IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> B??dy Mroczne Tajemnice 2.01, temat zbiorczy
Zdunek
post May 1 2010, 11:08 AM
Post #1


Ken'Udz mistrz stali i runy.
*****

Grupa: Root Admin
Postów: 333
Dołączył: 23-December 08
SkÄ…d: Wejherowo
Użytkownik nr: 1



Wypisujcie tu wszystkie znalezione b??dy, patrzcie tak?e czy kto? ju? o tym nie wspomnia?, je?li si? uda to b?dziemy wypisywali w tym po?cie tak?e b??dy rozwi?zane.....


Edit:
Prosz? o dok?adnie opisywanie w jakim momencie gry jeste?cie i co robili?cie czyli który rozdzia?, jakie miejsce, oraz sytuacja w jakiej dosz?o do b??du


--------------------


Tylko idiota problem rozwi?zuje komend? format c:
Nie jestem pesymist?, jestem optymist? z do?wiadczeniem !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
44 Stron V   1 2 3 > »   
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 99)
Google Bot
post May 1 2010, 11:08 AM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Bezi1
post May 1 2010, 11:15 AM
Post #2


Nowicjusz
*

Grupa: Members
Postów: 29
Dołączył: 3-January 10
SkÄ…d: Gdzie?...
Użytkownik nr: 2,918
Nr GG: 13144894



No ja mam problem ma?y xd smile.gif jak wychodz? ze starej kopalni to mnie wszyscy stra?nicy atakuj? nie wiem dlaczego ?

Co jest grane ?


--------------------

Prawdziwego m??czyzn? poznaj? si? jak ko?czy a nie jak zaczyna :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kuczaja
post May 1 2010, 11:19 AM
Post #3


Cie?
**

Grupa: Members
Postów: 60
Dołączył: 4-March 10
Użytkownik nr: 3,146
Nr GG: 10083648



ja przed chwileczk? odkry?em b??d w palisadzie w obozie przed kopalni?. w miejscu przy ?cianie skalnej gdzie s? po drugiej stronie te zw?oki kopacza mo?na na upartego prze?lizgn?? si? mi?dzy palami. Mi?dzy którymi wida? bo s? mi?dzy nimi szczeliny dosy? wyra?ne.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lol22
post May 1 2010, 11:27 AM
Post #4


Cie?
**

Grupa: Members
Postów: 64
Dołączył: 24-April 10
Użytkownik nr: 3,373



Je?li to temat zbiorczy to tutaj równie? informuje o bugu z aren? walk.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kat-jon
post May 1 2010, 11:29 AM
Post #5


Cie?
**

Grupa: Members
Postów: 58
Dołączył: 5-June 09
SkÄ…d: Kraków
Użytkownik nr: 1,175



Ja mam b??d (pierwszy rozdzia?) cho? mo?e to jest cz??ci? tej wersji moda.
Przy mo?cie na drodze do starego obozu nie ma wcale stra?ników a przecie? w podstawce jak i we wcze?niejszej wersji MT sta?o tam dwóch stra?ników.
Poza tym w jaskini kretoszczurów niedaleko chaty Kawalorna jest spora dziura w sklepieniu.

Ten post został edytowany przez Kat-jon: May 1 2010, 03:38 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 11:37 AM
Post #6


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



A ja mam problem dosta?em zadanie od przemytników aby zanie?? dostaw? no i id? i widz? kos? to on mnie bez powodu atakuj? no i jak go pobije id? do Qestina to wszyscy mnie atakuj? dlaczego ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Avasil
post May 1 2010, 11:38 AM
Post #7


Cie?
**

Grupa: Members
Postów: 51
Dołączył: 22-April 10
Użytkownik nr: 3,355
Nr GG: 9963235



CYTAT
Je?li to temat zbiorczy to tutaj równie? informuje o bugu z aren? walk.

Na czym on polega?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lol22
post May 1 2010, 11:50 AM
Post #8


Cie?
**

Grupa: Members
Postów: 64
Dołączył: 24-April 10
Użytkownik nr: 3,373



CYTAT(Avasil @ May 1 2010, 12:38 PM) *
Na czym on polega?


Obstawiasz walke rano, idziesz spac do 19. Wstajesz, idziesz do Kertona, i czekasz. Widzisz, jak wchodzi jeden zawodnik. Po 2 minutach Kerton oglasza walke i jeden zawodnik jest na arenie a drugi gada sobie z innymi NPC. Wyciaga bron i zaczyna go gonic. No i sie gonia w nieskonczonosc az ktorys nie powie "Jeszcze cie dorwe!". I na tym sie konczy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 1 2010, 11:56 AM
Post #9


Stra?nik
****

Grupa: Members
Postów: 213
Dołączył: 30-April 10
Użytkownik nr: 3,424



Ja mam problem podobny do lola22 z tym, ?e z obstawianiem nie mam problemów. Gorzej je?li JA mam walczy?. Wtedy id? na aren?, czekam par? minut, wchodzi Shrat. Zagaduje mnie i wychodzi. Id? do Scatt'ego. Milczy. ?pi? to my?l?, ?e odda walkowerem i b?dzie ok. Ale nadal milczy. Nikogo innego wyzwa? nie mog?. Shrat sobie z kim? gada. I ma tylko "KONIEC."

Ten b??d co lol22 mia?em tylko raz, co nie zmienia jednak faktu, ?e CA?A ARENA jest jednym wielkim bugiem nawet w porównaniu do patcha 1.3


Mam te? problem z Kirgo(czyli z Kharimem pewnie te?...) Id?, gadam, mam tylko kwesti? "Jeste? dobry?" on gada i ko?czy, a ja nie mam ?adnej opcji dialogowej, mog? tylko "KO?CZY?." Nie ma ?adnej gadki o wyzwaniu go by zaskarbi? sobie g?os Scatt'iego.

EDIT: Z Kharimem to samo...

Niby nie jest mi to potrzebne, ale chc? by? w SO i mie? jak najwi?cej questów wykonanych a ten bug z aren? to wyklucza...

Ten post został edytowany przez Macio: May 1 2010, 11:59 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 1 2010, 12:00 PM
Post #10


Stra?nik
****

Grupa: Members
Postów: 213
Dołączył: 30-April 10
Użytkownik nr: 3,424



CYTAT(trutka1 @ May 1 2010, 12:57 PM) *
A ja znalaz?em b??d który powoduje, ?e patch 2.01 nie dzia?a! B??d jest w pliku DM.ini:
KOD
vdf=DM_Anim.mod  DM_Meshes.mod  DM_Scripts.mod  DM_Sounds.mod  DM_Speech.mod  DM_Tex.mod  DM_Worlds.mod  DM_Patch
B??d jest taki ?e po "DM_Patch" nie ma ".mod", przez co patch nie dzia?a.


Bawi?em si? kiedy? w modding, ale nie chcia?o mi si? wchodzi? w plik ini. bo zawierzy?em twórc?... eh... mo?e to przez to jest bug na arenie.

EDIT: Masz racj?, w moim pliku .ini z dm te? tego brakuje.

Ten post został edytowany przez Macio: May 1 2010, 12:03 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 12:03 PM
Post #11


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



Zara zobacz?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 1 2010, 12:11 PM
Post #12


Stra?nik
****

Grupa: Members
Postów: 213
Dołączył: 30-April 10
Użytkownik nr: 3,424



Nadal czekamy na odzew ze strony poziomkaz. Ten patch wprowadza wiele b??dów, których nie by?o w wersji 1.3 przynajmniej. Mam nadziej?(jestem optymist?) ?e panowie zgrabnie znowu podejd? do tego patcha i wydadz? wersje 2.02, tylko boj? si?, ?e post?p pójdzie si?... to znaczy... pójdzie sobie na spacer.

EDIT: Poziomki jako? si? na razie nie kwapi?.


