IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

14 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Wra?enia z MT 2.0
Macio
post May 4 2010, 03:57 PM
Post #81


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 213
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,424



Nie znalaz?em na g?ównej stronie, ani tu informacji o nim.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post May 4 2010, 03:57 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
dawido312
post May 4 2010, 05:32 PM
Post #82


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 146
Joined: 24-November 09
Member No.: 2,508



Macio - masz w newsie o premierze MT 2.1

A co do zastosowania tego czego? po czym wyskakuje "Co? si? zmieni?o" to mam pewn? teori? biggrin.gif Mianowicie wydaje mi si?, ?e u?ycie tego czego? powoduj? pojawienie si? gdzie? itemku który wymagany jest do wygrania konkursu tongue.gif To by t?umaczy?o, dlaczego Fenix usun?? zastosowanie tego czego? ze skryptów smile.gif

Dobrze filozofuj?? tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bunios1
post May 4 2010, 06:15 PM
Post #83


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 23
Joined: 1-May 10
From: Stobna
Member No.: 3,440
Nr GG: 10742208



Ja bawi?em si? w wymy?lanie jaki? gildii my?la?em ?e mo?e z tym jest konkurs zwi?zany
Nawet mia?em gildie Poziomki ale nic si? nie nie zmieni?o
Ale to musi by? co? zwi?zane z tymi przedmiotami bo nawet sam Fenix odezwa? si? to znaczy ?e jeste?my blisko rozwi?zania zagadki

EDIT:Tizgar ja ci pozwalam wyja?ni? szczegó?y konkursu xD
EDIT:Juri To dobrze ?e b?dziemy d?ugo rozwi?zywali t? zagadk? wi?ksza frajda b?dzie . Tylko czy jest to mo?liwe ?eby rozwi?za? t? zagadk??

This post has been edited by Bunios1: May 4 2010, 06:24 PM


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post May 4 2010, 06:17 PM
Post #84


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



Nie wiem czy mog? powiedzie? na czym polega konkurs jak mog? to powiem smile.gif

This post has been edited by Tizgar: May 4 2010, 06:18 PM


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Geralt
post May 4 2010, 06:21 PM
Post #85


Mag
*****

Group: Members
Posts: 304
Joined: 17-January 10
Member No.: 3,023



Zdoby?em miecz Po?eracz Dusz co mam zrobi? aby wk?ada? tam runy ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Chomik
post May 4 2010, 07:10 PM
Post #86


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 10
Joined: 1-May 10
Member No.: 3,453



Fajna walka z Urizielem wam wysz?a. Pytanie mam czy te komnaty za miejscem w którym walczymy z Urizielem potrzebne s??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bunios1
post May 4 2010, 08:32 PM
Post #87


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 23
Joined: 1-May 10
From: Stobna
Member No.: 3,440
Nr GG: 10742208



Doszed?em do nast?pnego spostrze?enia ale to jest pewnie nic znacz?cego w rozwik?aniu zagadki
Morze cie si? ze mnie ?mia? bo to jest troch? ?miesznie
A wi?c stwierdzi?em ?e w wersji 1.3 by?o pe?no poziomek (?ywno??)
A teraz jest ich bardzo ma?o mo?na powiedzie? ?e prawie wcale ale mo?na je znale?? w dziwnych miejscach
Wi?c mo?e jak znajdzie si? wszystkie ukryte poziomki i zje albo komu? odda b?d? co? si? z nich ugotuje
Ale to jest tylko moje zdanie ale to pewnie tylko moje urojenie

Pozdrawiam

This post has been edited by Bunios1: May 4 2010, 08:33 PM


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
lol22
post May 4 2010, 08:35 PM
Post #88


Cie?
**

Group: Members
Posts: 64
Joined: 24-April 10
Member No.: 3,373



Mam pro?b? do ludzi, NIE ZDRADZAJCIE TO CO ODKRYLI?CIE bo psujecie ca?? zabaw? ;/ Ja pierdziele
angry.gif

A klimat Siekacza w nocy jest fenomenalny, wielki props za ten motyw. Po prostu tego chyba brakowa?o w Gothic'u.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bunios1
post May 5 2010, 07:49 AM
Post #89


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 23
Joined: 1-May 10
From: Stobna
Member No.: 3,440
Nr GG: 10742208



CYTAT(zaryla @ May 4 2010, 11:39 PM) *
Ogólna ocena za MT:
minusy:
- dubbing
- poziom trudno?ci (za ?atwo)
- zb?dne (zapychacze monologi NPC)
- sporo zada? typu przynie? zabij pozamiataj
- koncert In Extremo, który muli gr? i odbiera przyjemno?? z gry
- fabu?a z kosmosu wzi?ta
- za tak masakryczn? ilo?? skrzynek z 20 kombinacjami, nerwy siadaj? ...


