Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pytania, problemy, odpowiedzi.
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Narestel
Postanowi?em za?o?y? ogólny tema z pytaniami, (mo?e troch? ograniczy troch? liczb? zak?adanych tematów tongue.gif )

A moje pierwsze pytanie to Czesi podobno maj? ju? wersj? 1.4. Czy wersja jak? dysponuj? to beta? I czy rozwa?acie wypuszczenie ?atki 1.4 przed dubbingiem?

Podpinam - Siekacz
Werewolf
Prawdopodobnie to dubbing bedzie patchem 1.4 wink.gif
Zsuetam
CYTAT(Narestel @ Jan 1 2009, 08:13 PM) *
Postanowi?em za?o?y? ogólny tema z pytaniami, (mo?e troch? ograniczy troch? liczb? zak?adanych tematów tongue.gif )

A moje pierwsze pytanie to Czesi podobno maj? ju? wersj? 1.4. Czy wersja jak? dysponuj? to beta? I czy rozwa?acie wypuszczenie ?atki 1.4 przed dubbingiem?



A wi?c ?atka zostanie wydana wraz z dubbingiem;)
Khantor
Tak z tego co mówi? chyba Zdunek albo Bruce wiemy ?e patch 1.4 b?dzie wydany wraz z Dubbingiem.
Abyudin
Mam problem. Podczas instalacji Player - Kit'a dostaj? polecenie, aby wybra? folder, w którym to zainstalowa?. ?aden z folderów nie jest odpowiedni i nie wiem co mam teraz zrobi?. Prosz? o szybk? pomoc.
Zsuetam
CYTAT(Abyudin @ Jan 6 2009, 07:42 PM) *
Mam problem. Podczas instalacji Player - Kit'a dostaj? polecenie, aby wybra? folder, w którym to zainstalowa?. ?aden z folderów nie jest odpowiedni i nie wiem co mam teraz zrobi?. Prosz? o szybk? pomoc.


x:\Program Files\Piranha Bytes\Gothic\
gdzie x to dysk na którym masz zainstalowanego Gothica;)
Abyudin
Bardzo Ci dzi?kuj?. Tylko heheh... nie wiem co mam zrobi? dalej. unsure.gif
Zsuetam
CYTAT(Abyudin @ Jan 6 2009, 07:56 PM) *
Bardzo Ci dzi?kuj?. Tylko heheh... nie wiem co mam zrobi? dalej. unsure.gif

Je?li masz ju? zainstalowanego moda to wchodzisz do folderu z gr?:

x:\Program Files\Piranha Bytes\Gothic\System i dwukrotnie klikasz GothicStarter i wybierasz moda w którego chcesz zagra?wink.gif
Abyudin
CYTAT(Zsuetam @ Jan 6 2009, 08:05 PM) *
Je?li masz ju? zainstalowanego moda to wchodzisz do folderu z gr?:

x:\Program Files\Piranha Bytes\Gothic\System i dwukrotnie klikasz GothicStarter i wybierasz moda w którego chcesz zagra?wink.gif


Dzi?ki, bo na pocz?tku nie mog?em znale?? tego folderu
Maciek
moglby mi kto? powiedzie? gdzie znajduje sie chata alchemika niedaleko opuszczonej kopalni?? pls
Bruce
Dok?adniej to nad kopalni?. Wspinasz si? po pó?kach i na samym szczycie jest ta chatka.
Maciek
heh ale ktora kopalnia??? ta ko?o miejsca wymiany (tam gdzie zaczynamy) bo jezeli tam to szukalem tam najwiecej i ze zdenerwowania rozwali?em wszystkich w poblizu baseballem rozpierduchy/?? czyli szuka?em w dobrym miejscu ??

E; dzieki bo troche mnie denerwuje to skakanie w gothicu i zle mi sie wspina, dzieki po prostu chcialem sie upewnic czy dobrze szukam
Bruce
Tak, to tam. Gdzie? po lewej powiniene? zobaczy? pó?ki skalne na które da si? wspi??.
Shadovbeast
CYTAT(Anteaus @ Jan 12 2009, 01:37 PM) *
troche racji ;p robi? g:MP to jakby robi? gothica od nowa - nowe mapy, skrypty...