Niestety z powodu licznych bugów gra robi si? po prostu "nie do ?ycia". Mog?em przebole? fakt, ?e Shrat si? zbugowa? i nie chcia? walczy?. Ale nie mog? wybaczy? tego, ?e nie mog? wyzwa? ani Kharima ani Kirgo. To s? postacie, które wyst?pi?y w podstawce i nie powinny by? ruszane. Kolejny to fakt, ?e w pliku .ini DM_Patch nie ma dopiski .mod. Wi?c jaka jest celowo?? instalowania patcha który nie dzia?a?

Rozumiem wasz wysi?ek i prac? w?o?on? w dubbing. Dubbing jest czasem fajny, porz?dny, a czasem ?mieszny. Ale ten patch to jest ?enua bo nie poprawia, a psuje. Co z tego, ?e dodaje par? fajnych npców jak nie mog? przej?? misji z podstawki? Albo arena si? zbugowa?a? Mini gra z kowalstwem te? jest fajna, wbrew pozorom je?li masz troch? zr?czno?ci do wyrobisz, ale jednak patch przynajmniej na razie na minus, ni? na plus. Dubbing na plus, mimo paru niewypa?ów to jest par? pere?ek, a je?li nie to niektóre kwesti? przynajmniej wychodz? ?miesznie.

Chocia? s?dz?, ?e jakby obrobi? nagrania Beziego nie by?oby tak ?le. Redukcja szumów i jakie? tam filtry i MO?E by?oby ok.

Ten post został edytowany przez Macio: May 1 2010, 12:36 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 12:33 PM
Post #13


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



w moim tak samo mo?e trzeba dopisa? mod ??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 1 2010, 12:38 PM
Post #14


Stra?nik
****

Grupa: Members
Postów: 213
Dołączył: 30-April 10
Użytkownik nr: 3,424



CYTAT(Geralt @ May 1 2010, 01:33 PM) *
w moim tak samo mo?e trzeba dopisa? mod ??


Dopisa?em. Geralt nie chc? ci? martwi?, ale to gó**o za przeproszeniem pomo?e. A przynajmniej mi nie odbugowa?o areny.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 12:41 PM
Post #15


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



a po co ci ta Arena nie jest potrzebna to przej?cia gry wink.gif czekamy na poziomki mo?e wydadz? nowego patcha
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 12:42 PM
Post #16


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



Ja normalnie wyzwa?em Kirgo i Karima
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zdunek
post May 1 2010, 12:43 PM
Post #17


Ken'Udz mistrz stali i runy.
*****

Grupa: Root Admin
Postów: 333
Dołączył: 23-December 08
SkÄ…d: Wejherowo
Użytkownik nr: 1



CYTAT(Macio @ May 1 2010, 02:11 PM) *
Nadal czekamy na odzew ze strony poziomkaz. Ten patch wprowadza wiele b??dów, których nie by?o w wersji 1.3 przynajmniej. Mam nadziej?(jestem optymist?) ?e panowie zgrabnie znowu podejd? do tego patcha i wydadz? wersje 2.02, tylko boj? si?, ?e post?p pójdzie si?... to znaczy... pójdzie sobie na spacer.

EDIT: Poziomki jako? si? na razie nie kwapi?.


Niestety z powodu licznych bugów gra robi si? po prostu "nie do ?ycia". Mog?em przebole? fakt, ?e Shrat si? zbugowa? i nie chcia? walczy?. Ale nie mog? wybaczy? tego, ?e nie mog? wyzwa? ani Kharima ani Kirgo. To s? postacie, które wyst?pi?y w podstawce i nie powinny by? ruszane. Kolejny to fakt, ?e w pliku .ini DM_Patch nie ma dopiski .mod. Wi?c jaka jest celowo?? instalowania patcha który nie dzia?a?

Rozumiem wasz wysi?ek i prac? w?o?on? w dubbing. Dubbing jest czasem fajny, porz?dny, a czasem ?mieszny. Ale ten patch to jest ?enua bo nie poprawia, a psuje. Co z tego, ?e dodaje par? fajnych npców jak nie mog? przej?? misji z podstawki? Albo arena si? zbugowa?a? Mini gra z kowalstwem te? jest fajna, wbrew pozorom je?li masz troch? zr?czno?ci do wyrobisz, ale jednak patch przynajmniej na razie na minus, ni? na plus. Dubbing na plus, mimo paru niewypa?ów to jest par? pere?ek, a je?li nie to niektóre kwesti? przynajmniej wychodz? ?miesznie.

Chocia? s?dz?, ?e jakby obrobi? nagrania Beziego nie by?oby tak ?le. Redukcja szumów i jakie? tam filtry i MO?E by?oby ok.


Do k***y n?dzy, wszyscy si? wydzierali ?eby wyda? jak najszybciej i w ogóle, wydali?my tak szybko jak mogli?my no i zabrak?o czasu by dok?adnie przetestowa? !!!! po prostu mo?na ku***y dosta?


--------------------


Tylko idiota problem rozwi?zuje komend? format c:
Nie jestem pesymist?, jestem optymist? z do?wiadczeniem !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 12:46 PM
Post #18


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



I ja mam dalej buga dalej mnie kosa atakuj?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Avasil
post May 1 2010, 12:47 PM
Post #19


Cie?
**

Grupa: Members
Postów: 51
Dołączył: 22-April 10
Użytkownik nr: 3,355
Nr GG: 9963235



um, wybaczcie off top, ale co jest dziwnego w tym, ?e w nowej wersji jest pe?no bugów..? Mnie to si? wydawa?o oczywiste. W swoim czasie pewnie wyjd? odpowiednie patche.

Je?eli nie mo?ecie czeka? do patcha - aren? zostawcie sobie na pó?niej.

edit - i nie oczekujcie reakcji po 10 minutach oO Ja osobi?cie b?d? szcz??liwy je?li w przeci?gu tygodnia (co najmniej)wyjdzie patch, który te rzeczy poprawi. wink.gif

Ten post został edytowany przez Avasil: May 1 2010, 12:48 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slim27
post May 1 2010, 12:50 PM
Post #20


Nowicjusz
*

Grupa: Members
Postów: 27
Dołączył: 6-April 10
SkÄ…d: Lbn
Użytkownik nr: 3,263



CYTAT(Geralt @ May 1 2010, 12:42 PM) *
Ja normalnie wyzwa?em Kirgo i Karima

Ja jeszcze nie zacz??em gra?, wi?c nie wiem do ko?ca, ale mo?e ten problem Macio tylko u Ciebie wyst?puje? Geraltowi jak sam pisze, dzia?aj? opcj? z Kirgo i Kharimem. Spróbuj przeinstalowa?,gierk?.

Ten post został edytowany przez Slim27: May 1 2010, 12:51 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 12:53 PM
Post #21


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



Wyzwa?em ich 2 i pokona?em bo mia?em qest wiecie o co chodzi o poparcie aby zosta? cieniem .
Tylko nie wiem dlaczego ten kosa mnie atakuj? sad.gif sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lol22
post May 1 2010, 12:53 PM
Post #22


Cie?
**

Grupa: Members
Postów: 64
Dołączył: 24-April 10
Użytkownik nr: 3,373



Dopisa?em .mod na ko?cu i postacie tym razem walcz?, tyle ?e nie wbiegaj? na aren? ale walcz? przy arenie xD. A to ju? jest jaki? post?p tongue.gif wink.gif
Dlatego my?l? ?e wróc? do G3, do czasu a? zostanie wydany dodatkowy patch
A b??d Zdunku wyst?puje w I rozdziale kiedy po raz pierwszy zawita?em w SO.

