IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

14 Pages V  « < 10 11 12 13 14 >  
Reply to this topicStart new topic
> Wra?enia z MT 2.0
Darkamnchef
post Jun 25 2010, 04:33 AM
Post #221


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 25-June 10
Member No.: 3,741



Panowie, powiem szczerze, ?e si? popisali?cie, najlepsze jest to, ?e gra nie wy??cza si? na samym pocz?tku podczas wczytywania, niez?y pomys?, ?e od 10% Bezimienny trzyma miecz w jednej r?ce. Na prawd? chyl? czo?a.

This post has been edited by Darkamnchef: Jun 25 2010, 04:34 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Jun 25 2010, 04:33 AM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
bocian050
post Jul 8 2010, 04:53 PM
Post #222


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 2-July 10
Member No.: 3,779
Nr GG: 28414419



W gr? gra si? bardzo przyjemnie ale nurtuje mnie tylko jedno do czego s?u?y Statuetka Mnogo?ci ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bezio001
post Jul 9 2010, 07:04 AM
Post #223


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 118
Joined: 6-February 09
From: Miasto Khorinis
Member No.: 285



Gra spoko na ko?cu jest. Cho? szkoda, ?e wszyscy z MT umieraj? tongue.gif . a tak po za tym to u pradawnych w wersji 2.02 nie ma paru tekstów nagranych.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
macios96
post Jul 9 2010, 08:05 AM
Post #224


Mag
*****

Group: Members
Posts: 306
Joined: 24-March 10
From: Belgium
Member No.: 3,191
Nr GG: 12020663



CYTAT(Bezio001 @ Jul 9 2010, 09:04 AM) *
Gra spoko na ko?cu jest. Cho? szkoda, ?e wszyscy z MT umieraj? tongue.gif . a tak po za tym to u pradawnych w wersji 2.02 nie ma paru tekstów nagranych.


G?ównie Balaiereth ( ten zdrajca ) nie ma paru nagranych
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post Jul 10 2010, 01:30 PM
Post #225


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



Co do kwestii, to jest b??d gry. Te braki s? losowe. Jakby?cie jeszcze raz te kwestie ods?uchali, zauwa?yli?cie by, ?e za ka?dym razem braki s? ró?ne.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post Jul 10 2010, 04:22 PM
Post #226


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



Bruce nie s? mówi?em ci o tym i inni tez to maja balaraieth naprawd? mam tam te braki zawsze.


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
macios96
post Jul 10 2010, 04:49 PM
Post #227


Mag
*****

Group: Members
Posts: 306
Joined: 24-March 10
From: Belgium
Member No.: 3,191
Nr GG: 12020663



Najlepiej potraktowa? VDFS'em DM_Speech i sprawdzi? czego brakuje
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post Jul 10 2010, 05:06 PM
Post #228


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



A ja ci mówi?, ?e wszystko jest nagrane. Kto wie lepiej? Kto? kto sk?ada? dubbing czy kto? kto tylko gra? w MT?


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Severus
post Jul 12 2010, 01:35 PM
Post #229


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 22
Joined: 2-May 10
Member No.: 3,471



Hej takie pytanie gdzie si? ustawia poziom trudno?ci .

A co do tematu fajne zwroty akcji szkoda tylko , ?e nie ma respawnu . Ale có? nie mo?na mie? wszystkiego .

Pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post Jul 12 2010, 05:11 PM
Post #230


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



Poziom trudno?ci jest do wyboru w wersji 2.02 i tylko ?lepiec by tego wyboru nie zauwa?y?.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mivrox
post Jul 14 2010, 12:16 PM
Post #231


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 23
Joined: 14-July 10
From: Szczecin
Member No.: 3,823



CYTAT(Bunios1 @ May 1 2010, 08:05 PM) *
Jak zarazie nie mam ?adnych bugów tylko nieraz wywali z gry ale to rzadko

Co do wra?e? to bardzo mi si? spodoba?o to ?e pe?zacze unieruchamiaj? cie tak jak by paj?czyn? strzelaj? za to wielki + co do grania mam 17 lvl 2 rozdzia?a i oczywi?cie moj? ulubion? bro? o nazwie B?ogos?awione Ostrze Zmierzchu

Jeszcze dodam dobry jest motyw z tym kufrem pod wod?


co do tego kufra to nie da si? go otworzy? (chyba ?e ma si? dobry klucz, którego ja nie posiada?em gdy próboa?em)
a je?li ju? ma si? ten klucz (o ile istnieje) to wp?ywa si? do tej chatki w jeziorze ko?o NO i gdy jest sie w ?rodku naciska si? "R". wtedy bezi staje na ziemi i mo?na spróbowa? otworzy? skrzyni?

