wietny dodatek! Z pocz?tku spodziewa?em si? czego? skromnego a tutaj fachowo pro rozwini?cie gry! Dla kogo? takiego jak ja, kto przechodzi? gothica ju? no na wszystkie mo?liwe sposoby par? ?adnych razy jest to co? idealnego. Nie psuje klimatu dodaje mas? nowych questów i mo?na górnicz? dolin? ?e tak powiem zwiedza? na nowo i znale?? co? ciekawego smile.gif Tak?e ?wietna robota! Cud Miód i Orzeszki! laugh.gif
Pozdrawiam wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Junior3k1
post Sep 8 2009, 06:40 PM
Post #138


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 31-August 09
Member No.: 2,022
Nr GG: 3202367



Wielkie dzi?ki ! laugh.gif nie wpad? bym na to nigdy nie u?ywa?em konsoli tongue.gif

Je?li kto? by mia? podobny problem to w Marvin Mode klawisz "O" Odpowiada za wcielanie si? w zaznaczonego npc.
?eby spawn?? Pacho nale?y wpisa? w konsoli :
insert GRD_224_pacho
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rosomak
post Oct 18 2009, 09:14 PM
Post #139


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 18-October 09
Member No.: 2,302



Witam mam pewien problem z gr?. Gram 5 min i wywala mi sie gdy wczytuje to tez sie wywala i wogole nie moge grac w MT. Moze ktos wie o co chodzi ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dantello
post Oct 19 2009, 08:32 AM
Post #140


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 70
Joined: 26-September 09
Member No.: 2,155
Nr GG: 9426608



A jeste? pewien, ?e dobrze zainstalowa?e? MT i patch ?? Jak tak to ja radz? odinstalowa? i zainstalowa? wszystko jeszcze raz.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

16 Pages V  « < 5 6 7 8 9 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 10:47