Ten post został edytowany przez lol22: May 1 2010, 12:55 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 12:56 PM
Post #23


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



A mój bug tak samo w I Rozdziale no i w II bo zosta?em stra?nikiem
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 1 2010, 12:57 PM
Post #24


Stra?nik
****

Grupa: Members
Postów: 213
Dołączył: 30-April 10
Użytkownik nr: 3,424



CYTAT(Zdunek @ May 1 2010, 12:08 PM) *
Edit:
Prosz? o dok?adnie opisywanie w jakim momencie gry jeste?cie i co robili?cie czyli który rozdzia?, jakie miejsce, oraz sytuacja w jakiej dosz?o do b??du


Jasne, nie ma problemu.

Pierwszy bug

-------------

Rozdzia?: I
Miejsce: Stary Obóz, Arena
Moment gry: Wykonywa?em zadania dla SO, by?em te? w NO i u fanatyków by wbi? lvl i wróci?em by spra? Kirgo i Kharima na arenie.
Sytuacja: Ze Scatt'ym gada?em wcze?niej. Pochwali?em si?, ?e pobije i Kirgo i Kharima. Poszed?em kupi? itemki, wbi? lvl na questach, wyruszy?em do NO z Mordragiem. Podszkoli?em si?? i wyszkolenie w broni jednor?cznej. I dziarsko ruszam by pokona? gladiatorów. Kirgo ma tam dwie kwestie, co? w stylu "Kim jeste??" i "Jeste? dobry?". Powinienem móc potem wyzwa? go a on ma tylko "KONIEC."

Z Kharimem sytuacja taka sama jak z Kirgo.

Drugi bug

-------------

Rozdzia?: I
Miejsce: Stary Obóz, Arena
Moment gry: Nieco wcze?niejszy ni? w bugu pierwszym
Sytuacja: Wyzwa?em na aren? Shrata(tylko jego mog?em) wp?aci?em 50 bry?ek. Zapisa?em, przespa?em si? do wieczora, spó?ni?em si? na walk?. Przegra?em walkowerem wi?c wczytuje i odpoczywam do po?udnia. W mi?dzyczasie zwiedzam obóz bo questy te, które mo?na wykona? w obr?bie obozu zrobi?em. Id? oko?o 16. Shrat czeka na arenie, id? dalej. On mnie zagaduje, ale okno dialogowe jest puste. Rozmowa natychmiast si? ko?czy a Scatty nie ma nic do powiedzenia. Nie mog? wyzwa? nikogo innego. Shrat sobie gada i gada. A ma tylko "KONIEC." Id? wieczorem to mówi?, ?e si? skrypt odbuguje, bo przegram walkowerem. NIC. Ze Scatty'm mog? tylko obstawia? walki i uczy? si? miecza jednor?cznego.

Trzeci bug

-------------

Rozdzia?: Poza gr?
Miejsce: Gothic/System/Dm.ini
Moment gry: ?aden?
Sytuacja: Patch nie dzia?a, gdy? jaki? inteligent zamiast napisa? w linijce DM_Patch.mod jest samo DM_Patch. Próbowa?em to zmieni?, ale arena pewnie i tak przepad?a w diab?y.

vdf=DM_Anim.mod DM_Meshes.mod DM_Scripts.mod DM_Sounds.mod DM_Speech.mod DM_Tex.mod DM_Worlds.mod DM_Patch - jest tak

vdf=DM_Anim.mod DM_Meshes.mod DM_Scripts.mod DM_Sounds.mod DM_Speech.mod DM_Tex.mod DM_Worlds.mod DM_Patch.mod - a powinno by? tak.

Czwarty bug

-------------

Rozdzia?: Równie? I
Miejsce: Nowy obóz, pola ry?owe
Moment gry: Po podró?y do Nowego Obozu z Mordragiem.
Sytuacja: Roznosz? wod? dla Lewusa, wracam by mu zakomunikowa?, ?e niech se sam nosi, on si? na mnie rzuca a za nim te dwa bandziory i czterech zbieraczy. W oryginale i w wersji 1.3 by?o tak, ?e walczy?em tylko z Lewusem i Ry?owym Ksi?ciem. A zapewniam, ?e jakbym powalczy? d?u?ej to wszyscy zbieracze by si? na mnie rzucili // Ten problem jednak nie przeszkodzi? mi w grze, komunikuje jedynie bo móg? by? to zwyk?y przypadek i ten bug nie jest tak pilny jak bug pierwszy i drugi.

Pi?ty bug

-------------

Rozdzia?: I
Miejsce: Stary obóz, arena
Moment gry: Dowolny
Sytuacja: Potwierdzone u dwóch ludzi. Czasem tak si? zdarza, ?e tylko jedna osoba idzie na aren?, a druga ci?giem gada i gada. Zreszt? ten problem dok?adniej zna lol22, ja go mia?em tylko raz.


-------------

CYTAT(Zdunek @ May 1 2010, 01:43 PM) *
Do k***y n?dzy, wszyscy si? wydzierali ?eby wyda? jak najszybciej i w ogóle, wydali?my tak szybko jak mogli?my no i zabrak?o czasu by dok?adnie przetestowa? !!!! po prostu mo?na ku***y dosta?


Ale? Ja nie kwestionuje pracy jak? Wy w?o?yli?cie, Ja jedynie wymieniam b??dy jakie w grze znalaz?em i suponuje, ?e jest jaki? sposób by im zaradzi?. Przeciwnie, jestem pe?en podziwu dla Waszej pracy, ale jednak ten patch par? bugów ma. Tam, ?e nie mog? walczy? z commonerami na arenie to prze?yje, ale z Kirgo i Karimem to bym chcia?, dla expa i itemów.

A poza tym dlaczego si? na mnie Ty rzucasz? Ja spokojnie na MT czeka?em jak zwyczajny gracz i wy?ywa? si? na Mnie przez ogó? ludno?ci jest... no...

Ten post został edytowany przez Macio: May 1 2010, 01:08 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dawido312
post May 1 2010, 01:12 PM
Post #25


Szkodnik
***

Grupa: Members
Postów: 146
Dołączył: 24-November 09
Użytkownik nr: 2,508



Hmm, nie wiem czy to b??d, czy ja jestem ?lepy, ale albo mi si? wydaje, albo nie ma u mnie tego kucharza z Obozu Przed Kopalni? (Tego co kopacza ugotowa? biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 1 2010, 01:14 PM
Post #26


Stra?nik
****

Grupa: Members
Postów: 213
Dołączył: 30-April 10
Użytkownik nr: 3,424



CYTAT(dawido312 @ May 1 2010, 02:12 PM) *
Hmm, nie wiem czy to b??d, czy ja jestem ?lepy, ale albo mi si? wydaje, albo nie ma u mnie tego kucharza z Obozu Przed Kopalni? (Tego co kopacza ugotowa? biggrin.gif)


Nie jestem pewien, ale on czasem hasa sobie do karczmy, a je?li nie to mo?e uciek? do Nowego Obozu?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dawido312
post May 1 2010, 01:16 PM
Post #27


Szkodnik
***

Grupa: Members
Postów: 146
Dołączył: 24-November 09
Użytkownik nr: 2,508



Po rozmowie z Kaziem (Kazzmirem biggrin.gif) poszed?em z tym kucharzem pogada?, a jego przy kotle(czy co to tam jest tongue.gif) nie ma...w karczmie zaraz sprawdz?...

Edit: Moje niedopatrzenie, pije piwko w karczmie tongue.gif

Ten post został edytowany przez dawido312: May 1 2010, 01:20 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 1 2010, 01:19 PM
Post #28


Stra?nik
****

Grupa: Members
Postów: 213
Dołączył: 30-April 10
Użytkownik nr: 3,424



CYTAT(dawido312 @ May 1 2010, 02:16 PM) *
Po rozmowie z Kaziem (Kazzmirem biggrin.gif) poszed?em z tym kucharzem pogada?, a jego przy kotle(czy co to tam jest tongue.gif) nie ma...w karczmie zaraz sprawdz?...