P.S. nie trzeba MARVINA
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Smolo
post Jul 14 2010, 01:58 PM
Post #232


Stra?nik
****

Group: Razem Si?a
Posts: 221
Joined: 27-March 09
From: Wielkopolska
Member No.: 657



Chyba Argorn ma klucz do tej skrzyni w jeziorze - w swojej skrzyni ko?o ?ó?ka.

This post has been edited by Smolo: Jul 14 2010, 01:59 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ChrisPL
post Jul 16 2010, 07:32 PM
Post #233


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 16-July 10
Member No.: 3,831
Nr GG: 1673296



Zarejestrowa?em si? specjalnie, ?eby podzieli? si? moimi wra?eniami z Mrocznych Tajemnic. Jest ona w formie recenzji, nast?pnie komentarzy i skromnego apelu/petycji.

?ycz? mi?ego czytania!

W?a?nie przeszed?em Mroczne Tajemnice i bardzo chcia?em podzieli? si? swoimi wra?eniami. Oczywi?cie nie uda?o mi si? zobaczy? wszystkiego co upichcili ch?opaki (i dziewczyny?) z PoziomkaZ. Bardzo tego du?o, jest rozbudowane i nie da si? wszystkiego zobaczy? za pierwszym razem. Jednak?e stara?em si? zobaczy? jak najwi?cej. Uwa?am, ?e Mroczne Tajemnice to co? wi?cej ni? mod do Gothica. To jest dodatek do tej kultowej gry. Na miejscu Pirania Bytes bi? bym si?, ?eby go zrobi? oficjalnym dodatkiem.
Graj?c, ilo?? nowych zada? wyst?puj?cych w dodatku mnie wr?cz przerazi?a. Twierdzili?cie, ?e gra wyd?u?a si? o 10-15 godzin? Ci??ko mi w to uwierzy?, wydaje mi si?, ?e gra?em wi?cej o jakie? 30 godzin!
Bardzo podoba?o mi si?, ?e wykorzystali?cie chyba ka?de niedoci?gni?cie w fabule i ?wiecie Gothica. Jak na przyk?ad zawsze si? zastanawia?em co to za spotkania czwórka przyjació?, Diego, Milten, Gorn i Lester, zwyk?a urz?dza?. W ko?cu si? dowiedzia?em. wink.gif Albo jak to nielogiczne by?o, ?e Stara Kopalnia by?a zupe?nie nie chroniona. Dzi?ki dodatkowi, Stara Kopalnia jest lepiej chroniona przed atakami Szkodników.
Fabu?a Mrocznych Tajemnic g?ównie obraca si? wokó? Pradawnych. Chc? powiedzie?, ?e jest ona naprawd? wci?gaj?ca, interesuj?ca i zaskakuj?ca. Pierwsza Klasa. W ?wi?tyni ?ni?cego nic nowego nie znalaz?em, wi?c pozwoli?em sobie za?o?y?, ?e PoziomkaZ ju? nie ingerowa? w ten poziom. Jakie mi?e zaskoczenie czeka?o mnie na sam koniec. Wida?, ?e twórcy potrafi? po?egna? si? z graczem. wink.gif
Ze strony technicznej to Mroczne Tajemnice stoj? na bardzo wysokim poziomie, lecz nie da?o si? nie zauwa?y? b??dów, co pojawia?y si? od czasu, do czasu. Grafika jest znacznie polepszona w stosunku do oryginalnego Gothica. W ko?cu tektury pochodz? g?ównie z Gothica II. Nowe lokacje, równie? so pi?kne i schludnie skonstruowane, chocia? korytarze w ?wi?tyni Pradawnych s? nieco za d?ugie. ;P Jak sie lata w t? i z powrotem to mo?na wr?cz zasn??, tym bardziej, ?e przez jaki? czas jest si? tam uwi?zionym. Walka z Urizielem to arcydzie?o. ?aden boss w innych Gothicach nie jest tak ciekawie zaprojektowany jak ten. Wstawki filmowe bardzo zr?cznie przerobione z oryginalnych oraz logo PoziomkaZ i napisy ko?cowe, bardzo udane. Mo?e nie jest to poziom Bagi?skiego, ale ca?kiem nie ?le. biggrin.gif
Nowe bronie, czary, przedmioty s? bardzo interesuj?ce. Na szczególn? uwag? zas?uguj? Kryszta?y Pradawnych i Po?eracz Dusz (Soul Reaver... ciekawe co na to Eidos, czy Square Enix, który teraz przej?? tego producenta ;P). Kryszta?y daj? pot??nego kopa magom, jednak?e to ?e si? wyczerpuj? troch? mnie zasmuci?o. Jako mag zawsze lubi?em biega? i wy?ywa? si? nawet najpot??niejszymi czarami na hordach przeciwników rzucaj?c je jeden po drugim. Teraz ju? tak nie mog?em. Przynajmniej nie tymi nowymi. Sam pomys? nie jest w sumie z?y, ale mo?na by chocia? je ponownie na?adowa? przy Krysztale Wieczno?ci. Co do Po?eracza Dusz to bardzo fajna bro?, ale podstawowej wersji da?bym troch? wi?cej kopa, bo je?eli nie zabierze si? nic ?ycia, to ona si? nie ?aduje. Ja tak mia?em na g?upich pe?zaczach z Wolnej Kopalni, co mnie strasznie wkurza?o.
Dubbing... pozytywnie mnie zaskoczy?. Intonacja, przecinki, zaanga?owanie, wiarygodno??. Wszystko na bardzo wysokim poziomie. No, mo?e poza jako?ci? d?wi?ku, czego nie da?o si? poprawi?, poniewa? pewnie wi?za?o by si? to z wynajmem studia i zebraniem z ca?ej Polski naszych "aktorów". Ilo?? tekstów wyst?puj?cych w dodatku oznacza?a bardzo du?y nak?ad pracy, pewnie nie jeden zdar? sobie gard?o przy tym. Gracze dzi?kuj? za po?wi?cenie.
Podsumowuj?c Mroczne Tajemnice to mod do Gothica godny miana dodatku. Jest on stworzony podobnie jak Noc Kruka do Gothica II, lecz w moim odczuciu nawet du?o lepszy. Fabu?? ciekawsza i zabawniejsza. Wydaje mi si?, ?e nawet jest obszerniejszy od Nocy Kruka. Naprawd? bardzo dobrze si? bawi?em graj?c w wasz? produkcj?, PoziomkaZ. Dzi?kujemy bardzo za wasz? ci??k? prac?! Pok?ony!

