IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

44 Pages V  « < 40 41 42 43 44 >  
Reply to this topicStart new topic
> B??dy Mroczne Tajemnice 2.01, temat zbiorczy
Gogeta
post Jan 5 2012, 10:37 AM
Post #821


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 5-January 12
Member No.: 5,114



Ja odkrylem b??d przy przemytnikach jest tam jaskinia wchodz? do niej i jest niedoko?czona i z tego wyskakuje

szkielet paladyn
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Jan 5 2012, 10:37 AM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Bruce
post Jan 5 2012, 05:08 PM
Post #822


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



1. Robisz mas? b??dów. I bez t?umaczenia, ?e mieszkasz za granic? i/lub masz dysleksj?. Jak nie masz Firefoxa, to na pewno masz Worda. Obydwa te programy pomagaj? w poprawianiu b??dów.
2. Mo?esz zrobi? screena gdzie ta jaskinia jest?


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gothic_TEST
post Jan 18 2012, 05:42 PM
Post #823


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 6
Joined: 18-January 12
Member No.: 5,130



Witam
chcia?bym co? dopowiedzie? do postu autora : Gogeta.
Otó? ma on racj? co do b??du w jaskini- jest tak jakby nie doko?czona
(w tej jaskini praktycznie jest kilka b??dów), co? czarnego wyskakuje tak jakby z sufitu jaskini po czym Bezimienny gdy go obrócimy w prawo znika a pojawia si? blada ?ciana, gdy idziemy dalej to nadal jest blada ?ciana gdy za? idziemy dalej nie wpadamy do rzeki lecz o dziwo znajdujemy si? dalej w jaskini jakby tekstury po pewnym czasie si? za?adowa?y gdy wracamy obraz po prostu zaczyna miga? wchodzimy w czarn? plam? po czym znów tekstury wracaj? na swoje miejsce.
Testowa?em na god modzie ale jak gra?em bez to te? wyst?puje ten problem.
W normalnej wersji gry nie ma b??du wi?c to chyba wina jakiego? skryptu, który trzeba zmieni? lub po prostu skopiowa? z oryginalnej wersji.

link do tego b??du (10 mb) http://hostuje.net/file.php?id=fc5525c05a2...c09be53976c209c

Spotka?em si? jeszcze z tym ?e w wie?y mgie? je?li wejdziemy od strony drzwi zapiszemy i wczytamy to po prostu gra si? zawiesza jakby mia?a lagi - mo?e jest to spowodowane respawnem bot' ów.

Pozdrawiam i szukam kolejnych b??dów do testowania smile.gif

This post has been edited by Gothic_TEST: Jan 18 2012, 06:07 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post Jan 23 2012, 04:36 PM
Post #824


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



Akurat ta wie?a to b??d Gothica, nie MT. Trzeba z tym ?y?.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gothic_TEST
post Jan 24 2012, 01:36 PM
Post #825


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 6
Joined: 18-January 12
Member No.: 5,130



To nie jest b??d Gothica, poniewa? na wersji standardowej bez moda mog? normalnie wej?? do wie?y i nic nie zacina nie ma te? b??dów z niedko?czonymi ?cianami w jaskinii.
Poza tym w modyfikacji jest u?yty za du?y respawn i to jest spowodowane skokami w obliczeniach skryptowych dlatego komputer si? wiesza- a z tego co wiem to mam do?? dobre parametry w komputerze.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post Jan 24 2012, 03:23 PM
Post #826


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



A to dziwne, bo ja ten sam b??d mia?em na czystym Gothicu.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gothic_TEST
post Jan 24 2012, 03:35 PM
Post #827


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 6
Joined: 18-January 12
Member No.: 5,130



No ja przed chwil? sprawdza?em na czystym i wszystko ?miga. Tylko w tym miejscu (chodzi o moda) jest taki bug w inych lokacjach wszystko jest w porz?dku jak narazie. No nic mo?e sam (je?li oczywi?cie mo?na) sprawdz? skrypty. Pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post Jan 24 2012, 04:13 PM
Post #828


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



bug jest wina standardowego G1

Du?y respawn to w jaka ty wersje grasz od wersji 2.00+ respawn jest normalny i niema ?adnych problemów z wieszaniem