Wed?ug nie to jest lekka przesada z strony tego gracza .
*Nawi?zuj?c do Dubbing to nie prawda ?e on jest minusem gry powiem wam szczerze gdy nie by?o Dubbing-u w wersji 1.3 to zosta?em tylko ?owc? orków i gra mi si? znudzi?a
(jestem leniem nie chcia?o mi si? tyle czyta?)a teraz gra si? wspaniale nawet w takim stopniu ?e jak si? wczuje w gr? to nie odchodz? od PC nawet przez 3 godziny a dobrze si? sk?ada bo akurat mam wolne tak by siedzia? w domu i nic nie robi? .
*Ale wracaj?c do tematu co do Poziomu Trudno?ci -To nie robi on sza?u mam 2 rozdzia? 34lvl wszystko w koloni karnej wyt?pione nawet siedlisko orków by?o ci??ko ale sobie jako? poradzi?em .
*Zb?dne (zapychacze monologi NPC) -Nie wiem o co chodzi z tym pewnie jestem za t?py na zrozumienie tego.
*Sporo zada? typu przynie? zabij pozamiataj -W?a?nie to powinno by? + poniewa? jak by by?y tylko g?ówne misje to gra by?a by strasznie krótka .
*Koncert In Extremo - To jaka? bujda z tym ?e muli on gr? (to znaczy ?e musisz mie? wspania?y PC)u mnie nie by?o ?adnych problemów z koncertem.
*Fabu?a z kosmosu wzi?ta- Mo?e i wzi?ta ale mi w?a?nie si? podoba ja nie wiem kto by by? taki zdolny ?eby wy my?le? tak obszern? Fabu?? gry

To jest moje skromne zdanie.

This post has been edited by Bunios1: May 5 2010, 07:51 AM


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
lol22
post May 5 2010, 10:24 AM
Post #90


Cie?
**

Group: Members
Posts: 64
Joined: 24-April 10
Member No.: 3,373



Ja si? ciesz? ?e jest dubbing, nie jest jeszcze najgorszy i teraz mo?na bez kitu mocniej si? wkr?ci? w moda. Illuminaci to prawdziwa organizacja w ?wiecie tak poza tym, warto zapozna? si? z tematem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bartek19861218
post May 5 2010, 10:49 AM
Post #91


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 21
Joined: 31-December 08
Member No.: 6



Mam pewne spostrze?enia na temat MT 2,01:

-im d?u?ej si? gra w t? gr? tym jest ona coraz ?atwiejsza, nawet na 1 rozdziale mo?na stworzy? herosa nie do pokonania, mo?e poziom jest ciut wy?szy, ale dalej zdecydowanie za niski i proponowa?bym aby stworzy? patcha, który zwi?kszy? by poziom HP dwu a nawet trzy krotnie wszystkich npc oraz wszystkich potworów i naszych przeciwników w grze. obecnie jestem dopiero na I rozdziale , ale nie mam ?adnego problemu z pokonywaniem moich przeciwników, wi?kszo?? pada ju? po 1 ciosie i jak dla mnie to ?adna przyjemno?? pokonywa? takich przeciwników, obawiam si? ?e nasza posta? na 4 rozdziale jest ju? pó?bogiem i w?a?nie fajnie by?oby stworzy? takiego patcha zwi?kszaj?cego poziom hp wszystkich w grze o co najmniej 200%.
Sam bym takie co? zrobi?, ale niestety nie znam si? na tym za bardzo, a zapewne takie co? mo?na zrobi? w jakie? 15 min a przyjemno?? z gry by?aby nieporównywalnie wi?ksza.

-gra si? super w MT 2.01 ale jedyna jego wada to w?a?nie jego bardzo, ale to bardzo niski poziom trudno?ci, A co do dubbingu to uwa?am ?e ogólnie jest niez?y

- mam nadzieje ?e moja pro?ba zostanie rozpatrzona i powstanie w?a?nie taki patch bo innego wyj?cia nie ma:)))))))))

This post has been edited by bartek19861218: May 5 2010, 11:27 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Devil's Advocate
post May 5 2010, 01:31 PM
Post #92


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 4
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,407



CYTAT(bartek19861218 @ May 5 2010, 10:49 AM) *
Mam pewne spostrze?enia na temat MT 2,01:

-im d?u?ej si? gra w t? gr? tym jest ona coraz ?atwiejsza, nawet na 1 rozdziale mo?na stworzy? herosa nie do pokonania, mo?e poziom jest ciut wy?szy, ale dalej zdecydowanie za niski i proponowa?bym aby stworzy? patcha, który zwi?kszy? by poziom HP dwu a nawet trzy krotnie wszystkich npc oraz wszystkich potworów i naszych przeciwników w grze. obecnie jestem dopiero na I rozdziale , ale nie mam ?adnego problemu z pokonywaniem moich przeciwników, wi?kszo?? pada ju? po 1 ciosie i jak dla mnie to ?adna przyjemno?? pokonywa? takich przeciwników, obawiam si? ?e nasza posta? na 4 rozdziale jest ju? pó?bogiem i w?a?nie fajnie by?oby stworzy? takiego patcha zwi?kszaj?cego poziom hp wszystkich w grze o co najmniej 200%.
Sam bym takie co? zrobi?, ale niestety nie znam si? na tym za bardzo, a zapewne takie co? mo?na zrobi? w jakie? 15 min a przyjemno?? z gry by?aby nieporównywalnie wi?ksza.