Oczywi?cie mowa o karczmie Siekacza. Je?li porozmawiasz z nim jak na kablujesz na niego Kazzmirowi to chyba ucieknie do NO do karczmy Silasa, ale je?li nie to powinien by? w karczmie, ewentualnie prze?pij si? gdzie? to mo?e b?dzie przy kotle. Je?li nie... to kolejny bug.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 01:50 PM
Post #29


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



No to nikt nie wie dlaczego mnie kosa atakuj? sad.gif sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 1 2010, 01:54 PM
Post #30


Stra?nik
****

Grupa: Members
Postów: 213
Dołączył: 30-April 10
Użytkownik nr: 3,424



CYTAT(Geralt @ May 1 2010, 01:50 PM) *
No to nikt nie wie dlaczego mnie kosa atakuj? sad.gif sad.gif


To musz? by? wzgl?dy fabularne, gdzie? czyta?em, ?e droga do Quentina jest "utrudniona". Wi?c zabij go po prostu, ale zostaw sobie save, ?eby nie by?o na mnie:)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 01:58 PM
Post #31


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



Ale jak ja mam mu da? dostaw? od przemytników
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 1 2010, 02:00 PM
Post #32


Stra?nik
****

Grupa: Members
Postów: 213
Dołączył: 30-April 10
Użytkownik nr: 3,424



CYTAT(Geralt @ May 1 2010, 01:58 PM) *
Ale jak ja mam mu da? dostaw? od przemytników


Opisz dok?adnie co robisz, bo nie do ko?ca rozumiem.

Zreszt? nie ty jeden masz jaki? bug wi?c to nic dziwnego, ale opisz krok po kroku co robisz.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slim27
post May 1 2010, 02:02 PM
Post #33


Nowicjusz
*

Grupa: Members
Postów: 27
Dołączył: 6-April 10
SkÄ…d: Lbn
Użytkownik nr: 3,263



CYTAT(Geralt @ May 1 2010, 01:58 PM) *
Ale jak ja mam mu da? dostaw? od przemytników

Hmm... a nie mia?e? tam jakiego? motywu z has?em? Bo o ile dobrze pami?tam to w starszej wersji MT podawa?o si? Kosie has?o i wtedy bandyci nas nie atakowali.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 02:03 PM
Post #34


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



By?em u Thandora szefa przemytników zebra?em dostawy on ka?dego przemytnika i Thandor poda? mi has?o no i id? do bandytów i podchodz? do kosy to on wyci?ga bro? i mnie atakuj? i tak ca?y czas ..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
czupur
post May 1 2010, 02:03 PM
Post #35


Nowicjusz
*

Grupa: Members
Postów: 6
Dołączył: 1-May 10
Użytkownik nr: 3,438



W moim pliku DM.ini jest tak:
vdf=DM_Anim.mod DM_Meshes.mod DM_Scripts.mod DM_Sounds.mod DM_Speech.mod DM_Tex.mod DM_Worlds.mod

A na arenie mog? walczy? ze wszystkimi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 02:04 PM
Post #36


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



Wiem trzeba has?o ale jak on mnie atakuj? nie mog? do niego zagada?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 1 2010, 02:05 PM
Post #37


Stra?nik
****

Grupa: Members
Postów: 213
Dołączył: 30-April 10
Użytkownik nr: 3,424



CYTAT(Geralt @ May 1 2010, 02:03 PM) *
By?em u Thandora szefa przemytników zebra?em dostawy on ka?dego przemytnika i Thandor poda? mi has?o no i id? do bandytów i podchodz? do kosy to on wyci?ga bro? i mnie atakuj? i tak ca?y czas ..


Aha, czyli nie mo?esz poda? mu has?a? My?la?em, ?e atakuje ci? jak wygadasz has?o. Nie mam poj?cia co z twoim fantem zrobi?, mo?esz jedynie jak ja czeka? na jakiego? patcha 2.02 który wyeliminuj? b??d areny i Kosy. Je?li bugi mnie nie przyt?amsz? to zobacz? czy ja tak mam.

Ten post został edytowany przez Macio: May 1 2010, 02:11 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 02:06 PM
Post #38


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



OK wink.gif bo to musi by? bug
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 1 2010, 02:11 PM
Post #39


Stra?nik
****

Grupa: Members
Postów: 213
Dołączył: 30-April 10
Użytkownik nr: 3,424



CYTAT(Geralt @ May 1 2010, 02:06 PM) *
OK wink.gif bo to musi by? bug


Masz racj?. Nie jestem jeszcze przemytnikiem, ale Kosa i tak mnie atakuje od wej?cia. Co gorsza oni s? na maksa ?li. Jak wchodz? dalej to ca?y obóz ??cznie z Quentinem wali mi si? na g?ow?. Nawet zabili Volara, który mia? przecie? pilnowa? Kir?.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 02:13 PM
Post #40


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



Nom s? .... zobacz se na ich gildi? biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 1 2010, 02:15 PM
Post #41


Stra?nik
****

Grupa: Members
Postów: 213
Dołączył: 30-April 10
Użytkownik nr: 3,424



CYTAT(Geralt @ May 1 2010, 02:13 PM) *
Nom s? .... zobacz se na ich gildi? biggrin.gif


Je?li maj? gildi? "bandyta" no to Volar te? powinien mie? bandyt?.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 02:20 PM
Post #42


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



Nie biggrin.gif Zobacz se wejd? w kose na kodach i zobacz jego gildie A pisz? Twardy Suki....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 1 2010, 02:25 PM
Post #43


Stra?nik
****

Grupa: Members
Postów: 213
Dołączył: 30-April 10
Użytkownik nr: 3,424



CYTAT(Geralt @ May 1 2010, 02:20 PM) *
Nie biggrin.gif Zobacz se wejd? w kose na kodach i zobacz jego gildie A pisz? Twardy Suki....


U mnie pisz? Kawa? Suki...

Mo?e mamy inn? wersj?? Ja mam t? z przecieku z passem i j? spatchowa?em.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 02:29 PM
Post #44


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



A sorka pomyli?em si? no pisz? kawa? sukin..... biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 02:30 PM
Post #45


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



Ja mam tom now?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slim27
post May 1 2010, 02:33 PM
Post #46


Nowicjusz
*

Grupa: Members
Postów: 27
Dołączył: 6-April 10
SkÄ…d: Lbn
Użytkownik nr: 3,263



Je?li chodzi o walk? Kirga z Kharimem to u mnie jest wszystko ok. Potem gadam ze Scattym i jest normalnie, on wyg?asza ta swoja kwesti? i mog? odejs? z zaliczonym zadaniem.
CYTAT(Macio @ May 1 2010, 03:25 PM) *
U mnie pisz? Kawa? Suki...

Mo?e mamy inn? wersj?? Ja mam t? z przecieku z passem i j? spatchowa?em.

W?a?nie mo?e dlatego masz ten problem. Ja mam wersj?, nie z przecieku, oficjalnie podan? i spatchowan? do v2.01.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 02:35 PM
Post #47


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



Ja nie mam ?adnego bugu z Aren? tylko z Kos?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 1 2010, 02:41 PM
Post #48


Stra?nik
****

Grupa: Members
Postów: 213
Dołączył: 30-April 10
Użytkownik nr: 3,424



Dobra, chyba wiem. Ten bug jest konsekwencj? innego buga. Jak wspomina?em nie mog?em walczy? z Shratem. Wyzwa?em go, on tam niby zacz?? gadk?, ale nic nie powiedzia?. Nikogo innego za? nie mog? wyzwa?. Wi?c pewnie gra ma tak ustawione, ?e dopóki, ja albo Shrat nie padniemy na deski nie mog? wyzwa? nowego przeciwnika. Zreszt? nie wiem... niech si? poziomka wypowie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 02:50 PM
Post #49


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



Jak go wyzywasz ? do qesta to tylko Kirgo i Karima mo?esz wyzwa?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 1 2010, 02:55 PM
Post #50


Stra?nik
****

Grupa: Members
Postów: 213
Dołączył: 30-April 10
Użytkownik nr: 3,424



CYTAT(Geralt @ May 1 2010, 02:50 PM) *
Jak go wyzywasz ? do qesta to tylko Kirgo i Karima mo?esz wyzwa?