A teraz chcia?em skomentowa? par? technicznych niedoci?gni??. Przede wszystkim zbalansowa? bym lepiej gr?. Wojownik jest stanowczo silniejszy od maga, mimo to nie raz nowe potwory maj? za du?e statystyki, aby bezimienny wojownik/mag da? by sobie z nimi rad?, nie raz walka trwa?a u mnie jakie? 5 minut bij?c mieczem, prostego potworka bo ?ycie schodzi?o im okropnie wolno. Do tego nadu?ywane przez przeciwników obrona, nie da?o by si? czego? zmieni??
Jak ju? wspomina?em kryszta?y zrobi? bym odnawialne. A Soul Reavera troch? silniejszego. To samo z mieczem Uriziel.
S? jeszcze pomniejsze b??dy jak z m?otem R?ka Boga. Zabija prawie ka?dego jednym ciosem, ale nie dostaje si? do?wiadczenia. Tak powinno by??
A co do Muzycznego Kryszta?u... Ciekawe co powiedzia?oby Konami jakby us?ysza?o intro z Suikodena III w Gothicu. Ale mi te? si? ona podoba, wi?c was nie wydam. ;P Innych piosenek nie rozpozna?em.

Apel do PoziomkaZ:
Rozumiem, ?e to tylko wasza dobra wola, ?e zrobili?cie tak ?wietny mod. I chwa?? wam za to. Jednak?e, po takich prze?yciach czuje si? zawsze niedosyt. Licz? po cichu, i my?l?, ?e nie tylko ja, ?e zrobicie Mroczne Tajemnice II (tytu? roboczy)- dodatek do Gothica II Noc Kruka.
Do?? du?o w?tków nie zosta?o rozpocz?tych i nie sko?czonych. Du?o w?tków da?o by si? bez przeszkód kontynuowa?. Na przyk?ad w?tek przesz?o?ci bezimiennego, który opowiada Skrzypkowi bohater. Mo?na by przed?u?y? w?tek Przemytników i obowi?zkowo w?tek Pradawnych. tongue.gif
Mo?e podpisa? by si? kto? poni?ej pod nast?puj?c? petycj?? Jest ona tylko dla orientacji jak bardzo gracze by chcieli kontynuacje tej ?wietnej historii.
A wi?c kto chcia?by Mroczne Tajemnice II (tytu? roboczy)?

