IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Mroczne tajemnice na gothica 2, czyli co by by?o fajne na mt w g2
Idho
post Jan 26 2011, 07:26 PM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 6
Joined: 25-January 11
From: Las Druidów
Member No.: 4,266



Hej, nie wiem czy ju? by? taki temat bo nie znalaz?em. Fajnie by by?o gdyby Poziomki zrobi?y kontynuacje MT do Gothic 2 Noc Kruka. Dzielcie sie pomys?ami na fabu?e, umiej?tno?ci, przedmioty, postacie, zadania. Ja mam takiego pomys?a ?yby zrobi? nauke gry na gitarze. Bezi uczy si? jakiej? piosenki a potem idzie uzgadnia tam z Andre koncert i idzie gra? a potem dostaje punkty do?wiadczenia i z?oto. Drug? rzecz? jest misja od Sheer'ghara, który ka?e nam i?? do Jarkendaru i odszuka? jego pobratymców, bezi tam robi zadania odnajduje tam braci Sheera i prowadzi ich do kryjówki pradawnych. I ró?ne takie tam. Powymy?lajcie co? ludzie. Mo?e Poziomki to przeczytaj? i zrobi? takiego moda.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Jan 26 2011, 07:26 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Slim27
post Jan 26 2011, 08:05 PM
Post #2


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 27
Joined: 6-April 10
From: Lbn
Member No.: 3,263



Heh, ten temat by? wa?kowany tyle razy... Poziomki NIE ZAMIERZAJ? kontynuowa? MT
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lester3
post Jan 27 2011, 02:33 PM
Post #3


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 93
Joined: 8-November 10
From: Warszawa
Member No.: 4,096
Nr GG: 28619692



a szkoda... mam wielu znajomych co wol? du?o bardziej 2 a 1 nawet nie zamierzaj? gra?... zyskaliby?cie du?o wi?cej zwolenników... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
macios96
post Jan 27 2011, 06:05 PM
Post #4


Mag
*****

Group: Members
Posts: 306
Joined: 24-March 10
From: Belgium
Member No.: 3,191
Nr GG: 12020663



CYTAT(Lester3 @ Jan 27 2011, 03:33 PM) *
a szkoda... mam wielu znajomych co wol? du?o bardziej 2 a 1 nawet nie zamierzaj? gra?... zyskaliby?cie du?o wi?cej zwolenników... smile.gif


Oni ju? maj? du?o zwolenników wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slim27
post Jan 27 2011, 07:50 PM
Post #5


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 27
Joined: 6-April 10
From: Lbn
Member No.: 3,263



CYTAT(Lester3 @ Jan 27 2011, 03:33 PM) *
a szkoda... mam wielu znajomych co wol? du?o bardziej 2 a 1 nawet nie zamierzaj? gra?... zyskaliby?cie du?o wi?cej zwolenników... smile.gif

Ich problem, sporo trac?... nawet bez MT. A co do zwolenników to tak jak macios napisa?, Poziomkom ich nie brakuje. Zreszt? raczej w?tpi? ?eby chcia?o im si? "zapie*dala?" (no wybaczcie ale nie potrafi? tu u?y? innego s?owa, symbolizuje ono ?mudn? prac? jak? na pewno musia?o by? tworzenie tego moda) przez min. kolejne 2 lata.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lester3
post Jan 29 2011, 07:12 PM
Post #6


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 93
Joined: 8-November 10
From: Warszawa
Member No.: 4,096
Nr GG: 28619692



fakt ale u?wiadamiam o ich istnieniu coraz wi?cej osób smile.gif nied?ugo wszyscy b?d? pyka? w MT smile.gif haha smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dzikus
post Jan 30 2011, 03:37 PM
Post #7


Cie?
**

Group: Members
Posts: 41
Joined: 1-April 10
From: Turek
Member No.: 3,205



Moim skromnym zdaniem MT2 pobi?o by np czas zap?aty.I wcale nie musia?o by w MT2 by? walki dwoma mieczami i innymi tego typu pierdo?ami biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lester3
post Jan 30 2011, 03:59 PM
Post #8


