IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

44 Pages V  « < 35 36 37 38 39 > »   
Reply to this topicStart new topic
> B??dy Mroczne Tajemnice 2.01, temat zbiorczy
Souler
post Sep 1 2010, 05:36 PM
Post #721


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 159
Joined: 5-January 09
From: Jajecznica
Member No.: 86



To by?o ju? w oryginalnym Gothicu, z tym nic nie da si? zrobi? (teoretycznie). Mo?e bia?? za pierwszym razem odda?e? wcze?niej?


--------------------

Tostery ftw!


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Sep 1 2010, 05:36 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
MICsztain
post Sep 14 2010, 07:18 AM
Post #722


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 4
Joined: 13-September 10
Member No.: 4,003



Siema! Jestem od wczoraj na forum. Dzisiaj uda?o mi si? odpali? MT 2 (dzi?ki wielkie TeRRoRowi biggrin.gif). Dubbing bardzo fajny, gra ju? nie jest taka upiorna i pusta (przyznam, ?e si? ba?em nieco w niektórych momentach, zw?aszcza u pradawnych biggrin.gif). Póki co wyhaczy?em jedynie buga z aren?. Mieli walczy? Kirgo i Herek. Kirgo przyszed? na aren?, a Herek sta? i gada? ze Shratem. Mia?o to miejsce w I rozdziale. Da si? co? na to poradzi??

EDIT:
Kolejnym b??dem jest to, ?e id? zanie?? list? Ianowi. Zanosz? j?, przy okazji robi?c questy z kluczem Aarona i kluczem do magazynu i gdy wyszed?em Drake mnie zaatakowa?. Po wyj?ciu z jaskini rzucili si? na mnie wszyscy stra?nicy z obozu.

This post has been edited by MICsztain: Sep 14 2010, 11:39 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
macios96
post Sep 14 2010, 04:09 PM
Post #723


Mag
*****

Group: Members
Posts: 306
Joined: 24-March 10
From: Belgium
Member No.: 3,191
Nr GG: 12020663



Pobierz nowego patcha
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MICsztain
post Sep 14 2010, 05:28 PM
Post #724


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 4
Joined: 13-September 10
Member No.: 4,003



Rzeczywi?cie ?ci?gn??em i tych b??dów nie ma. Tego z bandytami te? nie, ale z kolei jest jaki? crash.

Cz?sto wyskakuje mi takie co?.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
macios96
post Sep 14 2010, 06:04 PM
Post #725


Mag
*****

Group: Members
Posts: 306
Joined: 24-March 10
From: Belgium
Member No.: 3,191
Nr GG: 12020663



Na to tez jest patch biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dapaszi
post Oct 1 2010, 08:59 PM
Post #726


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 1-October 10
Member No.: 4,030



Wi?c mój problem wygl?da nast?puj?co
Jestem w 5 rozdziale wchodz? do wie?y mgie? i ?cina.. dry.gif to by?o wcze?niej wiem ale nie wiem czy od tego czasu ale gra (oczywi?cie nie tak bardzo jak w wierzy mgie?) ?cina si? te? w NO, SO,w Obozie bractwa i wierzy Xardasa to g?ównie ma?e przycinki ale wkurzaj? niemi?osiernie tym bardziej ?e to nie wina mojego PC bo mam w miar? dobrego .To nie wina du?ej ilo?ci potworków bo wybi?em co do jednego, dodam ?e gram na kodach a kody czasami rypi? gry .. Zauwa?y?em co? jeszcze a mianowicie niektóre elementy w grze a nawet postacie zrobi?y si? zielone!! zauwa?y?em i? w tych miejscach szczególnie si? tnie. te zielone elementy to np.rega?y ksi??ek u Xardasa stojaczki na ogie? w karczmie na jeziorze czy beczki za ksi?ciem ry?owym, stoliki, dywaniki, taboreciki,i nawet Gomez, Kruk,ta wachluj?ca go panienka obraz za nim i dywan. w tych miejscach gdzie zielone tam ?cina. To dziwne Czy to mo?e mie? co? wspólnego z przycinkami? Nie wiem, prosz? o pomoc .aha!!mam wersje 2.01 z dialogami (wgranie ?atki 2.02 nic nie da?o)

This post has been edited by Bruce: Oct 3 2010, 07:14 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post Oct 3 2010, 07:15 PM
Post #727


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



Znasz ró?nic? pomi?dzy "wierzy" a "wie?y'? To po pierwsze. Po drugie to jest b??d podstawki. I jak zacznie ci si? ?cina?, to tekstury w grze robi? si? zielone i by? mo?e, ?e si? ?cina. ?eby ustrzec si? przed tym b??dem, musisz wej?? do wie?y od strony morza.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pawbuj
post Oct 3 2010, 08:08 PM
Post #728