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gothic_TEST
post Jan 24 2012, 04:23 PM
Post #829


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 6
Joined: 18-January 12
Member No.: 5,130



No nie wiem ja na standardowej wersji nie mam ?adnych problemów ani z wie?? ani z jaskini?.
Mam wersj? 2.02 MT - ten filmik co wcze?niej poda?em wskazuje b??d jaskinii ko?o przemytników w normalnej wersji gry gdzie nie ma tej lokacji nie ma b??du.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zeus
post Jan 24 2012, 05:33 PM
Post #830


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 24-January 12
Member No.: 5,138
Nr GG: 11469417



Elo wszystkim.
ja mam proble z w??czeniem wogóle MT kiedy chce go w?aczyc odpala mi normalny gothic. tak mialem z 2.1 i teraz mam tak samo z 2.2 tyle ze w tej drugiej mam na poczatku chociaz filmikz tym statkiem na poczatku.
mój sprz?t
Windows ultimate 32bit
Intel Core2 2.7gh
Nvidia Geforce 9600gt (1gb)
i kur.. nie dziala nigdzie nie znalazlem odpowiedzi na pytanie jak mam odpalic MT
sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gothic_TEST
post Jan 24 2012, 06:25 PM
Post #831


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 6
Joined: 18-January 12
Member No.: 5,130



CYTAT(Zeus @ Jan 24 2012, 06:33 PM) *
Elo wszystkim.
ja mam proble z w??czeniem wogóle MT kiedy chce go w?aczyc odpala mi normalny gothic. tak mialem z 2.1 i teraz mam tak samo z 2.2 tyle ze w tej drugiej mam na poczatku chociaz filmikz tym statkiem na poczatku.
mój sprz?t
Windows ultimate 32bit
Intel Core2 2.7gh
Nvidia Geforce 9600gt (1gb)
i kur.. nie dziala nigdzie nie znalazlem odpowiedzi na pytanie jak mam odpalic MT
sad.gif



1. Zeus a z paczki moda zainstalowa?e? PlayerKid 1.8 ?
2. Uruchamiasz moda za pomoc? Gothic Starter ?

edit:

3. Czy zainstalowa?e? modyfikacj? Mroczne Tajemnice w katalogu z gr???

This post has been edited by Gothic_TEST: Jan 24 2012, 08:30 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zeus
post Jan 24 2012, 07:19 PM
Post #832


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 24-January 12
Member No.: 5,138
Nr GG: 11469417



1.Zainstalowa?em playerkida z paczki
2.Uruchamiam moda za pomoc? gothic startera
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bezio001
post Feb 11 2012, 05:25 PM
Post #833


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 118
Joined: 6-February 09
From: Miasto Khorinis
Member No.: 285



Hej wszystkim. Mam ma?y problem. Mianowicie podczas misji "Dostawca rudy" (czy jako? tak) Kruk nakazuje mi zabicie Melkora. Gdy go zabije i powiem o tym Krukowi to ca?y obóz mnie atakuje. Pomo?ecie? (je?li by?o to przepraszam). Je?li to pomo?e to jestem magiem ognia na 12 lvl.

This post has been edited by Bezio001: Feb 11 2012, 05:35 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
funcek
post Feb 12 2012, 09:05 AM
Post #834


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 3-February 12
Member No.: 5,152



By?o kilka stron wcze?niej, poszukaj.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
czarnymagkazik
post Feb 15 2012, 11:45 PM
Post #835


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 15-February 12
Member No.: 5,167



Poni?sze b??dy przytrafi?y mi si? podczas gry w zainstalowanego "na czysto" Gothica 1.8k z oryginalnego no?nika + Mroczne Tajemnice 2.02 (autonomiczny instalator, najnowsza wersja). Nie korzysta?em ze starych, niekompatybilnych save'ów, gra?em BEZ KODÓW (do czasu -.-). Gr? rozpoczyna?em od NOWA. Trzykrotnie reinstalowa?em gr? i Mroczne Tajemnice "na czysto", oczyszczaj?c przy tym wszystkie katalogi "temp", aby wykluczy? jakiekolwiek b??dy, jednak bugi i tak mnie dopad?y. Zdaj? sobie spraw?, ?e u?ycie kodów mo?e by? w tej sytuacji nieco lamerskie, ale wychodz? z za?o?enia, ?e "jak gra mnie bugiem, to ja j? kodem".

