Help - Search - Members - Calendar
Full Version: PoziomkaZ Team
PoziomkaZ Forum > > Artyku?y > PoziomkaZ
Zdunek
My?l? ze brakowa?o artyku?u który opisuje najwa?niejsze osoby które pracowa?y przy modzie.

Wi?c je?li chcecie zobaczy? kto pracowa?/pracuje nad Mrocznymi Tajemnicami i ogólnie dzia?a w Grupie PoziomkaZ to zapraszam do przeczytania tego artyku?u.
Zdunek
PoziomkaZ Team

Cz??? opisów stworzona przez dane osoby, cz??? przeze mnie.

Siekacz - Wspó?za?o?yciel grupy i przez d?ugi czas Szef teamu. W temaie zajmuje si? fabu??, spacerem, skryptami i innymi. To w?a?nie Jemu zawdzi?czamy ten kolonijny klimat w obozie przy kopalni. Osobi?cie, osoba bardzo bezpo?rednia i konkretna.


Micha? "Shergar" Tronina przez kobiety zwany Niezrównanym [Boss of all bosses biggrin.gif]
W teamie prawie od pocz?tku - po Siekaczu, Kenie, Traffixie, Orlanie. Zdaje si?, ?e wtedy by?a fala przyp?ywu nowych osób w teamie: m?a, OR i kto? tam jeszcze.

W sumie to Siekacz zaproponowa? mi wspó?udzia? na SB - do?? d?ugo gadali?my. Wcze?niej mia?em zwar? z Kamilem bo stan?? w obronie Orka w jednym z tematów gdzie go zbluzga?em biggrin.gif Pracowa?em ju? wtedy z Gornem nad modem - w sumie nie pami?tam co to mia?o by?, obóz my?liwych albo przemytników. W ka?dym razie to w?a?nie ta spu?cizna sta?a si? podstaw? na obóz przemytników w MT.

Jak ju? trafi?em do MT to g?ównie zajmowa?em si? fabu?? i designem. Niestety z czasem dosz?o sporo innych rzeczy - ba nawet load/save/location screeny to moja robota [niestety]. Tak?e ja ocenzurowa?em Siekaczow? wersj? obozu stra?ników przy kopalni co omal nie sko?czy?o si? zgonem Kamila wink.gif

Z czasem przyjemno?? w tworzeniu modyfikacji sta?a si? mord?k?, by?y próby rezygnacji, etc. Na szcz??cie dobi? do teamu Fenix, Siekacz te? wzi?? si? za robot? i mod zosta? wydany.

Ciesz? si? te? na wersj? eng, ciekaw jestem jak modyfikacja zostanie odebrana na "zachodzie".

Po MT by?a chwila przerwy [miesi?czna biggrin.gif]. W mi?dzyczasie do??czy?em do Dark Dimension, ale zrezygnowa?em z DD na rzecz Black Ice Tales [www.blackicetales.com], który to projekt prowadz? po dzi? dzie?. Od sierpnia 2008 pomagam te? Orkowi przy CZ gdzie oskryptowa?em w sumie ca?? fabu??, doda?em te? sporo od siebie co zaowocowa?o pojemno?ci? na poziomie G2.

Nie ukrywam, ?e chcia?bym doprowadzi? BIT do uko?czenia dema graficznego/technicznego i dema grywalnego projektu a tak?e znale?? sponsora i stworzy? pe?n? wersj? gry.

Moje kolejne hobby to pisanie, niektóre z tekstów mo?na znale?? tutaj: almanach.info.pl

To mniej wi?cej tyle.

Pozdrawiam wszystkich maniaków wirtualnego ?wiata.


Krzysztof "Zdunek" Zdunkowski
Strona: http://www.creaweb.pl , http://www.poziomkaz.pl, www.wklejasz.pl

W teamie: G?ównie Grafik 3d, w nieznacznym stopniu tak?e teksturowanie i fabu?a i level designer.
W tym momencie staram si? zapanowa? nad wszystkim, czasami nawet wychodzi biggrin.gif

Do??czy?em: Do??czy? prawie na samym pocz?tku istnienia grupy(jakie? dwa tygodnie po powstaniu grupy). Najpierw chcia?em przy??czy? si? do theModders, lecz los chcia? inaczej i trafi?em do Poziomek.

