Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Wra?enia z MT 2.0
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Juzbrig
Opisujcie tu swoje wra?enia. Ja dopiero zacz??em gra?, mo?e wi?cej co? skrobn? za par? dni. Co do dubbingu to to nawet wyszed? lepiej ni? my?la?em, jedynie co mi troch? przeszkadza to jako?? nagrania co mo?na by polepszy? na 2 sposoby: -lepsze mikrofony (ju? za pó?no) -redukcja szumów (przepu?ci? ka?d? ?cie?k? przez algorytm noise reduction, wiele programów ma takie co?. Efekt by?y zadowalaj?cy wtedy, gdy kiedy w??cza si? ?cie?ka dialogowa, nie s?yszymy pog?osu, tylko sam? kwesti? mówion?).
lol22
Wczoraj zacz??em gra? i od razu poszed?em na aren? w SO zgarn?? troch? rudy wi?c jak na razie nic nowego oprócz denerwuj?cego buga a gra?em tylko raz i to w wersje 1.0 gdzie bugów z aren? nie by?o tongue.gif.
Macio
CYTAT(lol22 @ May 1 2010, 09:27 AM) *
Wczoraj zacz??em gra? i od razu poszed?em na aren? w SO zgarn?? troch? rudy wi?c jak na razie nic nowego oprócz denerwuj?cego buga a gra?em tylko raz i to w wersje 1.0 gdzie bugów z aren? nie by?o tongue.gif.


Fakt, arena jest bugni?ta. Na razie oprócz dubbingu, nowo?ci nie dostrzegam. Aha no i jest wsz?dobylski poziom trudno?ci. Na razie, ani z kas?, ani z potworami nie jest tak prosto. ?eby zrani? "Topielca spod tamy" musia?em mie? A? 35 si?y. A ?eby pokona? Lewusa i Ry?owego ksi?cia potrzebowa?em trzech prób. Zobaczymy co dalej, bo mówi?, ?e na razie nowo?ci wielkich nie ma. Mo?e pó?niej, jednak dostrzegam zaanga?owanie w dubbing.

Nie podoba mi si? jednak to, ?e kwestie mniej wa?nych dla fabu?y npców s? dobrze nagrane, a np. Beziego to jest co? nie do opisania... np. ci kopacze Martinez czy Sanches, ma?o na razie mówi? a maj? ok g?os. Nowy g?os Ratforda te? jest w porz?dku.

A znalaz? kto? mo?e jakiego? nowego npca? Ja tylko zauwa?y?em Dreameriona, który zreszt? nie mia? ?adnej opcji dialogowej.

Podsumowuj?c... mam nadziej?, ?e dalej b?dzie ju? tylko lepiej.
Geralt
A ja mam chyba buga bo jak mam qesta od przemytników aby zanie? dostaw? no i jak jestem ko?o ich obozu to mnie atakuj? kosa bez powodu blink.gif blink.gif
lol22
Macio - mnie rozwali? g?os Podejrzanego Typka który stoi niedaleko Ratforda i Draxa. Normalnie jak jaki? aktor z oryginalnego dubbingu. G?os beziego pozostawi? bez komentarza tongue.gif
GotHackerTeem
kolego to ty masz buga w nazwie tematu poniewa? na przyk?ad ja gram w MT 2.1
Macio
CYTAT(lol22 @ May 1 2010, 11:09 AM) *
Macio - mnie rozwali? g?os Podejrzanego Typka który stoi niedaleko Ratforda i Draxa. Normalnie jak jaki? aktor z oryginalnego dubbingu. G?os beziego pozostawi? bez komentarza tongue.gif


Taki ma?y szczegó?, to JEST g?os z orygina?u smile.gif

Mo?e PB chcieli wstawi? takiego NPC'a, nagrali próbki a poziomkaz je wykorzysta?o.