PS: S?ysza?em, ?e pracujecie na angielsk? wersj? tego dodatku. O?wiadczam, i? jestem ch?tny do pomocy jako aktor do dubbingu. Pewnie nie b?d? mia? idealnego angielskiego akcentu, ale ucz? si? angielskiego od wielu lat a od dwóch studiuj? informatyk? w j?zyku angielskim. Obiecuj?, ?e dam z siebie wszystko

This post has been edited by ChrisPL: Jul 16 2010, 07:37 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
macios96
post Jul 16 2010, 08:04 PM
Post #234


Mag
*****

Group: Members
Posts: 306
Joined: 24-March 10
From: Belgium
Member No.: 3,191
Nr GG: 12020663



Do angielskiego dubbingu tez si? mog? do??czy?
A za recenzje Juri cie mo?e pochwali? wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mrocznygomez
post Jul 20 2010, 04:44 PM
Post #235


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 25
Joined: 20-July 10
From: Khorinis
Member No.: 3,838
Nr GG: 24867326



CYTAT(Bruce @ May 3 2010, 11:14 AM) *
Wy chyba nie my?licie, ?e b?dziemy opisywa? wszystkie nowo?ci? Nie mo?ecie pokombinowa? sami co i jak?

Ludzie jak zacz??em gra? w mroczne tajemnice 2.01 to zauwa?y?em du?o zmian


--------------------

A wi?c najwyzszy czas zosta? szefem. Idziemy do Kazzmira pokazuj?c mu pe?nomocnictwo. A nast?pnie mamy do wyboru.

-Zosta? szefem

-Zostawi? Kazzmira na stanowisku szefa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mivrox
post Jul 24 2010, 02:26 PM
Post #236


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 23
Joined: 14-July 10
From: Szczecin
Member No.: 3,823



dzisiaj znalaz?em GO?? BAB?! Poszed?em do placu wymian, by zabi? tamtejszych stra?ników i gdy sko?czy?em wpisa?em marvina i trzyma?em f8. znalaz?em si? na górze, na pó?ce skalnej (za barier?). poszed?em do "windy" któr? transportowane s? towary do koloni i sta? tam stra?nik i jaka? Angelina która ta?czy?a tam BEZ UBRA?! laugh.gif jak by co to wersja 2.01

EDIT: w 2.02 te? to jest

This post has been edited by Mivrox: Jul 27 2010, 07:05 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
arczibeatbox
post Jul 28 2010, 09:53 PM
Post #237


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 28-July 10
Member No.: 3,868



Dubbing jest okropny. Niewyra?ny, sztucznie zagrany, a nieznajomy ma g?os jak jaki? wymoczek. Szczerze mówi?c to ju? wola?bym IVON? pos?ucha?.
Ma?o si? postarali?cie

This post has been edited by arczibeatbox: Jul 28 2010, 10:01 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post Jul 29 2010, 05:24 AM
Post #238


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



No to sam nagraj. Zobaczymy czy zrobisz to lepiej.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blady
post Jul 30 2010, 12:33 PM
Post #239


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 21
Joined: 2-August 09
Member No.: 1,789
Nr GG: 12448252