-gra si? super w MT 2.01 ale jedyna jego wada to w?a?nie jego bardzo, ale to bardzo niski poziom trudno?ci, A co do dubbingu to uwa?am ?e ogólnie jest niez?y

- mam nadzieje ?e moja pro?ba zostanie rozpatrzona i powstanie w?a?nie taki patch bo innego wyj?cia nie ma:)))))))))



Ja bym proponowa? zwi?kszenie wymaga? broni (bro? od 100 dmg wymaga np. 150 si?y) i zwi?kszenie ilo?ci expa potrzebnego do przej?cia na nast?pny poziom.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
macios96
post May 5 2010, 01:59 PM
Post #93


Mag
*****

Group: Members
Posts: 306
Joined: 24-March 10
From: Belgium
Member No.: 3,191
Nr GG: 12020663



CYTAT
- za tak masakryczn? ilo?? skrzynek z 20 kombinacjami, nerwy siadaj? ...


Heh , z tymi skrzynkami tez si? mocno wkurzy?em xD
Ale zapisa?em se to na kartce ?eby nie zapomnie?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dzierzba
post May 5 2010, 06:23 PM
Post #94


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 25
Joined: 1-May 10
Member No.: 3,455
Nr GG: 1751411



CYTAT(zaryla @ May 4 2010, 11:39 PM) *
- za tak masakryczn? ilo?? skrzynek z 20 kombinacjami, nerwy siadaj? ...



Narzekacie ?e za ?atwo jest (bo jest) , a jak pojawi si? jedno utrudnienie (w?a?ciwie to nie jest trudne, ale uwag? trzeba temu po?wi?ci? - wi?c jeden ch*j) to narzekacie ?e si? pojawi?o. Zdecydujcie si? czego chcecie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dawido312
post May 5 2010, 06:37 PM
Post #95


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 146
Joined: 24-November 09
Member No.: 2,508



Te ilo?ci kombinacji by?y ju? w 1.3, ale a? takie trudne nie s?( no mo?e za dwa razy uk?ada?em sobie kod za pomoc? zapa?ek biggrin.gif), a przy okazji ?wiczycie pami??...


Smolo - ja zazwyczaj te?, ale w tej jaskini obok kr?gu (tej z ksi??k? jako dowód dla Ken'a) po prostu nie da?em rady, a zapa?ki by?y akurat pod r?k? tongue.gif

This post has been edited by dawido312: May 6 2010, 11:57 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Smolo
post May 5 2010, 07:32 PM
Post #96


Stra?nik
****

Group: Razem Si?a
Posts: 221
Joined: 27-March 09
From: Wielkopolska
Member No.: 657



Ja wszystko jad? z pami?ci, naprawd? bardzo dobre ?wiczenie. Nie u?ywam ?adnych kartek i zapa?ek...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
macios96
post May 6 2010, 05:06 PM
Post #97


Mag
*****

Group: Members
Posts: 306
Joined: 24-March 10
From: Belgium
Member No.: 3,191
Nr GG: 12020663



CYTAT(dzierzba @ May 5 2010, 08:23 PM) *
Narzekacie ?e za ?atwo jest (bo jest) , a jak pojawi si? jedno utrudnienie (w?a?ciwie to nie jest trudne, ale uwag? trzeba temu po?wi?ci? - wi?c jeden ch*j) to narzekacie ?e si? pojawi?o. Zdecydujcie si? czego chcecie.


Ja wcale nie narzeka?em tylko mówi?em ze si? m?czy?em .
I ja wcale nikogo nie prosi?em ?eby utrudnia? w grze , jest taka jaka jest i jest dobra wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aqualius
post May 6 2010, 09:04 PM
Post #98


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 14
Joined: 5-January 10
Member No.: 2,927



Je?eli chodzi o wra?enia z MT. Naprawd? bardzo podoba?a mi si? walka z Urizielem. Jak dla mnie mistrzostwo ?wiata!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kuczaja
post May 6 2010, 09:35 PM
Post #99


Cie?
**

Group: Members
Posts: 60
Joined: 4-March 10
Member No.: 3,146
Nr GG: 10083648



walka z urizielem by?a taka ?rednia tongue.gif po prostu w?ciek?y t?um szkieletów próbowa? mnie porwa? a potem uriziela porwa? biggrin.gif podsun?? mi tylko pomys? ^^ du?o fajniejsza i bardziej epicka wydaje mi sie walka z nieumar?ym smokiem biggrin.gif musia?em go pokona? do spó?ki z czarnym smokiem
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post May 6 2010, 10:11 PM
Post #100


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



Akurat walka z urizielem jest dalej prawie tak samo prosta chodzi tu o ma?y myk o którym mówi?em brucowi o ile kto? na to nie wpad? to walka zaiste jest trudna i to nie ma?o ze wzgl?du na miecz uriziela


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post

14 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 15:45