Ale Bezi faktycznie. Ale zwróci?bym uwag? na fakt, ?e jeszcze kto? podk?ada?, jak gada?em o przemytnikach z lud?mi z NO mia? inny(moim zdaniem DUUU?O lepszy) g?os.


Mo?e ma kto? spis wszystkich dubbingerów?
Geralt
Mam Mt.2.1 i mnie atakuj? ten kosa
Zdunek
CYTAT(Geralt @ May 1 2010, 12:54 PM) *
Mam Mt.2.1 i mnie atakuj? ten kosa

2.01 ! a nie 2.0

za jaki? czas za?o?ymy temat zbiorczy z b??dami...
kuczaja
dubbing niekiedy nawet niez?y. Niektóre kwestie beziego brzmi? inaczej ni? podstawowy g?os dubinguj?cy (patrz. "Przykro mi ale musze cie zabi?" do kolesia obok opuszczonej kopalni). Pare g?osów przyjemnie sie s?ucha ale jedna rzecz mnie denerwuje :/ wykasowanie orygina?ów i wlepienie w?asnych tekstów (Ratford, Z?y, Cavalorn) wypadlo to... tragicznie. ju? wola?bym mieszanie g?osów. Mimo to doceniam wasza prace bo widze ile to musia?o kosztowa? was czasu i nerwów.

PS. znalaz?em trzech nowych npc w SO! :> Konrad (nic nie mówi) Drak (na zamku w SO. co? tam burczy) i tragarz (nic nie mówi) oraz jednego w obozie przed kopalni?. Muzykant niejaki. Ten ma ju? rozwini?te kwestie i polecam gadanie z nim ^^'
Geralt
Trzeba czeka? na nowego patcha ...
Tizgar
Z kosa to prawd? tu s? dwa sposoby mówi?em o tym brucowi to twierdzi? ze tylko ja to mam ehh

1. sposób kosa z toba pogada ale podejd? na capslocku i sam zagadaj
2. rzecz spawnuj go kodem to samo musisz z quetinem zrobi? smile.gif inaczej sie nie da

Arena nie jest bugnieta i powtarzam to poraz enty dzia?a bez zazutow smile.gif


Drak to lowca nagrod spotkasz sie z nim ma cie zabi? na polecenie gomeza w pó?niejszym etapie, a te ziomki konrada to zwi?zani sa z q na konwojowanie
Geralt
Ok spróbuje
Geralt
jak id? na caps locku to on mnie od razu atakuj? nie mog? do niego zagada? tak samo jak go respawam to klikam na niego aby z nim rozmawia? to jest taki rzut kamery jak by si? rozmawia?o ale nie ma dialogów
Tizgar
Podejd? i zagadaj do niego musisz podej?? na taka odleg?o?? aby si? nie rzuci? i ctrl + strza?ka wiadomo jak zagada to b?dziesz mia? wpis a potem poza obozem spawnujesz kodem quetina bo inaczej nie pogada


Spawnowanie kosy nic nie da


Opcja ostateczna to czekaj do 3 rozdzia?u ja wtedy spawnowalem quentina i by?o oki
Geralt
Ok Id? próbowa?
Bunios1
Jak zarazie nie mam ?adnych bugów tylko nieraz wywali z gry ale to rzadko

Co do wra?e? to bardzo mi si? spodoba?o to ?e pe?zacze unieruchamiaj? cie tak jak by paj?czyn? strzelaj? za to wielki + co do grania mam 17 lvl 2 rozdzia?a i oczywi?cie moj? ulubion? bro? o nazwie B?ogos?awione Ostrze Zmierzchu

Jeszcze dodam dobry jest motyw z tym kufrem pod wod?
Geralt
Ja próbuje zdoby? Miecz ?ywio?ów hehe nawet nie wiem co robi? biggrin.gif
Fenix
Graj, nie kombinuj biggrin.gif
Tizgar
Zdradz? ci jedna rzecz on si? nazywa po?eracz dusz motyw z Legacy of kain ( respect dla Fenixa )