Ale tak normalnie... nie do questa tylko na aren? tak dla kasy i 4fun.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 02:57 PM
Post #51


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



Ja u Scartiego gada?em i mówi?em ?e chce stoczy? pojedynek i on mi mówi? z kim i o której godzinie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kat-jon
post May 1 2010, 03:37 PM
Post #52


Cie?
**

Grupa: Members
Postów: 58
Dołączył: 5-June 09
SkÄ…d: Kraków
Użytkownik nr: 1,175



U mnie w I rozdziale stra?nicy spod g?ównej bramy SO znikaj? gdzie? na noc albo siedz? na drewnianych wrotach i zeskakuj? zabijaj?c si?.
Tak samo w obozie przed stara kopalni? gdy zosta?em zaatakowany przez gobliny ko?o rzeki stra?nik znad bramy zacz?? najpierw do nich strzela? z kuszy a potem zeskoczy? i zabi? si?.

Wydaje mi si? ?e w tej wersji moda jest niestety sporo wi?cej b??dów ni? w wersji 1.3
Ale za to dubbing naprawd? mi si? podoba.

Ten post został edytowany przez Kat-jon: May 1 2010, 03:44 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post May 1 2010, 03:41 PM
Post #53


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 424
Dołączył: 31-March 09
SkÄ…d: Kraków
Użytkownik nr: 688



Te wasze bugi s? jakie? w ogol? nie poj?te i na bank wynikaj? z waszych b??dów


Arena ?

Idziesz do scata pytasz si? czy si? nie wstawi mowie ?eby? kogo? wyzwa? Oki robisz to

Kirgo
Kharim

obie wygrane jak kto? nie mo?e se da? rady z nimi to na kodach ( zmienia? im hp na 1 i padaj od byle uderzenia ) si? mówi trudno

Potem gadka i si? wstawi za tob? u diego

Dalej mówisz mu ze chcesz odby? pojedynek na arenie ten cie zaszczyci gadka dasz rude i o 16 walka i tak codziennie bez problemu ( warto robi? to codziennie jest dodatkowa nagroda nie zdradz? jaka )

Obstawiania tak samo tez Oki jest

Rozwi?zanie problemu: Pierw zabij kirgo i kharim i zdob?d? uznanie scatta smile.gif


Bugi tekstur na rany go?cia a czy to wazne ze jest jaka? dziura ale da si? przej?? lol i tak jak umiesz gada? z komarem to przejdziesz bez bicia.

Most ? tych stra?ników ma tam nie by? i ich niema



Thangor i paczka to si? zgadza to jest bug wykryty na ostatecznych testach które robi?em zg?osi?em brucowi ale twierdzi? ze to moja wina no niestety to jest b??d < smile.gif


Jak go rozwiazac obecnie: Kosa z nami pogada jak do niego podejdziemy nie gw?atownie i sami musimy do niego zagada? trudne ale wykonalne

A queitna trzeba zepsawnoac kodem poza obozem to pogada


Je?eli kogo? wywala przy portalach itp to tez na to jest sposób jak dostane zgod? to dam wam plik ktory ten b??d niweluje smile.gif


Sk?d to wiem bo testowa?em finalna wersje i przesz?em cale 2.0 wiec wiem ze tych b??dów niema


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Xardas52
post May 1 2010, 03:49 PM
Post #54


Nowicjusz
*

Grupa: Members
Postów: 6
Dołączył: 20-June 09
SkÄ…d: Kielce
Użytkownik nr: 1,390



Kolejna wersja, a nadal woda w podziemnym ?wiecie nie odmro?ona...


--------------------

Modder Deluxe
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post May 1 2010, 03:53 PM
Post #55


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 424
Dołączył: 31-March 09
SkÄ…d: Kraków
Użytkownik nr: 688



UP n/c ty s?uchasz co npc do ciebie czasem mówi? albo jak to valkir powiedzia? robisz u?ytek z tego co masz miedzy uszami, ona ma by? zamro?ona ehh //


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 03:56 PM
Post #56


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



No uda?o mi si? zagada? do kosy ale jak mam Qestina poza obozem respn?c ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 1 2010, 03:58 PM
Post #57


Stra?nik
****

Grupa: Members
Postów: 213
Dołączył: 30-April 10
Użytkownik nr: 3,424



CYTAT(Tizgar @ May 1 2010, 03:41 PM) *
Te wasze bugi s? jakie? w ogol? nie poj?te i na bank wynikaj? z waszych b??dów


Arena ?

Idziesz do scata pytasz si? czy si? nie wstawi mowie ?eby? kogo? wyzwa? Oki robisz to

Kirgo
Kharim

obie wygrane jak kto? nie mo?e se da? rady z nimi to na kodach ( zmienia? im hp na 1 i padaj od byle uderzenia ) si? mówi trudno

Potem gadka i si? wstawi za tob? u diego


No ja to wiem, przeszed?em podstawk?. Ale po prostu Shrat si? zbugowa? i nie chcia? ze mn? walczy? i po tym ju? nie mam kwestii walki u Scatt'ego.

Co do Kharima i Kirgo to mog? ich zabi?, ale to nic nie da, po prostu nie maj? lini dialogowej.

Co ciekawe jak gram od nowa to normalnie mog? z nimi walczy?, ale nie b?d? traci? 10 h gry... bez sensu.


To wina prawdopodobnie bugu ze Shratem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post May 1 2010, 03:59 PM
Post #58


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 424
Dołączył: 31-March 09
SkÄ…d: Kraków
Użytkownik nr: 688



Nie wiem w jakie? jaskini oboj?tni gdzie wpisz koda org_858_quentin to jeste jedyny bug dalej juz masz normalnie


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 1 2010, 04:04 PM
Post #59


Stra?nik
****

Grupa: Members
Postów: 213
Dołączył: 30-April 10
Użytkownik nr: 3,424



CYTAT(Tizgar @ May 1 2010, 03:59 PM) *
Nie wiem w jakie? jaskini oboj?tni gdzie wpisz koda org_858_quentin to jeste jedyny bug dalej juz masz normalnie


Jest te? bug ze Shratem...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post May 1 2010, 04:06 PM
Post #60


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 424
Dołączył: 31-March 09
SkÄ…d: Kraków
Użytkownik nr: 688



ty go masz i wynika on ze co? ?le zrobi?e? ?adnego buga z nim niema


I kusze atariusa wykonuje bez problemu i na arenie jak akurat scat powie ze z nim mam walczy? to tez jest Oki

Fakt ze gram w wersje 2.00 bo patch zmienia tylko glos pocka to nie chcia?o mi si? instalowa? i zostalem na ver testowanej czyli ta sama tyle ze bez patcha


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 04:10 PM
Post #61


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



Dzi?ki Podzia?a?o biggrin.gif:D a jak zdoby? miecz ?ywio?ów biggrin.gif laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post May 1 2010, 04:12 PM
Post #62


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 424
Dołączył: 31-March 09
SkÄ…d: Kraków
Użytkownik nr: 688



Tego ci nie powiem mimo ze wiem ale samo znalezienie 4 piecz?ci nie powiem gdzie s? i posiadanie mieczy nie wystarczy

Ale dam ci rade jak i reszcie nie spieszcie si? bo naprawd? id?c np do kopalni na pe?zacze bez kosy typu 80 dmg to macie marne szanse prze?y?