1. Wolna Kopalnia

Problem: Je?li zapu?cimy si? zbyt daleko (okolice lokacji w której jest Tarrok) w g??b Wolnej Kopalni to próba zapisania stanu gry oraz opuszczenia jej terenu i powrotu do Kolonii Karnej zako?czy si? wysypaniem gry do systemu Windows i b??dem "Access violation".

Rozwi?zanie: Niezw?ocznie po wkroczeniu do Wolnej Kopalni eliminujemy pierwszych pi?ciu stra?ników Gomeza jakich napotkamy na swojej drodze. Nast?pnie na mo?cie tu? przy wyj?ciu z kopalni przywo?ujemy kodem Tarroka (insert freemineorc) oraz lekarstwo dla orka (insert orcmedicine). Rozmawiamy z Tarrokiem, który prosi nas o odnalezienie jego lekarstwa, po czym zanosimy mu je (to przywo?ane kodem). Ork wyjawia ingrediencje niezb?dne do stworzenia ULU-MULU. Opuszczamy kopalni? i zabijamy po jednym egzemplarzu cieniostwora (róg cieniostwora), w??a b?otnego (kie? w??a b?otnego), trolla (kie? trolla) i ognistego jaszczura (j?zyk smoka), albo przywo?ujemy trofea bezpo?rednio w kopalni za pomoc? kodu:
- insert itat_shadow_02 (róg cieniostwora)
- insert itat_swampshark_02 (kie? w??a b?otnego)
- insert itat_troll_02 (kie? trolla)
- insert itat_waran_01 (j?zyk smoka)
Tarrok po przekazaniu mu wszystkich niezb?dnych sk?adników robi dla nas ULU-MULU, a my opuszczamy teren kopalni. Automatycznie uaktywnia si? opcja dialogowa z Gornem. Mimo, ?e nie zabili?my wewn?trz wszystkich stra?ników Gomeza to zadanie odbicia Wolnej Kopalni z r?k Starego Obozu zostaje zaliczone. Nast?pnie Gorn komentuje fakt posiadania przez nas ULU-MULU i rozpoczyna si? 5 rozdzia?.

2. Stara Kopalnia

Problem: Próba wej?cia do Starej Kopalni zako?czy si? wysypaniem gry do systemu Windows i b??dem "Access violation".

Rozwi?zanie: W Obozie Stra?ników przed Star? Kopalni? przywo?ujemy:

Iana - INSERT STT_301_IAN
Alberto - INSERT STT_300_ALBERTO
Drake'a - INSERT GRD_260_DRAKE
Ashgana - INSERT GRD_263_ASHGAN albo INSERT GRD_263_ASGHAN
Gor na Bar - INSERT TPL_1400_GORNABAR
Gor na Kosh - INSERT TPL_1401_GORNAKOSH
Gor na Vid - INSERT TPL_1433_GORNAVID
Alepha - INSERT VLK_585_ALEPH
W??a - INSERT STT_302_VIPER
Królow? Pe?zaczy: insert minecrawlerqueen
Jajo pe?zacza (w takiej ilo?ci w jakiej potrzeba) - insert itat_crawlerqueen

Dzi?ki temu mo?emy zaliczy? zadania "Test Zaufania", "Wydzielina Pe?zaczy" oraz "Dostawca Rudy" dla Przemytników.

3. Obóz bandytów Quentina.

Problem: Bandyci atakuj? Beziminnego przez co nie mo?na porozmawia? z Kos? oraz Quentinem i uko?czy? zadania dla Przemytników.

Rozwi?zanie: Zabijamy wszystkich bandytów, po czym przywo?ujemy kodem Kos? (insert org_864_kosa) i Quentina (insert org_858_quentin). Wa?ne aby najpierw porozmawia? z Kos? przy wej?ciu na teren obozu bandytów, a dopiero pó?niej z Quentinem (pytamy go o pier?cie? pradawnych zanim go zabijamy!) - to posunie zadanie naprzód.