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 6
Joined: 26-June 10
Member No.: 3,747



nie obrazcie sie, ale troch? spieprzyli?cie tego moda przez wybuja?a wyobra?ni?,np. ko?cówka gry...do dupy lub balancing. rozwijanie skilli - ?re PN jak cholera, z tym to jest wielka pora?ka w tym modzie. sko??zy?em gr? z 26 levelem, a nie mog?em nawet wyuczy? si? 6 kr?gu magii , bo wcz?sniej musia?em inwestowa? w mieczyk.

nie gra?em na patchu 2,2 ale w 2,1 czasami jest tak , ?e wal? mieczem a PZ bardzo wolno nikn?, nie wiem czemu.
bez kodów nie sz?o tego przej??, szczególnie je?li chodzi o walk? z monsterami z moda.

dam szans? jeszcze temu modu , graj?c w 2,2.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dapaszi
post Oct 4 2010, 05:55 AM
Post #729


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 1-October 10
Member No.: 4,030



Sory ..Word zaznacza mi b??dy a jako ?e "wierzy" to te? s?owo to nie zaznaczy?o. Mam wej?? do wie?y od drugiej strony ale z wcze?niejszego save tak? czy po prostu tam wejd? i tekstury znormalniej?? wiem ?e jak to b??d podstawki to to nie do tego tematu ani nawet forum ale skoro ju? poruszy?em ten temat to o?miel? si? jeszcze zapyta?

This post has been edited by Dapaszi: Oct 4 2010, 06:04 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post Oct 5 2010, 11:25 AM
Post #730


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



Musisz wczyta? wcze?niejszego sejwa.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dapaszi
post Oct 5 2010, 03:27 PM
Post #731


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 1-October 10
Member No.: 4,030



aha ok Dzi?ki jestem ju? daleko to chyba zamiast wczytywa? ZAPIS GRY wole przeinstalowa? Gothica
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post Oct 5 2010, 05:04 PM
Post #732


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



Nic ci to nie da.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DJBDM
post Oct 19 2010, 06:18 PM
Post #733


Cie?
**

Group: Members
Posts: 51
Joined: 18-October 10
From: Uk
Member No.: 4,052



pawbuj - Nikt Ciebie specjalnie nie prosi ?eby? w niego gra? co ty jaki? krytyk jeste? ?e masz mu "dawa? szanse?", poza tym w 2.02 jest wybór trudno?ci a oryginalny Gothic by? wed?ug mnie za ?atwy do przej?cia a w MT kolonia ukazuje prawdziwych oprychów, w ko?cu to kolonia dla z?oczy?ców no nie? Wi?c "wybuja?ej" wyobra?ni nie powiniene? sugerowa?. Poza tym powinno si? wybra? kim chce si? gra? a nie robi? posta? która zadaje góra 80 dmg. z jakiejkolwiek broni. Inwestuj?c w jedn? rzecz b?dzie wi?kszy po?ytek. Mnie jedyna rzecz która mnie zdziwi?a to ?e jak atakuje kogo? kto ma flags = 2 np. Diego czy Thorus to jak mam dosy? du?y dmg. to co jakie? 8 hit-ów zabieram oko?o 1/10 P?. Jest jeszcze pewien bug na arenie, ka?dego wieczoru oko?o godziny 22:00, kilka osób wychodzi na aren? i zaczyna si? t?uc. I tak w kó?ko mo?na wtedy kogo? ograbi? z broni lecz najgorsze jest to ?e jak si? bij? to jest ustalone kto wygra bo jeden z nich b?dzie mia? flags = 2. Jak on st?ucze tego bez to mu mo?e znikn?? i tamten mo?e mie? flags = 2 a tamten ju? nie albo nie. Czasem jak dojdziemy do areny i si? zaczn? t?uc i pójdziemy to potem mog? by? komplikacje bo komu? mo?e zosta? flags = 2. Ja tak kiedy? mia?em a chcia?em przej?? gr? ze wszystkimi questami zako?czonymi bez u?ywania marvin-mode.Wi?c jak kto? nie trawi kodów to niech lepiej nie pokazuje si? na arenie o 22:00 ;]

EDIT: Aha jest jeszcze taki bug ?e Snaf nie daje Ci "Potrawki z chrz?szcza ala Snaf z ry?em i grzybami" Po wype?nieniu questa nie ma ju? z nim ?adnych opcji dialogowych a zamiast potrawki z chrz?szcza gotujesz zup? z pe?zacza. Na ogó? Nie op?aca si? ich gotowa? bo gdyby zje?? wszystkie sk?adniki z osobna to dadz? Ci wi?cej HP. S? te? czasem takie teksty jak idziesz spa? "Nie masz odpowiednich sk?adników/W?a?nie co? ugotowa?e?/Nie masz wystarczaj?cych umiej?tno?ci" itd. W wersji 1.03 by?o te? tak ?e jak robi?e? niewyko?czone miecze to czasem spada?y ci m?oty kowalskie, posta? si? zawiesi?a i nawet F8 nie pomaga?o jedyny sposób to hero export/import by j? odwiesi? bo nawet Esc. nie dzia?a?. Czasem te? szed?e? spa?...