Ja teraz graj?c od nowa gram na spokojnie 20 lvl a dalej 1 rozdzia? niema to jak na spokojnie
Przemo
A co do tego Drak'a to rzuci?a mi si? w oczy jego zbroja. Ma troch? inne kolory wi?c jest to tylko takie upi?kszenie czy mo?na b?dzie tak? zbroje jako? zdoby??
Baggio
mi si? te? gra bardzo przyjemnie ... na razie 10lvl i moment gry to zostanie cieniem wink.gif dubbing jak dla mnie super i wbrew wszystkim g?os bezia mi si? podoba(1 z najlepszych w grze) tak?e Siekacz nie?le nawija i jeszcze kilku wink.gif ogólnie fajnie ;p lepiej czcionka jest dobrana, nauka walki zajee wink.gif poziom trudno?ci dla mnie taki sam jak w 1.3, niestety bug gdy chc? postawi? na arenie(ale jako? kto? wygrywa xD) fajnie, ?e he?m mo?na dosta? na pocz?tku gry wink.gif na razie to tyle ode mnie wink.gif
Kat-jon
Gra si? ?wietnie i dubbing te? mi si? podoba smile.gif
Tizgar
poziom trudno?ci si? ostro zwi?kszy 10 lvl i cie? mo?esz tego ?a?owa? uwierz ze na 2 rozdzia? to teraz troch? za ma?o
Baggio
CYTAT(Tizgar @ May 1 2010, 10:59 PM) *
poziom trudno?ci si? ostro zwi?kszy 10 lvl i cie? mo?esz tego ?a?owa? uwierz ze na 2 rozdzia? to teraz troch? za ma?o


mo?liwe ale wierze, ?e dam rade ^^ rudy znowu full mo?e trudniej jest pó?niej ale jak na razie ?atwo ;p
jeszcze mog? dopowiedzie? i? gdy zrobi?em kilka misji w kopalni to stra?nicy zacz?li mnie atakowa? -.- wczyta?em seva i od nowa kilka misji po czym ju? mnie kochali ^^
Tizgar
Ruda ci jest potrzebna i to niemalo ja np mam tak jak mowie 20 lvl i zaraz zostan? cieniem mam 12k rudy a i tak strac? ja szybko naostrzenie najlepsze kosy w grze tu zdradze to kosztuje prawie 30k rudy wiec niewa?ne ile masz i tak masz jej ma?o smile.gif
Baggio
CYTAT(Tizgar @ May 1 2010, 11:04 PM) *
Ruda ci jest potrzebna i to niemalo ja np mam tak jak mowie 20 lvl i zaraz zostan? cieniem mam 12k rudy a i tak strac? ja szybko naostrzenie najlepsze kosy w grze tu zdradze to kosztuje prawie 30k rudy wiec niewa?ne ile masz i tak masz jej ma?o smile.gif


yy nie pisz tak bo mnie dobijasz xD
jeszcze mam 1 rozdzia? i porobi? all zadania dobije te? taki lvl jak Ty ;p hmm a ten pier?cie? co daje speeda, gdzie znajd? ?wink.gif bo kiedy? go mia?em i bardzo pomaga? ...;p
Tizgar
Anghar jak mu pr?ty przyniesiesz to ci da pier?cie? i nawet garnek na ?eb ( czytaj he?m )
Baggio
CYTAT(Tizgar @ May 1 2010, 11:10 PM) *
Anghar jak mu pr?ty przyniesiesz to ci da pier?cie? i nawet garnek na ?eb ( czytaj he?m )