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 93
Joined: 8-November 10
From: Warszawa
Member No.: 4,096
Nr GG: 28619692



a poza tym na czas zap?aty trzeba b?dzie jeszcze sporo poczeka? a MT2 by?o by du?o szybciej bo macie juz podstawy... fabularne równie?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slim27
post Jan 31 2011, 07:47 PM
Post #9


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 27
Joined: 6-April 10
From: Lbn
Member No.: 3,263



Heh, dajcie ju? spokój. Poziomki nie maj? ju? si? u?era? si? ze starym silnikiem Gothica (mo?na to nawet zaobserwowa? w zwi?zku z ostatnim patchem do MT który nadal jest gdzie? w drodze). Tak?e Wasze pro?by, b?agania, motywacje i propozycje na nic si? nie zdadz?.

Co do CZ to faktem jest to ?e w tej zak?adce nadal widnieje dumnie napis:
CYTAT
"Optymistyczn? dat? premiery modyfikacji jest grudzien 2008"
;p jednak co? mi si? zdaje ?e wkrótce (czyt. jeszcze w tym roku) ujrzymy ow? modyfikacj?.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Idho
post Feb 5 2011, 04:12 PM
Post #10


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 6
Joined: 25-January 11
From: Las Druidów
Member No.: 4,266



Hmm, to kotynuujmy ten temat ale nie jako do MT2 tylko jako pomys?y dla innych modderów.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mechmed
post Feb 7 2011, 11:19 AM
Post #11


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 10
Joined: 29-December 10
Member No.: 4,190



Fajnie by?o by poci?gn?? mroczne tajemnice, zobaczy? jeszcze raz charyzmatyczne postacie z tego modu( jakim? cudem ocala?e) takie jak siekacz( z jego finezyjnym dresem i bejsbolem), wyzysk czy xord oraz moich ulubionych "Nowych Zawodników" z areny.

Wiecie jak fabu?a jest ?wietna to a? skr?ca ?eby by?a kontynuacja je?li tylko jest ku temu okazja...


nie no MT jest ?wietne bije noc kruka na g?owe
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Evantrias (TheGA...
post Dec 30 2011, 08:04 PM
Post #12


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 4
Joined: 30-December 11
From: Grabno
Member No.: 5,106
Nr GG: 5245246



Wiem, ?e poziomki nie maj? ochoty ale mogli by si? skusi c na kontynuacje co prawda ork na ko?cu MT powiedzia? ?e statek przemytników zatonie ale w nast?pnej cz??ci oka?e si? ?e thangor i servin jednak prze?yli i za?atwili sobie nowych ludzi obóz przed kopalni? w po?owie przetrwa? i kilku stra?ników zosta?o a pradawni maj? now? fabu?? zwi?zan? tak?e z krukiem lecz oni przypomn? beziemu wcze?niejsze jego poczynania o których zapomnia?. wink.gif Ró?ne rzeczy mog? by? ja bym sporo potrafi? wymy?li? jakbym troch? posiedzia? i nowe itemki mog?yby by?. Nigdy nie wiadomo, mo?e pozimkaz zaczn? si? nudzi? i zrobi? mod do G2NK. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Namiot056
post Dec 31 2011, 08:11 AM
Post #13


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 3
Joined: 29-December 11
Member No.: 5,104



1% szans daje na to, ?e b?dzie MT2. Mo?e którego? dnia Poziomki wstan? i "jako?" b?dzie im si? chcia?o go zrobi?. Mimo wszystko nie dziwie si?, ?e nie ma kontynuacji. Maj? z tego jakie? korzy?ci pieni??ne w ogóle ? Zap?a?cie im to b?dziecie mieli MT2, ?e wam oczy wyjd? na wierzch.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 13:56