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 1 2010, 04:12 PM
Post #63


Stra?nik
****

Grupa: Members
Postów: 213
Dołączył: 30-April 10
Użytkownik nr: 3,424



CYTAT(Tizgar @ May 1 2010, 04:06 PM) *
ty go masz i wynika on ze co? ?le zrobi?e? ?adnego buga z nim niema


I kusze atariusa wykonuje bez problemu i na arenie jak akurat scat powie ze z nim mam walczy? to tez jest Oki

Fakt ze gram w wersje 2.00 bo patch zmienia tylko glos pocka to nie chcia?o mi si? instalowa? i zostalem na ver testowanej czyli ta sama tyle ze bez patcha


Nie o to chodzi... nic ?le nie zrobi?em tylko chcia?em walczy? ze Shratem. Teraz zawalczy?em na innej postaci z Rufusem i jest ok, a jak chcia?em ze Shratem to wyst?pi? opisany bug.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post May 1 2010, 04:14 PM
Post #64


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 424
Dołączył: 31-March 09
SkÄ…d: Kraków
Użytkownik nr: 688



lol jaki bug, ze shratem nie walczysz to zale?y co scatt ci powie ty nie wyzywasz nikogo do walki to scatti ci wyznacza


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 1 2010, 04:15 PM
Post #65


Stra?nik
****

Grupa: Members
Postów: 213
Dołączył: 30-April 10
Użytkownik nr: 3,424



CYTAT(Tizgar @ May 1 2010, 04:14 PM) *
lol jaki bug, ze shratem nie walczysz to zale?y co scatt ci powie ty nie wyzywasz nikogo do walki to scatti ci wyznacza


Tak, wyznaczy? mi Shrata, idziemy na aren?, w??cz? si? okno dialogowe, nic nie mówi i opuszcza aren?. Scatty za? nie ma ju? kwestii zwi?zanej z walk?. Mog? tylko obstawia?.


EDIT: Wy mnie macie chyba za debila. Ja normalnie wylosuje na innej postaci tego Shrata i nagram filmik bo naprawd? Tizgar robisz ze mnie frajera który sobie bugi wymy?la.

Ten post został edytowany przez Macio: May 1 2010, 04:16 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post May 1 2010, 04:18 PM
Post #66


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 424
Dołączył: 31-March 09
SkÄ…d: Kraków
Użytkownik nr: 688



ogólny bug z czasem 1.03 po pewnym czasie po prostu znika opcja walki jak ci wyznaczy shrata to spasuj walk? prze?pij si? i trudno stracisz 50 rudy i tyle i idziesz znowu po nowa walk? albo wczytaj gr? z przed wyznaczenia walki ze shratem je?li grasz tak jak ja ostro?nie i masz 15 saveow


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bezi1
post May 1 2010, 04:22 PM
Post #67


Nowicjusz
*

Grupa: Members
Postów: 29
Dołączył: 3-January 10
SkÄ…d: Gdzie?...
Użytkownik nr: 2,918
Nr GG: 13144894



Ludzie ja wiem jak buga z kosa zalatwic smile.gif Jak zaczynacie gre to idzieta sobie prosto i prosto no i natrafiacie na na takiego kolesia co chce was zabic na poczatku gry nie wiem jak sie nazywa ale to kopacz ktory mowi ze bandyci kogos porwali (wiecie o kogo chodzi) i tam obok jest taki dach a na dachu jakas skrzynka i mozna gildie robic no i ja zrobilem sobie zeby te kawal sku... byli wobec mnie przyjaciolmi i dziala kosa normalnie gada smile.gif Ta skrzynka jest na dachu.Znajduje sie nad skrzynka kolo tego kopacza poradzicie sobie smile.gif


--------------------

Prawdziwego m??czyzn? poznaj? si? jak ko?czy a nie jak zaczyna :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 1 2010, 04:26 PM
Post #68


Stra?nik
****

Grupa: Members
Postów: 213
Dołączył: 30-April 10
Użytkownik nr: 3,424



CYTAT(Tizgar @ May 1 2010, 04:18 PM) *
ogólny bug z czasem 1.03 po pewnym czasie po prostu znika opcja walki jak ci wyznaczy shrata to spasuj walk? prze?pij si? i trudno stracisz 50 rudy i tyle i idziesz znowu po nowa walk? albo wczytaj gr? z przed wyznaczenia walki ze shratem je?li grasz tak jak ja ostro?nie i masz 15 saveow


Ja ju? nie mam g?owy. Zrobi?em szybko na kodach, wylosowa?o mi shrata i normalnie walczy. A wtedy co? Ba? si? mojego 5 lvla czy jak?! Eh... trudno, dostosuje si? do twojej rady Tizgar i olej? Scatt'ego i walki na arenie a pójd? robi? questy w bractwie, no albo to, albo od nowa zasuwa?... z dwojga z?ego opcja pierwsza lepsza.

CYTAT(Bezi1 @ May 1 2010, 04:22 PM) *
Ludzie ja wiem jak buga z kosa zalatwic smile.gif Jak zaczynacie gre to idzieta sobie prosto i prosto no i natrafiacie na na takiego kolesia co chce was zabic na poczatku gry nie wiem jak sie nazywa ale to kopacz ktory mowi ze bandyci kogos porwali (wiecie o kogo chodzi) i tam obok jest taki dach a na dachu jakas skrzynka i mozna gildie robic no i ja zrobilem sobie zeby te kawal sku... byli wobec mnie przyjaciolmi i dziala kosa normalnie gada smile.gif Ta skrzynka jest na dachu.Znajduje sie nad skrzynka kolo tego kopacza poradzicie sobie smile.gif


Nie widzia?em takiej skrzynki na ?adnym dachu, ani w MT, ani w podstawce, ?eby mo?na by?o gildie zmienia?. Mo?na przeprawi? jeden skrypt, ale potem trzeba jeszcze kompilowa? skrypty wi?c raczej ja nie zaryzykuj?, chyba, ?e dojd? do momentu z Kos?. Mo?esz to obja?ni? ja?niej?

PS. Ile ty masz ortów... ch?opie!

Ten post został edytowany przez Macio: May 1 2010, 04:32 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dawido312
post May 1 2010, 04:34 PM
Post #69


Szkodnik
***

Grupa: Members
Postów: 146
Dołączył: 24-November 09
Użytkownik nr: 2,508



Najlepiej Bezi1 daj jakiego? screena, bo u mnie tam ?adnej skrzynki nie ma...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bezi1
post May 1 2010, 04:41 PM
Post #70


Nowicjusz
*

Grupa: Members
Postów: 29
Dołączył: 3-January 10
SkÄ…d: Gdzie?...
Użytkownik nr: 2,918
Nr GG: 13144894



Nie w zadnej podstawce a nie w tamtych mt nie bylo skrzynki smile.gif nie chc?cy sobie skoczylem od tego alchemika z wzgórza i mnie jeblo na dach xd smile.gif No i jest tam jeszcze jakas jedna rzecz ale nie wiem do czego sluzy xd No tam sobie tworzysz swoja gildie i z kim Ona ma byc fer smile.gif

Edit:
jak wam to powiedziec jak stoi ten kolo co chce was zabic to obok niego jest taki dach i westa sobie f8 i wskoczcie

Edit2:
Tam gdzie macie strza?em,kubek i kolo obok niej stoi i pod tym dachem sa te rzeczy no i na ten dach wejdzta smile.gif

Edit3:
Mi wszystko idealnie smiga kosa jest good quest dziala smile.gif

Edit4:
http://img200.imageshack.us/i/60710124.jpg/ macie ten link w tym miejscu jest i na lewo od tej kopalni jest taki dach i wejdzta na niego smile.gif

Edytuj posty dry.gif -Siekacz

Ten post został edytowany przez Siekacz: May 1 2010, 06:03 PM


--------------------

Prawdziwego m??czyzn? poznaj? si? jak ko?czy a nie jak zaczyna :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dawido312
post May 1 2010, 04:46 PM
Post #71