dzi?ki ;p bo ten pier?cie? to by? ?wietny pomys? ;p a te wszystkie nowo?ci(new zadania itp.) w jakim rozdziale s? najbardziej dostrzegalne ?wink.gif
Tizgar
Tego ci do ko?ca nie zdradz? bo raz nie mog? w?asne sumienie a dwa lepiej samemu nie, 5 rozdzia? tam jest najci??ej i najwi?cej nowo?ci smile.gif tak czy siak mt ko?cz? si? w 6 i wcale ?ni?cy nie ko?czy gry wi?cej nie powiem
Baggio
CYTAT(Tizgar @ May 1 2010, 11:15 PM) *
Tego ci do ko?ca nie zdradz? bo raz nie mog? w?asne sumienie a dwa lepiej samemu nie, 5 rozdzia? tam jest najci??ej i najwi?cej nowo?ci smile.gif tak czy siak mt ko?cz? si? w 6 i wcale ?ni?cy nie ko?czy gry wi?cej nie powiem


ok, dzi?ki, troch? z tego spam wylaz? wink.gif
musz? doda?, ?e gra si? nie wy??cza itp. chodzi bez szwanku wink.gif (a nie jak kiedy? xD)

aa tak ogólnie, Siekacz skoro przegl?dasz tematy... to Ty dawa?e? dubbing postaci "Siekacz" w grze ? wink.gif
Siekacz
CYTAT
aa tak ogólnie, Siekacz skoro przegl?dasz tematy... to Ty dawa?e? dubbing postaci "Siekacz" w grze ? wink.gif


Nie, ja nie podk?ada?em g?osu pod Siekacza rolleyes.gif
Marchew
Wed?ug mnie to poziomkaz nieco przesadzi?o z si?? nowej umiej?tno?ci pe?zaczy by?em ?wiadkiem jak ?wi?tynny stra?nik zdeda? w walce 1 na 1. A mi zostawia po jednym trafieniu gdzie? 20% ?ycia smile.gif wi?c stra?nikowi nie dorównuje który chwile powalczy?. A bym by? zapomnia? spotka?em si? z czym? dziwnym, a mianowicie postacie z podstawki bez nowych opcji maj? nowy g?os (nie wszystkie oczywi?cie) tylko nie wiem po co co? takiego robi? skoro mog?o by? wszystko po staremu. A jak tamta wersja by?a momentami za ?atwa to z t? troszeczk? chyba przesadzili. (napisa?em momentami bo np. zdobycie teleportu do wyspy uriziela uda?o mi si? dopiero po zdobyciu wzmocnionego pancerza z rudy.
bartek19861218
A ja mam odmienne zdanie co do poziomu gry:
mo?na zauwa?y? zwi?kszony poziom w grze, gra si? teraz ca?kiem przyjemnie, ale jak dla mnie gra jest jeszcze za ?atwa, móg?by by? jeszcze poziom gry podkr?cony, ale i tak jest ró?nica w stosunku do 1.03
Bruce
Chcia?em tak zrobi?, ale Fenix si? nie zgodzi?. Jakby przesz?o, gracz mia?by tak ma?o HP, ?e nawet wilk móg?by ut?uc Bezia.
Macio
CYTAT(Bruce @ May 2 2010, 11:39 AM) *
Chcia?em tak zrobi?, ale Fenix si? nie zgodzi?. Jakby przesz?o, gracz mia?by tak ma?o HP, ?e nawet wilk móg?by ut?uc Bezia.


Najlepiej by by?o da? wybór poziomu smile.gif
dzierzba
Mnie zastanawia "dziwny przedmiot" pojawiaj?cy si? w losowej cz??ci krainy (u mnie pojawi? si? razem z "dziwn? kostk?" s?u??c? do zmiany gildii). Po jego u?yciu "co? si? zmienia" i tu pojawia si? moje pytanie - co si? zmienia??

