Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Gothic 1, 2 i Noc Kruka
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Saga Gothic
Szkodnik
Gracie jeszcze w te cz??ci sagi, jak to w któr? cz??? najcz??ciej?

Ja osobi?cie raz na rok(najcz??ciej na wakacje) gram w G2NK.
Radixxx
Ja najcz??ciej si?gam po Gothica I biggrin.gif:D Cho? GII + NK te? bardzo lubi? biggrin.gif
Zsuetam
CYTAT(Radixxx @ Jan 5 2009, 10:13 AM) *
Ja najcz??ciej si?gam po Gothica I biggrin.gif:D Cho? GII + NK te? bardzo lubi? biggrin.gif


Pfff xD Ja mog? si?ga? tylko po Gothica I ;D Bo inne mi si? baardzo tn? xD
leopard
Ja wole bardzej Gothica 2NK bo jest trudnejsza i lepsza tongue.gif ale tyle si? nagra?em w Gothic 1-2Nk ?e znam ju? na pami?? tongue.gif
orzel
ja tam nie widziwiam miedzy 1-2 NK i obie sa dobre lecz gothic3 DNO(DNO)
Eugeniusz
ja moge grac tylko w gothic 1 bo 3 mi sie tnie, a od 2 + nk plytka sie porysowala (nawet bardzo - juz jest w kolekcji latajacych plyt biggrin.gif)
Dekster XVII
Jak dla mnie G2 najlepsze. Sczególnie NK.
Khantor
Ja gram najcz??ciej w GI MT (Chocia? jak STUNTUJE to tylko w zwyk?ym Gothicu bo w MT jest to troch? poprawione, tak, tak, Stuntuje xD ) Czasem jak mi si? nudzi to grywam w GII NK, w GIII gra?em kiedy? ale jak mówi?em mnie nie zachwyci?a wi?c nie gram a o dodatku mi nawet nie mówcie. wink.gif
Abyudin
Gothic I zaci?? mi si? przy pi?tym Szamanie ?ni?cego i to mnie zniech?ci?o (gra?em Nekromant?). Gothic II przeszed?em Paladynem. rolleyes.gif
Eugeniusz
ja gothic 1 i 2 (nk tez) przeszedlem na wszystkie sposoby jakie sie dalo tongue.gif
Squad
Pff, widz? ?e tu nooby graj? laugh.gif nie no bez takich. Gram w ten sposób ?e robi? sobie sag?, napocz?tku Gothic 1 MT, potem Gothic 2 NK, Gothic3 oraz Zmierzch Bogów.
Entreri
Gothic to jest taka gra, ?e im wi?cej razy w niego grasz tym bardziej ci si? podoba... przynajmniej ja tak mam. tongue.gif Najcz??ciej gram chyba w pierwsz? cze??. Ona ma klimat, którego nie mo?na nadrobi? grafik? czy podobnymi upi?knieniami.... Pogrywam w niego jako? dwa lub trzy razy w roku.
kojo92
jasne, najbardziej lubi? 1 cz??? biggrin.gif
xenonisbad
Aktualnie gram w Gothic II + NK bawi?c si? kodami (pantera, jedzenie mieczy, beziobol itp.) .
gornsnk
Ja co jakies 2, 3 miesi?ce gram w Gothic I, gdy sko?cze gram w Gothic II NK;) a Gothic III mi ?cina i si? tylko denerwuje smile.gif
lackiluck1
nie wiecie ja zmienua? skrypty w gothic 1?
Szkodnik
Zajrzy na forum theModders, tam masz wiele tutoriali na ten temat.
Auri11
ja gra?em w gothic 1 gothic 2 i NK ale najbardziej mi si? podoba gothic 1 nie wiem czemu co? mnie porywa mo?e to klimat koloni a mo?e 3 obozy albo sam nie wiem po prostu jest co? co mnie wci?ga i mi si? podoba tak ?e w gothic 2+NK gram ?adko
Squad
Ja lubi? bardzo gra? w GII + NK, ale nie pogardzam równie? GI. Lubi? glimat Gothica 2, i GD.
Archol
Mi podoba si? ca?a saga wyszczególniaj?c Gothic a jedynk? ma fajny klimacik a poza tym to wszystko si? zacz??o w?a?nie od niego ,chocia? grywam we wszystkie jego cz??ci z dodatkami.dwójka lepsza wizualnie od jedynki chocia? troszeczk? ze skromniejsz? fabu?? wci?ga te? szczególnie gdy ma si? zainstalowane NK,trójka troch? zbugowana ale da si? gra? ,Zmierzch Bogów te? spoko ,to w?a?nie on ma by? po??czeniem G3 z Gothicem Arcani? smile.gif
macq
Ja najcz??ciej gram w Gothic II Noc Kruka, na nast?pnym miejscu u mnie jest Gothic I i Gothic III.
Bloodwyn
ja tam gram w Gothica 1 narazie .Jestem prtzy 5 rozdziale ,wi?wc nied?ugo b?de gra? w gothica 2
biggrin.gif
MrocznyMag
Moim zdaniem GIINK jest najlepszy rolleyes.gif ale w G1 jest niepowtarzalny klimat i chyba ju? si? tego nie da odda? wink.gif
miciek
gothic 3 jest najlepszy. poznajemy samego króla pracujemy dla orków mo?emy z nimi gada? a nie tylko t?uc rolleyes.gif jest du?o ras np. assasynidruidzi itp
jacksonheyes
Ja gram najcz??ciej w gothic 2 noc kruka, bo jest najciekawsza ze wszystkich cz??ci. W pierwsz? cz??? dawno nie gra?em, bo sterowanie jest troch? zbyt m?cz?ce, ale i tak przypada jej drugie miejsce. Na ko?cu oczywi?cie nieszcz?sna trójka, w której nie zauwa?y?em nic poza krajobrazami. wink.gif
miciek
co takiego jest w gII NK- ja tam nic ciekawego nie zaobserwowalem jedynie nude i rozczarowanie