1. Pe?zacze i ich obezw?adniaj?ca sie? - na paj?czki idzie si? w ?rodku 2 rozdzia?u! Zbyt mocny przeciwnik na s?abego bohatera. Musia?em si? nie?le nagimnastykowa?, ?eby stan?? w odpowiednim miejscu, gdzie nie mog? mnie trafi? i strzela? z ?uku.
2. Walka z Melkorem - zr?bali?cie to, ?e podczas rozmowy przed walk? Bezimienny i Melkor stoj? bardzo blisko siebie. Musia?em strzela? do Melkora przed walk?, on mnie bi?, ale nie zabija? i nie odnawia?o mu si? ?ycie. Poza tym napotka?em tam buga - gdy Melkor nas pobije po naszych strza?ach, upada nam ?uk. Podnosimy go i... mamy 2x wi?cej ?uków ni? wcze?niej. Jako, ?e pobi?em wi?kszo?? szkodników mia?em ich co? ko?o 30 przed Melkorem, a po walce z nim... Ponad 900.
3. Dziewice Chaosu - kolejny b??d. Do !@#$% n?dzy, one ziej? ogniem mocniej ni? ogniste jaszczury! Gdyby wyst?powa?y pojedynczo to OK, ale jest ich kilka w ma?ym odst?pie, wi?c nie ma po co si? nawet do nich zbli?a?.
4. Przyzwanie paladyna Innosa - nie reaguje, gdy walczymy z trollami i kamiennym smokiem.
5. Rozpruwacze - dobry mob, ale przewa?nie w z?ych miejscach. S? m.in. przy m?ynie - do Nixa idzie si? w 2 rozdziale! 0 szans na wygran? z nimi, w dodatku po drugiej stronie rzeki s? 3 aligatory. Ja bym tam da? same z?bacze. To samo tyczy si? placu przed cmentarzyskiem orków - szed?em tam z 4 stra?nikami, ale rozpruwacze i k?sacze i tak nas zabija?y.
6. Stado demonicznych panter w podziemnym ?wiecie - w lasku ko?o kamiennego kr?gu jest ich bardzo du?o, mam niez?? posta?, przywo?a?em super-hiper-full-wypasionego paladyna i tak sobie nie dajemy rady.
7. G?osy - ja rozumiem, ?e nie jeste?cie profesjonalistami, ale g?os takiego Lukisa to pora?ka na ca?ej linii. Cho? trzeba przyzna?, ?e Pradawni, Z?y, Siekacz i kilka innych NPC dosta?y dobry dubbing.
8. Koszt zwojów i run - dobrze, ?e nie jestem magiem, bo bym pad? na serce. Pi??? trolla kosztuje 4500, ?rednia runa kilka razy tyle. A porównajcie sobie zadawane obra?enia.
9. Wie?a Mgie? - u mnie zanika?y tekstury, w zwyk?ym G1 nie.
10. Bugi - wiele nadal nie jest naprawionych. Kilka opisa?em w temacie pomocy, dzisiaj napotka?em kolejny. Po zapisaniu gry ?uk odmawia pos?usze?stwa, musz? go odhacza? i zaznacza?, ?ebym ponownie móg? nim walczy?.
11. Konwoje Starego Obozu - ci bandyci to jaka? ?enada. Normalnie, jakbym ogl?da? Power Rangers. S? ustawieni w parach co kilkadziesi?t metrów, zamiast zrobi? 2 du?e grupy. Prawie przespa?em te ataki.
12. Staro?ytna Arena - Psycho OK, Bronn OK, ale... Beowulf i jego miecz to przegi?cie. Nie ma szans na pokonanie go w normalny sposób, uderzasz go raz, drugi, a wtedy on ciebie i Bezimienny spotyka si? z Beliarem. Musia?em go pobi? wcze?niej i zabra? mu miecz, ?eby wygra? walk?. A potem ten ork, który mia? by? niby najtrudniejszy. Zwyk?a ciota, a nie wojownik, rozwali?em go z ?atwo?ci?.


Reszta moda to same pozytywy. Gra mi si? przyjemnie, cho? z dreszczykiem emocji. W poprzedniej wersji by?o ?atwiej. Teraz wkurzam si? cz?sto, gdy nie mog? czego? przej??, ale jak w ko?cu daj? rad? to jest to poczucie zajebisto?ci biggrin.gif I to w?a?nie lubi? w grach. Na razie jestem w podziemnym ?wiecie. Ko?cow? recenzj? napisz? jak sko?cz? ca?? gr?.

This post has been edited by Blady: Jul 30 2010, 06:43 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
truposz
post Jul 30 2010, 08:37 PM
Post #240


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 21
Joined: 24-May 10
From: Dolno?l?skie
Member No.: 3,629



CYTAT(arczibeatbox @ Jul 28 2010, 10:53 PM) *
Dubbing jest okropny. Niewyra?ny, sztucznie zagrany, a nieznajomy ma g?os jak jaki? wymoczek. Szczerze mówi?c to ju? wola?bym IVON? pos?ucha?.
Ma?o si? postarali?cie


Jesli jeste? taki dobry to zrób sam lepiej, akurat dubbing jest dobry jedynie jest kilka b?edów, które przeszkadzaj? w grze, ale wiem ?e zostan? za?atane tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

14 Pages V  « < 10 11 12 13 14 >
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 12:52