Z samego moda nie b?d? opisywa? co jest moim dzie?em, ale my?l? ?e wszystkich zainteresuje ?e portal i forum istniej? dzi?ki mojej inicjatywie i umiej?tno?ciach programowania ;].

Projekty w których uczestnicz?(uczestniczy?em): Dubbing oraz patch do Mrocznych Tajemnic. Dodatkowo ma?a pomoc w 3d dla theModders przy Czasie Zap?aty.




Klaudiusz "Bruce" Ko?ody?ski (jak mi si? kto? za?mieje z mojego imienia, dostanie bana laugh.gif )
W teamie: koordynacj? betatestów i dubbingu (mocno niewdzi?czna funkcja tongue.gif ), korektor tekstów oraz nowa muza do koncertu In Extremo i Muzycznego Kryszta?u.
Do??czy?: Koniec wrze?nia 2008 roku.
Projekty: Dubbing oraz patch do Mrocznych Tajemnic.



Jakub "Dreamerion" Ernestowicz

strona: http://www.myspace.com/dreamerion

Do??czy?em do teamu w drugim kwartale 2007 roku. Najpierw nagrywa?em dubbing, a potem niespodziewanie zosta?em koordynatorem dubbingu, po tym, jak Zonk zrezygnowa? z tej funkcji. By?o z tym od cholery roboty. W mi?dzyczasie nagra?em te? dla MT utwór o tym samym tytule.
Z modem jestem zwi?zany emocjonalnie i ca?y czas ?ledz? jego losy i staram si? pomoaga?, mimo i? nie jestem ju? koordynatorem.



Fenix - To w?a?nie Jemu zawdzi?czamy wszystkie bajery w Mrocznych Tajemnicach, cz?owiek który napisa? na prawd? du?o dobrych skryptów i sporo innych poprawi?. W?a?nie On jest g?ówn? osob? która zajmuje si? patchem.
Moje gg: 22025500



Lord Micha? VIII - Cz?owiek który spolszczy? Skrypty, to w?a?nie Jemu wszyscy moderzy zawdzi?czaj? bezproblemow? mo?liwo?? robienia modów po polsku! Cz?owiek z dobrymi pomys?ami i du?? wiedz?. W Teamie zajmowa? si? g?ównie skryptami.


Ojciec Redaktor - Prawd? jest to ?e jest najwi?kszym leniwcem w teamie(o dziwo nie ja ;] ) to jednak sporo zrobi?(Fanatycy, program NPCMaker, reklama MT na forach i inne). Cz?owiek z wielkim potencja?em ale ma?ym zapa?em biggrin.gif


Dodatkowo

Juri - Cz?owiek od spacera oraz skryptów( tongue.gif ). Do??czy? przy tworzeniu patcha 1.04

Osoby które w jaki? sposób przewin??y si? przez grup? PoziomkaZ, b?d? pomaga?y przy Mrocznych Tajemnicach

Zonk - Pocz?tkowy koordynator dubbingu.
Kereth - Cz?owiek od spacera.
Orcwarrior - Cz?owiek który pomaga? rozwi?zywa? problemy.
Som3 - grafik 2d.
Zysk - Podobnie jak orc osoba która pomog?a rozwi?za? kilka problemów.
vzp - Cz?owiek od muzyki.
Smok
Drow
Thoro
Vertex - To dzi?ki niemu i Drowowi, Fanatycy zyskali nowy wygl?d.
Xardas17- Pomaga? z animacjami.


Obstawiam ?e kogo? pomin??em, jak tak to pisa? mi na PM wink.gif
Mrocznygomez
Jeste?cie najlepsz? grup? modersk?
MagdaP5345
Kawa? dobrej roboty ch?opaki smile.gif
Roman2Aner
W?a?nie takiego artyku?u tu brakowa?o, brawo wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.