Witam wszystkich mam ogromn? pro?b? czy nie móg? by kto? zamie?ci? do ?ci?gni?cia ( nie na Rapids bo mi nie dzia?a ;/ nie wnikajcie w szczegó?y) gothic-a Z Mrocznymi Tajemnicami ju? zainstalowanymi?? pobiera?em ju? tego moda niezliczon? ilo?? razy i kombinowa?em z nim na wszystkie strony ?eby dzia?a? i nic
Prosz? o odpowiedzi na forum lub na e-mail
Pozdrawiam wszystkich Shadovbeast
Bruce
A konkretniej mo?na? Przede wszystkim masz zainstalowanego playerkita?
Shadovbeast
CYTAT(Bruce @ Jan 18 2009, 04:48 PM) *
A konkretniej mo?na? Przede wszystkim masz zainstalowanego playerkita?



Tak mam po instalowane wszystko tak jak pisze we wszelkich znalezionych przeze mnie poradnikach instalacyjnych Mrocznych Tajemnic za nic nie chce si? odpali? albo zainstalowa? jak trzeba
Bruce
Napisz krok po kroku, co robisz.
Maciek
mo?e mi ktos powiedzie? co mam zrobi? by walczy? z kolejnym przeciwnikiem na staro?ytnej arenie bo mog? narazie tylko z psycho a potem podobno mam pogada? ze skrzypkiem znowu i on mi powie z kim dalej, tylko ?e on w rozmowie nie ma innej opcji ni? KONIEC...

i jakie s? poziomy walki chodzi o to 30%-adept itd. bo mam mistrz i nie wiem od ilu nast?pny jest...
Bruce
Na arenie musisz zabi? przeciwnika. Przecie? Skrzypek mówi?, ?e to jest walka na ?mier? i ?ycie biggrin.gif
A co do machania mieczem, to ju? chyba nie wi?cej nie b?dzie (chyba, bo zawsze gra?em magiem).
Maciek
CYTAT(Bruce @ Jan 20 2009, 03:10 PM) *
Na arenie musisz zabi? przeciwnika. Przecie? Skrzypek mówi?, ?e to jest walka na ?mier? i ?ycie biggrin.gif

no fakt zapomnia?em xD

CYTAT(Bruce @ Jan 20 2009, 03:10 PM) *
A co do machania mieczem, to ju? chyba nie wi?cej nie b?dzie (chyba, bo zawsze gra?em magiem).

no to mo?e kto? inny si? wypowie w takim razie.. bo 2 poziomy (adept a potem mistrz) to troch? ma?o
Khantor
Maciek s? 4 poziomy w?adania broni?, 1 i najpot??niejszy to Brak xD, drugi adept, 3 mistrz a 4 arcymistrz z tym ?e machasz broni? jak mistrz (albo najcz??ciej jak zielony, taki bug ale napisa?em w dziale jak to naprawi?). Broni? 1H do poziomu arcymistrza uczy Balaireth je?li obra?e? drog? Beliara, a broni? 2H uczy SheerGhar tylko je?li wybierzesz go na swojego mistrza i wybra?e? drog? Innosa. Nie wiem na jakiej wersji MT grasz ale w 1.01 je?li zabi?e? jakiego? potwora albo przeciwnika ciosem krytycznym to nie dostawa?e? expa, je?li grasz na wersji 1.03 to jest OK. Im wi?ksz? masz wyuczon? walk? broni? tym wi?ksz? masz szans? na Krytika. Gdy masz 100% wyuczonej umiej?tno?ci to masz o ile dobrze pami?tam 100% szans na zadanie krytycznego ciosu.
Umbracor
Ja mam pytanie.Próbuj? zainstalowa? Mroczne Tajemnice, akceptuj? regulamin, wybieram folder z gr? i ?adowanie wci?? jest 0% a jak klikam gdziekolwiek to w??cza si? "Program nie odpowiada".
EDIT:
Ju? si? dowiedzia?em.
Bruce
Temat "Faq" nie jest ot tak sobie. Tam masz odpowied? na swoje pytanie. Póki co 1 warn za nieumiej?tno?? szukania.
Maciek
CYTAT(Khantor @ Jan 20 2009, 04:40 PM) *
Maciek s? 4 poziomy w?adania broni?, 1 i najpot??niejszy to Brak xD, drugi adept, 3 mistrz a 4 arcymistrz z tym ?e machasz broni? jak mistrz (albo najcz??ciej jak zielony, taki bug ale napisa?em w dziale jak to naprawi?).