This post has been edited by DJBDM: Oct 20 2010, 02:33 PM


--------------------

..:DJDBM:..


"Hypothetically, if the only choice you've got is to do the wrong thing, then it's not really the *wrong* thing, is it? It's more like fate."

Max Payne 2 ---> Vladimir Lem

Go to the top of the page
 
+Quote Post
dzikus
post Nov 12 2010, 11:18 AM
Post #734


Cie?
**

Group: Members
Posts: 41
Joined: 1-April 10
From: Turek
Member No.: 3,205



Mam ma?e pytanko czy poziomkaz planuje jeszcze wyda? jakis patch do mt?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macstyle
post Nov 14 2010, 02:48 PM
Post #735


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 14-November 10
Member No.: 4,110
Nr GG: 24570587



Witam , Gdy wesz?em do wolnej kopalni w 4 ro?dziale to wystapi? nast?puj?cy b??d http://i52.tinypic.com/219ozvd.jpg.
Teraz nie mog? wczyta? swojego sejwu.

This post has been edited by Macstyle: Nov 14 2010, 03:46 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dzikus
post Nov 14 2010, 05:45 PM
Post #736


Cie?
**

Group: Members
Posts: 41
Joined: 1-April 10
From: Turek
Member No.: 3,205



Obawiam sie ?e nic juz nie zrobisz...Mia?em kiedy? podobny problem,mo?e we? przeinstaluj Gothica i Mt i wtedy spróbuj
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macstyle
post Nov 14 2010, 08:35 PM
Post #737


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 14-November 10
Member No.: 4,110
Nr GG: 24570587



Okey zobacze co z tego wyjdzie .Dzieki
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mikayo
post Nov 17 2010, 06:54 PM
Post #738


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 17-November 10
Member No.: 4,114
Nr GG: 26529838



http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2rr4dnn&s=6

Mam taki problem (Nie wiem czy juz cos na ten temat bylo...Wiec wybaczcie)
Jak zainstalowalem Gothica 1 napoczatku bylo tak samo jak na screenie,potem sciagnolem nowe sterowniki i bylo ok.
Ale na MT wszystko wrocilo... Jak otwieram przez gothicstarter jest tak samo,z MT i z normalnym gothicem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Keldorn
post Nov 19 2010, 12:49 AM
Post #739


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 22
Joined: 1-May 10
Member No.: 3,459



A ja mam pytanie z innej beczki czy da si? co? zrobi? z inteligencj? NPC bo po rozmowie z szefem w Obozie ?owców Orków zauwa?y?em ?e ci kretyni spadaj? z wie? :/ niby nic ale nie wiem czy nie b?d? mi oni potrzebni pó?niej do jaki? q ponadto podczas q dla Fanatyków zauwa?y?em ?e podczas q na zniszczenie 2 patroli Stra?ników ?wi?tynnych nie ma nigdzie tego manego co mam z nim niby o tym pogada? (tego my?liwego) jeszcze jedna sprawa gram na 2.02 z hard mode ale jest jedna kwestia o ile jest mi ci??ko bo mobki s? silne jak jasny gwint to zaobserwowa?em ?e taki np. Z?bacz czy Orkowy Pies potrafi? i?? za mn? bardzo d?ugi czas kiedy? przywlek? si? za mn? Orkowy piesek a? do SO i na 1 hita ?ci?ga? stra?ników a oni nie zadawali mu nawet najmniejszych uszkodze?, na dodatek ten nader inteligenty stwór zaklinowa? si? na ko?owrocie od bramy i tak sta? jak "pojebany" Takich smaczków jest wi?cej w tym modzie. I czytaj?c reszt? wypowiedzi zastanawiam si? czy ten mod polega na relaksie czy bardziej na graniu w konsole z kodami spawn i goto :/

This post has been edited by Keldorn: Nov 19 2010, 01:12 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kat-jon
post Nov 24 2010, 02:11 PM
Post #740


Cie?
**

Group: Members
Posts: 58
Joined: 5-June 09
From: Kraków
Member No.: 1,175



To nie jest oczywi?cie b??d... ale my?l? ?e przyda?by si? nowy screen na ekranie wczytywania bo ten z MT jest zbyt ciemny.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

44 Pages V  « < 35 36 37 38 39 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 14:32