Jak na razie gra sprawi?a troch? trudno?ci jedynie przy walce z pe?zaczami (mimo ?e mam lvl 15 / zbroj? ?owców orków / miecz jednor?czny z obra?eniami 100 to je?li pe?zacz zd??y? zaatakowa? zanim go uderzy?em, to by?em bez szans).
Tizgar
Sie dziwisz jak masz taka lipna bron tongue.gif grupka pe?zaczy i problem trzeba by?o i?? na aren? wiecznego ognia i zdoby? ostrze chwa?y to ze ma 80 dmg niczego nie zmieniasz przez d?ugi czas nie znajdziesz lepszej kosy bo jest magiczna zamra?a i lajt masz idziesz do pe?zaczy czy tak innego badziewia i zamra?asz smile.gif

Zawsze magiczna bron jest lepsza nie wa?ne jaki dmg liczy si? efekt


Albo przypakowa? w zr?czno?? i chodzi? z piekielnym lukiem 115 dmg smile.gif 2 shot i pe?zacza niema nawet se pierdn?? nie zdarzy tym swoim klejem smile.gif Sieci?
Baggio
CYTAT(Tizgar @ May 2 2010, 09:40 PM) *
trzeba by?o i?? na aren? wiecznego ognia i zdoby? ostrze chwa?y


heh ale to tak ?atwo nie jest j? zdoby? wink.gif ja na razie 14-15lvl miecz 96 obra?e? (;/) ale nie jest ?le ;p
Tizgar
?atwo i to jak diabli id?c tam z wyrokiem wojowniaka 76 dmg luzem psychol i bronn padli a na beowulfa trzeba u?y? bry?e lodu kto pierwszy ten lepszy magie zabija si? magia smile.gif


i teraz mam ostrze chwa?y 80 dmg ale nawet bron która ma 110 b?dzie gorsza bo nie magiczna a ta magia nieraz zadek uratowa?a
Macio
Te? mam te ostrze chwa?y. Nie mia?em wielkich problemów z Beo, zaatakowa?em go jak szed? do pointa na arenie od tylca i zgin?? zanim wyci?gn?? pajta?ke smile.gif

Ale z orkiem to sprawa dwa razy prostsza. Zamrozi?em go od razu i tylko dobi?em, tak samo by zabi? szkielety w Wie?y mgie? problemów nie mia?em, czysto posz?y si? wali?.

Tylko pytanie co do chromaninu, warto go zdoby? ju? w pierwszym rozdziale? Odda?em mu ju? dwa chromaniny, ale trzeci jest u zmiennokszta?tnych wi?c nie wiem czy powinienem tam teraz i??, mo?e by?, ?e nie b?d? mia? zwoju przemiany w chrz?szcza.

Co do mojego hero to mam na razie 18 lvl, 106 si?y(tam +5 za pier?cie?) zr?czno?? 30(da?em 10 w ten skill i jeszcze dziesi?? od pier?cienia Angara) Many mam 7. Umiej?tno?? walki jednor?cznym 45% - szermierz. Otwieranie zamków poziom 1. Wszystkie zdolno?ci my?liwego. Bro? to ostrze chwa?y o którym wspomnia? Tizgar. Zbroja ?owców Orków(fajna, ale ma zdecydowanie prze?adowane staty) a ?uk to wierzbowy bodaj?e, 26 zr?czno?ci wymaga. Jestem teoretycznie w drugim rozdziale, jednak praktycznie jeszcze w pierwszym, zosta?em przyj?ty do Starego Obozu, ale jeszcze nie poszed?em do Lestera by przej?? do drugiego rozdzia?u, a ekspie by wbi? 20, ale mo?e sobie dam spokój bo niektóre questy wymagaj? pokonania królowej pe?zaczy.

Pytanie, gdy zostan? zwyczajnym Staroobozowym guardem to b?d? móg? wykonywa? zadania przeznaczone dla stra?nika obozu przed kopalni??