dzi?ki skoro skoro dopiero od 100 si? zmienia to zainwestuje punkty w si?? narazie...

CYTAT(Khantor @ Jan 20 2009, 04:40 PM) *
Broni? 1H do poziomu arcymistrza uczy Balaireth je?li obra?e? drog? Beliara, a broni? 2H uczy SheerGhar tylko je?li wybierzesz go na swojego mistrza i wybra?e? drog? Innosa.

dzi?ki



CYTAT(Khantor @ Jan 20 2009, 04:40 PM) *
Nie wiem na jakiej wersji MT grasz ale w 1.01 je?li zabi?e? jakiego? potwora albo przeciwnika ciosem krytycznym to nie dostawa?e? expa, je?li grasz na wersji 1.03 to jest OK. Im wi?ksz? masz wyuczon? walk? broni? tym wi?ksz? masz szans? na Krytika. Gdy masz 100% wyuczonej umiej?tno?ci to masz o ile dobrze pami?tam 100% szans na zadanie krytycznego ciosu.

to dziwne bo czasami w?a?nie nie dostaj? expa za zabitego przeciwnika a instalowa?em patch 1.03 ....
magik1204
mam dosc dziwny problem, a wiec: niby jestem w 2 rozdzialem ale mam duzo godzin gry za soba, zostalem straznikiem kopalni i chcialem pogadac z krukiem. niestety za bardzo sie pospieszylem i zapisalem stan gry (nie wiem jakim cudem) podczas rozmowy wlasnie z krukiem, pozniej poszedlem do gomeza ktory mnie zabil za to ze sie do niego odezwalem, wiec postanowilem wczytac gre, ku mojemu zdziwiniu gdy wyszedlem z zamku obraz zaczal latac jakby sie zacinalo, gdy proboje z kims porozmawiac nie ma opcji dialogowych, a jak zapisuje gre i pozniej wczytam to zawsze znajduje sie pod... krata w SO w zamku... zostaly mi dwa savy jeden jak juz jestem pod krata a drugi zaraz po nieszczesnej rozmowie z krukiem... wie ktos co moglbym zrobic? czy po reinstalu wszystkiego i wgraniu starych saveow problem sie powtorzy? prosze o jakies rady
Rodgezius
Na pocz?tku troch? si? obawia?em warnem smile.gif Ale teraz zauwa?y?em ?e to ogólny temat smile.gif Wi?c mam pytanie odno?nie Owcy Melkora Angeliny ;] Czy to jaki? smaczek czy cu? ? Bo zawsze si? zastanawia?em co ona ma na celu smile.gif
Werewolf
Nie , owca jest po prostu dla melkora , ?eby on mogl ja karmic i sie z nia ,,bawic".
Bruce
Jeszcze jest obiektem jednego zadania. Ponadto jak dostaniemy zadanie od Melkora w poszukiwaniu klucza mo?na zabi? owc?. Jego reakcja b?dzie ciekawa.
szymeks
CYTAT(Shadovbeast @ Jan 18 2009, 12:45 PM) *
Witam wszystkich mam ogromn? pro?b? czy nie móg? by kto? zamie?ci? do ?ci?gni?cia ( nie na Rapids bo mi nie dzia?a ;/ nie wnikajcie w szczegó?y) gothic-a Z Mrocznymi Tajemnicami ju? zainstalowanymi?? pobiera?em ju? tego moda niezliczon? ilo?? razy i kombinowa?em z nim na wszystkie strony ?eby dzia?a? i nic
Prosz? o odpowiedzi na forum lub na e-mail
Pozdrawiam wszystkich Shadovbeast