Szkodnik
***

Grupa: Members
Postów: 146
Dołączył: 24-November 09
Użytkownik nr: 2,508



Chodzi?o mi o screen'a tego miejsca/skrzynki, bo u mnie w miejscu które opisujesz nic nie ma...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slim27
post May 1 2010, 04:48 PM
Post #72


Nowicjusz
*

Grupa: Members
Postów: 27
Dołączył: 6-April 10
SkÄ…d: Lbn
Użytkownik nr: 3,263



CYTAT(Tizgar @ May 1 2010, 04:41 PM) *
Dalej mówisz mu ze chcesz odby? pojedynek na arenie ten cie zaszczyci gadka dasz rude i o 16 walka i tak codziennie bez problemu ( warto robi? to codziennie jest dodatkowa nagroda nie zdradz? jaka )

Hmm ja mam 1 takie pytanie, czy to od 1 dnia w grze obowi?zuje czy trzeba przychodzi? codziennie od momentu naszej PIERWSZEJ walki za kas??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bezi1
post May 1 2010, 04:48 PM
Post #73


Nowicjusz
*

Grupa: Members
Postów: 29
Dołączył: 3-January 10
SkÄ…d: Gdzie?...
Użytkownik nr: 2,918
Nr GG: 13144894



i sry za bledy ortograficzne,ale nie chce mi sie pisac bo mam zlamanego palca chyba to jest wystarczajacy dowod ?


--------------------

Prawdziwego m??czyzn? poznaj? si? jak ko?czy a nie jak zaczyna :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post May 1 2010, 04:48 PM
Post #74


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 424
Dołączył: 31-March 09
SkÄ…d: Kraków
Użytkownik nr: 688



No bo tam nic niema nie by?o i nie b?dzie smile.gif Opcja edytuj nie boli


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bezi1
post May 1 2010, 04:53 PM
Post #75


Nowicjusz
*

Grupa: Members
Postów: 29
Dołączył: 3-January 10
SkÄ…d: Gdzie?...
Użytkownik nr: 2,918
Nr GG: 13144894



Chlopie na dachu obok tej kopalni jest nie wiem czekaj moze znajde screena jest tam taka skrzynka zmiany

Edit:
No mowie serio ja mam taka skrzynka hmm albo maciee ta inna wersja

Edit2:
A skrzynka mam na mysli ta co sie w niej znajduje monety pochodnia wytrych i piwo nie o ta chodzi tylko mowie ze nad nia jest dach i na dachu jest ta ciekawa zabawka smile.gif

OMG

Ten post został edytowany przez Siekacz: May 1 2010, 06:06 PM


--------------------

Prawdziwego m??czyzn? poznaj? si? jak ko?czy a nie jak zaczyna :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post May 1 2010, 04:56 PM
Post #76


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 424
Dołączył: 31-March 09
SkÄ…d: Kraków
Użytkownik nr: 688



Hmm chyba wiem co znalaz?e? sec zrób tak zacznij gr? od nowa i id? tam i zobaczy czy na nowej grze tez tam jest ?


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dawido312
post May 1 2010, 05:04 PM
Post #77


Szkodnik
***

Grupa: Members
Postów: 146
Dołączył: 24-November 09
Użytkownik nr: 2,508



http://img706.imageshack.us/i/uo0135.jpg/

Jak wida? u mnie tu nic nie ma ;/ (I nie by?o)


Tizgar, czyli to jaki? bug?

Ten post został edytowany przez dawido312: May 1 2010, 05:05 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post May 1 2010, 05:04 PM
Post #78


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 424
Dołączył: 31-March 09
SkÄ…d: Kraków
Użytkownik nr: 688



Hmm nie powiem o co chodzi musia?by? zacz?? gr? tak z 9 razy i zobaczy? czy znowu si? pojawi tam


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bezi1
post May 1 2010, 05:09 PM
Post #79


Nowicjusz
*

Grupa: Members
Postów: 29
Dołączył: 3-January 10
SkÄ…d: Gdzie?...
Użytkownik nr: 2,918
Nr GG: 13144894



Jka u was to ja nie wiem ale jak bylem u kosy to mnie atakowal no i mialem te skrzynke i zadzialalo jest good odzywa sie quentin gada smile.gif


Edit:
Wi?c ja nie mam ?adnych problemów z gr? jak na razie jest wszystko cacy i niech tak zostanie i bardzo si? ciesze,?e ta skrzyneczka wpad?a mi w r?ce i umia?em j? wykorzysta? xdd smile.gif

Ten post został edytowany przez Siekacz: May 1 2010, 06:08 PM
Powód Edycji: Ja pierdol?


--------------------

Prawdziwego m??czyzn? poznaj? si? jak ko?czy a nie jak zaczyna :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dawido312
post May 1 2010, 05:10 PM
Post #80


Szkodnik
***

Grupa: Members
Postów: 146
Dołączył: 24-November 09
Użytkownik nr: 2,508



A ja se wyszed?em za barier? (W celach do?wiadczalnych), tam gdzie s? ci stra?nicy ?wi?tynni(oni te? maj? gildie tak?, jak quentin i jego ludzie) a oni mnie nie atakowali(a chyba powinni)...O co Caman?

Ten post został edytowany przez dawido312: May 1 2010, 05:11 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slim27
post May 1 2010, 05:11 PM
Post #81


Nowicjusz
*

Grupa: Members
Postów: 27
Dołączył: 6-April 10
SkÄ…d: Lbn
Użytkownik nr: 3,263



Bezi to zrób screena, nawet je?li masz j? w ekwipunku
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 05:11 PM
Post #82


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



A ile trzeba tych Konwoji ochrania? aby móc kupi? ci??k? zbroj? stra?nika ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lol22
post May 1 2010, 05:11 PM
Post #83


Cie?
**

Grupa: Members
Postów: 64
Dołączył: 24-April 10
Użytkownik nr: 3,373



Macio a mozesz normalnie obstawia? walki?
Ja odkry?em kolejny bug w quescie jak chce dolaczyc do Fanatykow. Trzeba pom?ci? Fao i ubi? gnoja który go ubi?. Wi?c id? do niego i uciekam po dialogu. Id? do Xord'a i normalnie mówi? mu ?e pom?ci?em ?mier? Fao mimo ?e go?cia nie zabi?em wink.gif

Ten post został edytowany przez lol22: May 1 2010, 05:15 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post May 1 2010, 05:13 PM
Post #84


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 424
Dołączył: 31-March 09
SkÄ…d: Kraków
Użytkownik nr: 688



nie umiesz nawet nie pasz poj?cia co to jest ja wiem ale aby mnie upewni? musia?by? zacz?? gr? kilka razy i musia?by? w tym miejscu za którym? razem na ni? wpa?? wtedy powiem ci co to naprawd? jest


srenn ze na nia trafisz ponowny to pogadamy


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bezi1
post May 1 2010, 05:19 PM
Post #85


Nowicjusz
*

Grupa: Members
Postów: 29
Dołączył: 3-January 10
SkÄ…d: Gdzie?...
Użytkownik nr: 2,918
Nr GG: 13144894



Najlepsz? broni? cz?owieka jest rozum wi?c wykorzystajcie go m?drze i z wyczuciem a na pewno wam gra przyniesie du?o rozrywki xd smile.gif jak by co pytajcie !

Edit:
Moze i nie wiem co to jest ale mi dzia?a good wszystko czemu mnie kosa atakowal a potem jak uzylem nie atakowal ?

Edit2:
No a tak naprawd? to co to jest skoro nalegasz ?