Zastanawiam si? bo chyba zostan? zwyczajnym stra?nikiem dla tej ci??kiej zbroi. Chocia? mo?e lepiej b?dzie jednak by? magnatem? Mo?e zbroja lepsza? Wi?cej questów? Ale raczej nie bo chc? te konwoje robi?. Je?li zostan? wi?c stra?nikiem obozu przed kopalni? to te? mog? robi? quest z konwojami?
Tizgar
Tak mo?esz ja jestem jednocze?nie magiem i stra?nikiem przed koplania niez?y myk nie
dzierzba
Ze wzgl?du na jego niskie wymagania biegam ze wspomnianym ?ukiem ze 115 dmg, lecz nie na zbyt wiele zazwyczaj si? zdaje ze wzgl?du na brak wyuczonej umiej?tno?ci ?ucznictwa. W efekcie z du?ej odleg?o?ci równie dobrze mog? rzuca? kamyczkami, a z bliska zanim dobije przeciwnika to on dobiegnie i po zabawie (no chyba ze chc? zabi? byle wilka).

Ostrze chwa?y jako? mnie nie kr?ci, mimo ?e ze wzgl?du na wbudowany czar bro? ta jest skuteczniejsza od zwyk?ych. Wole satysfakcj? z ubicia hordy orków w klasycznym stylu i bez "wspomagaczy", nawet je?li walka taka ma mi sprawi? wiele trudu i poch?on?? mnóstwo czasu.

Na wszelki wypadek ponawiam pytanie o "dziwny przedmiot" i zmian? ("co? si? zmieni?o") któr? ze sob? niesie. Od czasu u?ycia owego przedmiotu by?em ju? w ró?nych miejscach (lasy, obozy, tereny orków), oraz rozmawia?em z ró?nymi npc'ami i nie zauwa?y?em ?adnych zmian. Je?li kto? zna zastosowanie to by?bym wdzi?czny, za uzyskane informacje.
macios96
Ech gdyby nie ten wredny bug z Drakiem i Kosa by?oby wspaniale , chocia? bardzo cz?sto wyrzuca mnie do Windows ciekawe dlaczego ?
Macio
CYTAT(dzierzba @ May 2 2010, 10:04 PM) *
Na wszelki wypadek ponawiam pytanie o "dziwny przedmiot" i zmian? ("co? si? zmieni?o") któr? ze sob? niesie. Od czasu u?ycia owego przedmiotu by?em ju? w ró?nych miejscach (lasy, obozy, tereny orków), oraz rozmawia?em z ró?nymi npc'ami i nie zauwa?y?em ?adnych zmian. Je?li kto? zna zastosowanie to by?bym wdzi?czny, za uzyskane informacje.

Ch?opie, ka?dy by chcia? to wiedzie?, ja raczy?bym zapyta? gdzie te itemki znalaz?e?? Widzia?em ja osobi?cie co? na ziemiach orków, ale nie wiem czy to to, w innych miejscach tego nie widzia?em.


A ja ponawiam pytanie, gdy Thorus przyjmie mnie do stra?y mog? wykonywa? zadania od Kazzmira przeznaczone dla stra?nika obozu sprzed kopalni?
wedka
Tak, mo?na wykonywa? zadania w obozie przed kopalni?. I tak, ?eby mie? 2 rozdzia?, trzeba do??czy? do jakiej? gildii. Pó?niej do??cza si? do Stra?ników Kopalni, lecz dalej pozostaje si? tak jakby w swojej starej gildii, przynajmniej ma si? od niej questy.
Geralt
A mam takie pytanko czy da si? zdoby? Ci??k? zbroj? ?owcy orków ??
Robertboanerges
Bug mo?e to nie jest,ale dlaczego zmienili?cie g?os Ratforda?
dawido312
Chyba dlatego, ?e Ratford ma pó?niej kwestie z tym przemytem rudy i jest to zrobione po to, ?eby w jednej postaci nie by?y dwa g?osy...
Robertboanerges
No tak ale dwa g?osy ma ju? Diego na pocz?tku gry.
Nie ?ebym si? czepia?,bo mod wspania?y.
Tylko takie moje spostrze?enia.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.