Witam ja mam podobny problem. Nie moge zainstalowa? modu poniewa? przy instalacji jest taki bl?d
data\modvdf\dm.mod zawiera nieprawid?owe informacje

mam playerkitta 1.08. Mo?e by? jedno wyj?cie bo w w folderze modvdf nie mam pliku dm.mod tylko gothicmod_vdfs(bez rozszerzenia)

Pomó?cie
Bruce
Najpierw ?ci?gnij wersj? 1.01 potem 1.03. Zanim zainstalujesz wersj? 1.03 poczytaj instrukcj? co i jak trzeba zrobi?.
szymeks
O to chodzi ?e w wersji 1.1 nie chce isc. Wogule nie chce instalator ruszyc, ale wersja 1.3 (nie wiem jakim prawem) zainstalowa?a si? ?adnie. Tylko mam problem, ?e jak jest bardzo blisko mnie krwiopijca to gra sie wy??cza i pisze don't found keiler_body czy jako? tak...
Bruce
A jak? masz podstawow? wersj? moda? 1.01 czy 1.00?
szymeks
1.01. A mo?e kto? by wrzuci? gdzie? plik dm.mod. Bo przy instalacji mrocznych tajemnic v 1.01 mówi ?e ten plik nie ma dobrych danych (wogóle go nie ma)
Bruce
No to teraz zainstaluj 1.03 wykonuj?c DOK?ADNIE instrukcje które pojawi? po uruchomieniu instalatora.
szymeks
Powiem tak: Przy instalacji modu 1.01 zatnie si? przy 0% i wyskoczy komunikat, ?e plik dm.mod w data vdffiles nie zawiera potrzebnych danych. Po wyj?ciu z tego, instaluje patcha 1.03 i mod si? uruchomi przy wolnej kopalni jest ten gostek co jej kobitke porwali, ale co chwilka sie wy??cza... jak mnie krwiopijca dziobnie, jak chce waln?? bagiennego jaszczura... spróbuje zainstalowa? tak jak mówisz ale nie wiem....
szymeks
przeinstalowa?em gothica i mody dalej s? b??dy ale ju? nie wychodzi z gry biggrin.gif narazie dzi?kuje za pomoc
szymeks
i ju? problem :/ taki fajny mod i nie chce mi i??. Przy misji co trzeba znale?? tego przemytnika dla Diego co ukrywa si? w jakiej? jaskini jest b??d... Nie wiem pomó?cie, albo wrzu?cie gdzie? swoj? instalk? albo ten plik on powinien by? w folderze data\modvdf i on si? nazywa dm.mod... Z góry dzi?kuje
Bruce
Nawet czyta? nie potrafisz. Oto co pisze zaraz po uruchomieniu istalki patcha 1.03:
CYTAT
Patch w wersji 1.03 przeznaczony dla modyfikacji Gothic: Mroczne Tajemnice w wersji 1.01.

Przy instalcji na pe?n? wersj? MT ver. 1.01 nale?y zamieni? nast?puj?c? lini? w pliku dm.ini znajduj?cym si? w folderze gothic/system:

vdf=dm.mod patch.mod patch3.mod
na
vdf=dm.mod patch3.mod

(pliki mod oddzielona s? DWOMA spacjami)
szymeks
CYTAT(Bruce @ Jan 30 2009, 07:52 AM) *
Nawet czyta? nie potrafisz. Oto co pisze zaraz po uruchomieniu istalki patcha 1.03:


potrafie czytac i tak zrobi?em. Obok wej?cia na ziemie orków jest jaskinia, w której pewnie znajde przemytnika. Gdy zblizam sie do niej gra sie wy??cza. Ca?a sprawa rozchodzi si?o to ?e w katalogu modvdf nie mam pliku dm.mod!!! Czy jak wolisz:

Przy instalcji na pe?n? wersj? MT ver. 1.01 nale?y zamieni? nast?puj?c? lini? w pliku dm.ini znajduj?cym si? w folderze gothic/system:

vdf=dm.mod patch.mod patch3.mod
na
vdf=dm.mod patch3.mod
Bruce
A waln??e? 2 spacje pomi?dzy dm.mod i patch3.mod? Jak to nie pomo?e przeinstaluj gothica i zainstaluj jeszcze raz moda.
szymeks
waln??em, przeinstalowa?em ju? wszystko robilem... Podrzu? mi privem ten plik jak to dla Ciebie nie jest k?opot i mo?e si?problem rozwi??e. Wysy?am Ci screena co si? dzieje przy instalacji modu na ?wie?ego gothica
Bruce
Niestety nie pomog? ci, bo mam wersj? 1.04. Ale mo?e kto? z forum?
szymeks
CYTAT(Bruce @ Jan 30 2009, 07:51 PM) *
Niestety nie pomog? ci, bo mam wersj? 1.04. Ale mo?e kto? z forum?


Uwa?am ?e ten plik jest do wszystkich patchy niezmienny. A co Ci szkodzi? Dla mnie warto spróbowa? smile.gif
Rognan
ja mam problem bo jest ta wie?a nad obozem przemytnikow i molem do niej normalnie wchodzic dopuki doputy nie dostalem questa o znalezienie pierscienia repliki klucza do ich kryjowki ktory wypadl straznikowi bram tam jak walczyl ze szkieletami i po otrzymaniu tego q gdy chce wejsc do wiezy po zejsciu kilku schodkow do wnetrza gra sie zawiesza i musze ja wylaczyc za pomoca ctrl alt del ... prosze o szybka pomoc
Bruce
CYTAT(szymeks @ Jan 30 2009, 07:56 PM) *
Uwa?am ?e ten plik jest do wszystkich patchy niezmienny. A co Ci szkodzi? Dla mnie warto spróbowa? smile.gif

?le uwa?asz. Ten plik ró?ni si? i to mocno.
MT_Fun
Cze?? Wszystkim! smile.gif
Kurcze, mam pewien problem z Gothic-MT :
Jestem na 31 poziomie i potworów jest tyle, ?e nie sposób si? przemieszcza? miedzy obozami, bo gr? tak tnie, ?e o zgroza. Co chwil? wywala mnie do XP-eka. Nie sposób gra?, a gra, co tu du?o mówi?, jest ZAJEBIASZCZA !!!

Czy istnieje jaka? mo?liwo??, by zmniejszy? ilo?? powstaj?cych potworów np jakim? kodem, lub grzebi?c w instalce, mo?e jaki? pacz.

HELP!
PLEASE!

mellow.gif
Bruce
Zainstaluj patcha 1.03.
MT_Fun
CYTAT(Bruce @ Feb 2 2009, 03:32 PM) *
Zainstaluj patcha 1.03.

Oczywi?cie, ?e zainstalowa?em i to od razu przy instalowaniu MT, wg zalece?. Jednak nic to nie daje, po prostu potworów na obecnym poziomie jest tak wiele, ?e nie sposób cokolwiek zrobi?. Jakby namna?a?y si? w tempie logarytmicznym. Im wi?cej ich usiek?, tym wi?cej ich powstaje i teraz jest ich taka masa, ?e o jezu. Wygl?da to do?? groteskowo. Najgorsze, ?e co sekund? wywal mnie do xp-eka.
Szkoda, bo bakcyla z?apa?em na te MT, a? mnie nosi...
Mo?e jakie? sugestie?
Mo?e co? si? jednak da wykmini??

Pozdro Wszystkim!
Bruce
Ten respawn jest obecny tylko w wersji 1.02. Przeinstaluj ca?? gr?, a potem zainstaluj moda w wersji 1.01, a na to od razu patcha 1.03.
MT_Fun
CYTAT(Bruce @ Feb 2 2009, 05:13 PM) *
Ten respawn jest obecny tylko w wersji 1.02. Przeinstaluj ca?? gr?, a potem zainstaluj moda w wersji 1.01, a na to od razu patcha 1.03.

OK,
Tak robi?.
Tylko nie mog? ?ci?gn?? patcha 1.03 bo w downloadzie wyskakuje error.
Daj prosz? Bruce link do patcha 1.03
A tak w ogóle to wielkie dzi?ki za POMOC smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.