Help - Search - Members - Calendar
Full Version: widz? ?e MT umar?, ale pom?cz? was bo mnie zaczyna denerwowa?
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
przemko
uda?o mi si? doj?? do szkieleta-maga w wie?y mgie?, droge sobie torowa?em luruj?c pojedyncze szkielety(a mam 13 lvl 1 rozdzia?). po zobaczeniu tych 20(?) i reszty kompani postanowi?em pos?u?y? si? demonem. i tu jest koszmar, poniewa? demon nie atakuje nieumar?ych dopóki nie wejd? w interakcje z bezim. totalna bzdura.
a co do wcze?niejszych poczyna?, to tak jak kto? na forum powiedzia? na wi?kszo?? potworów jest "schemat" i uda?o mi si? ca?? GD uwolni? od z?baczy(maj?c 10 lvl i walcz?c 2h) i taka gra mi si? podoba, podchodzi pod zr?czno?ciow?, gdzie trzeba patrzy? na przeciwnika i w odpowiednich momentach uderzy? b?d? odskoczy?. problemem s? takie potwory jak jaszczury i topielce, które maj? 100% obrony je?li chcemy zaatakowa?, pozostaje nam tylko bug z rzek?, ?cian? albo zawiesi? jaszczura na "drzewie" i naparza? z ?uku. Tylko ?e nie o to chodzi, tak jak napisa?em najlepiej jest jak ka?dy potwór ma swój w?asny indywidualny schemat który trzeba odkry? i si? naczy? aby móc walczy? jak nale?y z nim. na odkrycie schematu z z?baczami zaj??o mi pokonanie 10 ich, kolejne 10 na utrwalenie, a teraz mog? pokona? ca?? gromad? bez dra?ni?cia(oczywi?cie pojedynczo luruj?c).
zauwa?y?em te? problem ?e po uderzeniu potwora w beziego, bezi si? zawiesza, przez 1-1.5 sec nie mo?na ani blokowa? ani chodzi?, mo?na si? tylko rozgl?da?.
Smolo
Jak masz kr?gi to te? bry?? lodu... No niestety tak jest, te? to zauwa?y?em, ?e nie atakuje bez dra?ni?cia beziego sad.gif
przemko
ok, wie?e mgie? najlepiej jest pokona? posiadaj?c ?wi?te wygnanie. znajdziecie j? obok wie?y xardasa
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.