4. Obóz Fanatyków

Problem: Nie mo?na uko?czy? zadania "Pier?cie? Pradawnych" dla Fanatyków. Mimo, ?e pier?cie? Bal Kolisa znajduje si? w naszym ekwipunku to w rozmowie z nim nie pojawia si? ?adna opcja dialogowa.

Rozwi?zanie: Ma to najprawdopodobniej zwi?zek z pkt nr. 3. Za pierwszym razem zabili?my Quentina i przeszukali?my jego cia?o, pó?niej drugi raz zabili?my Quentina przywo?anego kodem i równie? go przeszukali?my. Mamy wi?c w ekiwpunku tak naprawd? dwa egzemplarze pier?cienia dla Bal Kolisa. Z jakiego? powodu gra nie akceptuje takiego stanu rzeczy. Uda?o mi si? jednak zaliczy? to zadanie stosuj?c drobne obej?cie. Idziemy do Bal Kolisa. Wyrzucamy gdzie? ko?o niego jeden "pier?cie? Bal Kolisa" z ekwipunku, nast?pnie wcielamy si? w Bal Kolisa (klawisz 'o') i podnosimy ten pier?cie?. Wracamy do postaci Beziminnego, wyrzucamy z ekwipunku drugi "pier?cie? Bal Kolisa", nast?pnie go podnosimy i rozmawiamy z Bal Kolisem. Powinna pojawi? si? nowa opcja dialogowa umozliwiaj?ca uko?czenie zadania.

5. Stary Obóz

Problem: Nie mo?na uko?czy? zadania "Zaginieni Kopacze" je?li przed otrzymaniem go od Kruka przeszukali?my cia?o Nixa le??ce ko?o m?yna, przez co nie mo?na posun?? naprzód równoleg?ego zadania "Przemyt Rudy" i otrzyma? od Bartholo zadania "Obóz Stra?ników" (gdzie zabijamy Melkora).

Rozwi?zanie: Rozmawiamy z pozosta?a trójk? kopaczy. Wyrzucamy z ekwipunku "Kij Nixa". Przywo?ujemy kodem Nixa (vlk_2083_buddler), zabijamy go komend? "kill". Przeszukujemy jego cia?o zdobywaj?c nowy "Kij Nixa". Otwieramy ekwipunek, wyrzucamy i ten kij Nixa, po czym ponownie podnosimy go z pod?ogi (grunt, ?eby posiada? w ekwipunku JEDEN egzemplarz!). Idziemy do Kruka, powinna pojawi? si? opcja dialogowa "Odnalaz?em wszystkich kopaczy".

Mam nadziej?, ?e komu? pomog?em. Jak "ju? by?o, to sorry" <lol>.

P.S. Pomimo tych drobnych niedogodno?ci mod jest absolutnie genialny. Gdybym by? alfonsem Angeliny z placu wymian to mieliby?cie darmowy karnet na najbli?sze 20 lat.

This post has been edited by czarnymagkazik: Feb 15 2012, 11:58 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post Feb 16 2012, 01:24 PM
Post #836


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



wszystkie b?edy które wypisa?es poza bandytami zdarzaja sie 1 na 1000 przypadków czyli wcale i sa bardziej uzaleznione od ciebie niz samego moda


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
czarnymagkazik
post Feb 16 2012, 01:41 PM
Post #837


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 15-February 12
Member No.: 5,167



Tizgar, masz racj?, bo "przechodzi?em" kiedy? MT 2.02. i nie napotka?em ani jednego b??du (poza bandytami i 1-2 av na krzy?). Nie mam poj?cia dlaczego teraz tak cz?sto wywala mi do pulpitu z AV. Rozumiem gdybym korzysta? ze starych sejvów, jecha? na kodach, jako? na lewo updejtowa? gr? z 2.01->2.02, czy stosowa? jakie? lewe ?atki.