Ten post został edytowany przez Siekacz: May 1 2010, 06:10 PM
Powód Edycji: Ja pierdol? x2 xD


--------------------

Prawdziwego m??czyzn? poznaj? si? jak ko?czy a nie jak zaczyna :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post May 1 2010, 05:20 PM
Post #86


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 424
Dołączył: 31-March 09
SkÄ…d: Kraków
Użytkownik nr: 688



Ju? powiedzia?em ci je?eli trafisz w tym miejscu na ten item 2 razy zaczynaj?c kilka razy gr? to ci all powiem


Geralt troch? konwoi ile dok?adniej nie b?d? na razie na forum pisa? tongue.gif na gg w?tpi? ze powiem ;P


Bez1 edycja posta uwierz ze jak bruce wpdanie na forum to wylecisz z forum szybko

Ten post został edytowany przez Tizgar: May 1 2010, 05:21 PM


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bezi1
post May 1 2010, 05:22 PM
Post #87


Nowicjusz
*

Grupa: Members
Postów: 29
Dołączył: 3-January 10
SkÄ…d: Gdzie?...
Użytkownik nr: 2,918
Nr GG: 13144894



Dobra nie chcesz to nie ja to id? gra? jak przejd? gr? to zaczn? na nowo potem zobaczymy ?


--------------------

Prawdziwego m??czyzn? poznaj? si? jak ko?czy a nie jak zaczyna :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dawido312
post May 1 2010, 05:33 PM
Post #88


Szkodnik
***

Grupa: Members
Postów: 146
Dołączył: 24-November 09
Użytkownik nr: 2,508



http://img408.imageshack.us/i/beztytuusj.png/

http://img227.imageshack.us/i/uo0139.jpg/


Zacz??em gra? od nowa i znalaz?em smile.gif

Ten post został edytowany przez dawido312: May 1 2010, 05:44 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 1 2010, 05:33 PM
Post #89


Stra?nik
****

Grupa: Members
Postów: 213
Dołączył: 30-April 10
Użytkownik nr: 3,424



CYTAT(lol22 @ May 1 2010, 05:11 PM) *
Macio a mozesz normalnie obstawia? walki?


Obstawia? mog?, ale sam walczy? nie mog?, po prostu opcja znikn??a. Ale da?em se spokój i teraz jestem w bractwie by zdoby? ekspa. A potem wi?ta wio do obozu pod kopalni?.

PS. Je?li przy??cz? si? do obozu przed kopalni? to rozumiem, ?e ci??kiej zbroi stra?nika nie dostan??

Eee... cholera...ja tego nie mam sad.gif - tej skrzynki

Po nieudanej walce ze Shratem mam u Scatt'ego tylko co? takiego

http://img205.imageshack.us/i/gothicmod20100501181430.png/

Ten post został edytowany przez Macio: May 1 2010, 05:35 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lol22
post May 1 2010, 05:36 PM
Post #90


Cie?
**

Grupa: Members
Postów: 64
Dołączył: 24-April 10
Użytkownik nr: 3,373



dam ci rade - miecz sedziego ktory jest lepszy od twojej pa?y znajdziesz w jaskini nieopodal wej?cia na ziemie orków gdzie stoi dwóch stra?ników biggrin.gif Pasie sie tam trzech kretoszczurow

Ten post został edytowany przez lol22: May 1 2010, 05:37 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 1 2010, 05:44 PM
Post #91


Stra?nik
****

Grupa: Members
Postów: 213
Dołączył: 30-April 10
Użytkownik nr: 3,424



CYTAT(lol22 @ May 1 2010, 05:36 PM) *
dam ci rade - miecz sedziego ktory jest lepszy od twojej pa?y znajdziesz w jaskini nieopodal wej?cia na ziemie orków gdzie stoi dwóch stra?ników biggrin.gif Pasie sie tam trzech kretoszczurow


Ten screen jest sprzed 4 lvl-i a miecz sprzeda?em.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dzierzba
post May 1 2010, 05:44 PM
Post #92


Nowicjusz
*

Grupa: Members
Postów: 25
Dołączył: 1-May 10
Użytkownik nr: 3,455
Nr GG: 1751411



Co do w?asnych walk na arenie, to ja ?adnego problemu nie mam. Ustawiam walk? u Scatty'ego, który mówi ?e walka odb?dzie si? ko?o 16 (+3 godziny zapasu czasu). Wracam pod wieczór i albo chwil? czekam na przeciwnika albo on ju? na mnie czeka i wtedy przeciwnik rozpoczyna walk?. To o czym mówisz to nie jest b??d, tylko przychodzisz o niew?a?ciwej porze. Tak swoj? drog? to je?li umówimy walk? i po?o?ymy si? spa? do wieczora, to kiedy wstaniemy i pobiegniemy na aren?, przeciwnik akurat b?dzie schodzi? z areny ze wzgl?du na up?yw wspomnianych wcze?niej 3 godzin.

Co do Kirgo i Kharima, to mo?na si? dosta? do SO bez pokonywania ich. Brak mo?liwo?ci walki z nimi w celu zaimponowania Scatty'emu, odbiera jedynie mo?liwo?? uzyskania dodatkowego expa po wygranych walkach, podczas ponownej rozmowy ze Scatty'm (mod oferuje mo?liwo?? wbicia ogromnych ilo?ci expa wi?c nie boli to a? tak bardzo).

Co do b??du z Kos?, to czasem udaje mi si? z nim porozmawia? i wpuszcza mnie do obozu, ale po chwili reszta mimo wszystko mnie atakuje.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 05:55 PM
Post #93


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



No to te rzeczy s? na na tym miejscu jak na obrazkach ??? i co one daj? niby wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dawido312
post May 1 2010, 05:57 PM
Post #94


Szkodnik
***

Grupa: Members
Postów: 146
Dołączył: 24-November 09
Użytkownik nr: 2,508



Itemki s? kawa?eczek dalej w takiej odleg?o?ci ?e mo?na po nie si?gn??...Co do u?ycia pierwszego- Wyskakuje napis "Co? si? zmieni?o", a co do drugiego to wybór gildii czy co? takiego...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 06:01 PM
Post #95


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



czyli gdzie dok?adnie laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lol22
post May 1 2010, 06:01 PM
Post #96


Cie?
**

Grupa: Members
Postów: 64
Dołączył: 24-April 10
Użytkownik nr: 3,373



No to sprawdz? w takim razie t? aren? o godzinie 16.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dawido312
post May 1 2010, 06:03 PM
Post #97


Szkodnik
***

Grupa: Members
Postów: 146
Dołączył: 24-November 09
Użytkownik nr: 2,508



Geralt- mnie wi?cej na odleg?o?? r?ki biggrin.gif Ale to i tak trzeba mie? szcz??cie ?eby to si? pojawi?o...Raz si? pojawia, raz nie...


Czy?by to by?o to, co Poziomki ukry?y? Toby si? zgadza?o, bo pisali, ?e trzeba mie? wielkie szcz??cie biggrin.gif

Ten post został edytowany przez dawido312: May 1 2010, 06:08 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slim27
post May 1 2010, 06:04 PM
Post #98


Nowicjusz
*

Grupa: Members
Postów: 27
Dołączył: 6-April 10
SkÄ…d: Lbn
Użytkownik nr: 3,263



http://img693.imageshack.us/img693/2276/61448960.jpg

Rzeczywi?cie co? jest wink.gif wink.gif

EDIT: http://img684.imageshack.us/img684/807/mt2j.jpg

Ten post został edytowany przez Slim27: May 1 2010, 06:07 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 1 2010, 06:06 PM
Post #99


Mag
*****

Grupa: Members
Postów: 304
Dołączył: 17-January 10
Użytkownik nr: 3,023



B?d? próbowa? wink.gif wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lol22
post May 1 2010, 06:07 PM
Post #100


Cie?
**

Grupa: Members
Postów: 64
Dołączył: 24-April 10
Użytkownik nr: 3,373



No masz racj? z t? aren? o 16 ale to nadal nie rozwi?zuje problemu z Aren? która jest na 100 % bugni?ta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

44 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

 

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 20th May 2024 - 00:37