Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mroczne tajemnice na gothica 2
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Idho
Hej, nie wiem czy ju? by? taki temat bo nie znalaz?em. Fajnie by by?o gdyby Poziomki zrobi?y kontynuacje MT do Gothic 2 Noc Kruka. Dzielcie sie pomys?ami na fabu?e, umiej?tno?ci, przedmioty, postacie, zadania. Ja mam takiego pomys?a ?yby zrobi? nauke gry na gitarze. Bezi uczy si? jakiej? piosenki a potem idzie uzgadnia tam z Andre koncert i idzie gra? a potem dostaje punkty do?wiadczenia i z?oto. Drug? rzecz? jest misja od Sheer'ghara, który ka?e nam i?? do Jarkendaru i odszuka? jego pobratymców, bezi tam robi zadania odnajduje tam braci Sheera i prowadzi ich do kryjówki pradawnych. I ró?ne takie tam. Powymy?lajcie co? ludzie. Mo?e Poziomki to przeczytaj? i zrobi? takiego moda.
Slim27
Heh, ten temat by? wa?kowany tyle razy... Poziomki NIE ZAMIERZAJ? kontynuowa? MT
Lester3
a szkoda... mam wielu znajomych co wol? du?o bardziej 2 a 1 nawet nie zamierzaj? gra?... zyskaliby?cie du?o wi?cej zwolenników... smile.gif
macios96
CYTAT(Lester3 @ Jan 27 2011, 03:33 PM) *
a szkoda... mam wielu znajomych co wol? du?o bardziej 2 a 1 nawet nie zamierzaj? gra?... zyskaliby?cie du?o wi?cej zwolenników... smile.gif


Oni ju? maj? du?o zwolenników wink.gif
Slim27
CYTAT(Lester3 @ Jan 27 2011, 03:33 PM) *
a szkoda... mam wielu znajomych co wol? du?o bardziej 2 a 1 nawet nie zamierzaj? gra?... zyskaliby?cie du?o wi?cej zwolenników... smile.gif

Ich problem, sporo trac?... nawet bez MT. A co do zwolenników to tak jak macios napisa?, Poziomkom ich nie brakuje. Zreszt? raczej w?tpi? ?eby chcia?o im si? "zapie*dala?" (no wybaczcie ale nie potrafi? tu u?y? innego s?owa, symbolizuje ono ?mudn? prac? jak? na pewno musia?o by? tworzenie tego moda) przez min. kolejne 2 lata.
Lester3
fakt ale u?wiadamiam o ich istnieniu coraz wi?cej osób smile.gif nied?ugo wszyscy b?d? pyka? w MT smile.gif haha smile.gif
dzikus
Moim skromnym zdaniem MT2 pobi?o by np czas zap?aty.I wcale nie musia?o by w MT2 by? walki dwoma mieczami i innymi tego typu pierdo?ami biggrin.gif
Lester3
a poza tym na czas zap?aty trzeba b?dzie jeszcze sporo poczeka? a MT2 by?o by du?o szybciej bo macie juz podstawy... fabularne równie?
Slim27
Heh, dajcie ju? spokój. Poziomki nie maj? ju? si? u?era? si? ze starym silnikiem Gothica (mo?na to nawet zaobserwowa? w zwi?zku z ostatnim patchem do MT który nadal jest gdzie? w drodze). Tak?e Wasze pro?by, b?agania, motywacje i propozycje na nic si? nie zdadz?.

Co do CZ to faktem jest to ?e w tej zak?adce nadal widnieje dumnie napis:
CYTAT
"Optymistyczn? dat? premiery modyfikacji jest grudzien 2008"
;p jednak co? mi si? zdaje ?e wkrótce (czyt. jeszcze w tym roku) ujrzymy ow? modyfikacj?.
Idho
Hmm, to kotynuujmy ten temat ale nie jako do MT2 tylko jako pomys?y dla innych modderów.
Mechmed
Fajnie by?o by poci?gn?? mroczne tajemnice, zobaczy? jeszcze raz charyzmatyczne postacie z tego modu( jakim? cudem ocala?e) takie jak siekacz( z jego finezyjnym dresem i bejsbolem), wyzysk czy xord oraz moich ulubionych "Nowych Zawodników" z areny.

Wiecie jak fabu?a jest ?wietna to a? skr?ca ?eby by?a kontynuacja je?li tylko jest ku temu okazja...


nie no MT jest ?wietne bije noc kruka na g?owe
Evantrias (TheGAMExKING)
Wiem, ?e poziomki nie maj? ochoty ale mogli by si? skusi c na kontynuacje co prawda ork na ko?cu MT powiedzia? ?e statek przemytników zatonie ale w nast?pnej cz??ci oka?e si? ?e thangor i servin jednak prze?yli i za?atwili sobie nowych ludzi obóz przed kopalni? w po?owie przetrwa? i kilku stra?ników zosta?o a pradawni maj? now? fabu?? zwi?zan? tak?e z krukiem lecz oni przypomn? beziemu wcze?niejsze jego poczynania o których zapomnia?. wink.gif Ró?ne rzeczy mog? by? ja bym sporo potrafi? wymy?li? jakbym troch? posiedzia? i nowe itemki mog?yby by?. Nigdy nie wiadomo, mo?e pozimkaz zaczn? si? nudzi? i zrobi? mod do G2NK. tongue.gif
Namiot056
1% szans daje na to, ?e b?dzie MT2. Mo?e którego? dnia Poziomki wstan? i "jako?" b?dzie im si? chcia?o go zrobi?. Mimo wszystko nie dziwie si?, ?e nie ma kontynuacji. Maj? z tego jakie? korzy?ci pieni??ne w ogóle ? Zap?a?cie im to b?dziecie mieli MT2, ?e wam oczy wyjd? na wierzch.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.