?rednio na 3/10 prób wy??czenia MT (Escape -> Menu -> Wy??cz gr?) zawiesza mi si? permanentnie system. Nie dzia?a Alt+Tab, Alt+F4, Ctrl+Alt+Del i musz? zrobi? twardy reset. A kilkakrotnie zdarzy?o mi si?, ?e podczas takiej "szopki" ustawienia gry (obraz, grafika, d?wi?k, sterowanie) zosta?y zresetowane do domy?lnych, a slot save'a zosta? nieodwracalnie uszkodzony. Dlatego od teraz zapisuje na minimum 3 slotach.

Nie mam "nasyfione" w systemie i leciwego komputera. Windows 7 ?wie?o po reinstalacji, najnowsze sterowniki od karty graf., d?wi?ku, DirectX itd. itp. Mo?e tu gdzie? le?y problem? Albo w pami?ci RAM?

This post has been edited by czarnymagkazik: Feb 16 2012, 01:45 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pawiu
post Feb 24 2012, 05:28 PM
Post #838


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 4
Joined: 16-April 11
Member No.: 4,555



a ja mam taki problem i?
gdy ju? lecimy z ekip? roznie?? orków
wpadamy tam robimy rozwa?k?
valkir ka?e nam znale?? klucz
znajduj? go id? otwiera? bram?
a tam pisze ?e wymaga klucza który mam
i nie jestem w stanie przej?? dalej
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anonimowy1121
post Apr 8 2012, 09:57 AM
Post #839


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 4
Joined: 8-April 12
Member No.: 5,234



Witam. Mój brat ma nast?puj?cy problem (w wersji 2.02): Wzi?? misj? z obiciem Monka i zabraniem mu Kamienia Ogniskuj?cego, a pó?niej wzi?? równie? misj? z dostaw? od Przemytników dla Bandytów. Gada? z Angharem, Korthem i Servinem, obi? tak?e Monka. Okaza?o si? jednak, ?e Thangor nie chce przyj?? do wiadomo?ci, ?e mamy ju? wszystko i nie mo?emy kontynuowa? wykonywania misji. Postanowi?em sprawdzi? przyczyn? i okaza?o si?, ?e zmienna proof nie ma warto?ci 5, tylko 4, poniewa? przy gadce z Monkiem w tym wypadku jej warto?? nie wzrasta. ?ci?lej mówi?c, skrypt Monka wygl?da tak:
KOD
//...
FUNC INT Info_Monk_Drugs_Condition()
{    
    if (ThangorProof==LOG_RUNNING)&&(Npc_KnowsInfo (other, Info_Thangor_Proof))&&(monk_thief == FALSE)
    {
        return 1;
    };
};
FUNC VOID Info_Monk_Drugs_Info()
{

    //...
    proof = proof + 1;
};
//...
FUNC INT Info_Monk_Seks_Condition()
{    
    if (Npc_KnowsInfo (other, Info_Thangor_Focus))&&(monk_thief == TRUE)
    {
        return 1;
    };
};
FUNC VOID Info_Monk_Seks_Info()
{
    if (monk_problem == FALSE)
    {
    CreateInvItems (self, drugs, 1);
    MonkHelp=LOG_SUCCESS;
    proof = proof + 1;
    };
    //...
};
//...

Wszystko by?oby w porz?dku, gdyby w funkcji Info_Monk_Seks_Info() zamiast if (monk_problem == FALSE) by?oby if (monk_problem == TRUE) - wtedy zmienna proof osi?gn??aby odopwiedni? warto?? i mo?na by by?o gada? z Thangorem. Z góry dzi?ki za zaj?cie si? tym problemem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Noobbyx
post Apr 28 2012, 10:57 AM
Post #840


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 28-April 12
Member No.: 5,303



Ja mam problem ze starterem
W??czam starter Mam pokazane obie ikonki
Klikam na Mroczne tajemnice nast?pnie Play the game
ii ..
no w?a?nie nic komputer chwile pomysla? i nic dalej si? nie sta?o
Prubuj? wejsc jeszcze raz wtedy pisze ?e program ju? jest uruchomiony
postanowi?em czeka? mo?e si? w??czy ale NIC si? nie dziej
Prosz? o pomoc przeinstalowanie nic nie daje
Go to the top of the page
 
+Quote Post

44 Pages V  « < 40 41 42 43 44 >
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 05:24