Istenieje co? takiego jak interpunkcja, Dreamerion smile.gif
EvilguyJonson
tak, co jaki? czas wracam do Gothica, wa?nie sko?czy?em G2 a potem G2+NK i by? mo?e zabior? si? za 1 cho? to ma?o prawdopodobne bo nie tak dawno w niego gra?em i narazie mnie nie ci?gnie. Mysle nad G3 z najnowszymi patchami bo ch?tnie bym pozna? ci?g dalszy fabu?y. Co prawda gralem ju? w G3 zaraz po jego wyj?ciu ale co? si? z save'm sta?o(nie pami?tam co) a niechcia?o mi sie zaczyna? od pocz?tku, jako? nie mialem natchnienia.
Dantello
Ja gra?em we wszystkie cz??ci Gothica. No mo?e z wyj?tkiem Zmierzchu Bogów (same recenzje mnie zniech?ci?y a mój biedny komputer d?wign?? 3 ale z dodatkiem raczej by sobie nie poradzi? ) Najbardziej lubi?em jedynk? bo ka?de rozpocz?cie gry od nowa przywo?uje ?wietne wspomnienia biggrin.gif:P Jak par? dobrych lat temu pierwszy raz gra?em i w takim 16 kartkowym zeszycie, ko?lawym pismem, zapisywa?em sobie zadania co musz? zrobi? xDD A? si? ?ezka w oku kr?ci...
cham
Ja tam lubi? Gothica 1 za klimacik, a Gothica 2 za fabu?k?. Je?li chodzi o Gothica 2 NK to lubi? go za klimacik i fabu?k?. Zawsze lubi?em przechadza? si? po Jarkendarze.......
Lester3
Ja praktycznie gram tylko w gothica... g?ównie 1 i 2 nk
Valamir
Ja uwa?am, ?e Gothic I jest najlepszy pod wzgl?dem fabu?y, ale grafika i lokacje s? lepsze w Gothic II.
dzikus
Ja tam lubie sobie od czasu do czasu pogra? w Gothic,czy to 1 czy 1 z MT czy te? 2 NK ale trójeczk? te? nie gardze.Ale gdy widze czwórke i to co oni zrobili z ta gr? to mi sie p?aka? chce i tyle wam powiem...
Lester3
Dlatego po cz??ci trzeciej (dla mnie pora?ka i jeszcze ten ZB to DNO) niestety tak?e nieudanej zostaje tylko m?uci? w Risena. Jest oparty na module z Gothica 1 i 2 i ?wietnie odzwierciedla kontynuacje mimo i? ni? nie jest smile.gif
mariusz
CYTAT(Squad @ Apr 13 2009, 11:10 AM) *
Ja lubi? bardzo gra? w GII + NK, ale nie pogardzam równie? GI. Lubi? glimat Gothica 2, i GD.

Jak jusz temat gothica2 to mam pytanie co do tych 7 modów
mariusz
CYTAT(Squad @ Apr 13 2009, 11:10 AM) *
Ja lubi? bardzo gra? w GII + NK, ale nie pogardzam równie? GI. Lubi? glimat Gothica 2, i GD.

Jak jusz temat gothica2 to mam pytanie co do tych 7 modów


1.G2 MDK-2.6 small
2.G2 MDD-2.6a
3.GOTHIC2-playerkit-2.6
4.addon_returning-1.0
5.ADDON_returning-1.1
6.Rebelance_UNI.
7.G2 returning.polish_beta2(spolszczenie)

Dok?adnie to chodzi mi o ten na zielono bo d?wi?k mi spolszcza ale jak mam rozmowe to napisy mam po rosyjsku i niemiecku.

Czy da si? co? z tym zrobi? ?eby napisy by?y po polsku???
PaulinaK2345
Ja osobi?cie gram od czasu do czasu w Gothica 2. Jak znajd? fajny mod do Gothica jedynki to mo?e do niego wróc?.
Smolo
Ja czekam na mod Czas Zap?aty do GI i mod Z?ote Wrota do GIINK(w którym swoj? drog? udzielam g?osu kilku postaciom w dubbingu tongue.gif nad którym aktualnie pracuj?. Przy okazji potrzebuj? kobiecych g?osów, wi?c je?li chcesz mo?esz wys?a? próbki g?osu na dubbingzw@gmail.com, szczegó?y na stronie themodders.org).
OLO
Najlepsze cz??ci, wi?c jak ju? si?gam po Gothica, to wybieram w?a?nie je.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.