Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Miecz ?ywio?ów
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
bhaal
Gdzie zdoby? miecz ?ywio?ów lub od kogo? I jeszcze wykona?em misje D'Bruca z zabiciem smoka a on znikn?? i nie mam dalej wykonanego zadania. Jak je wykona??
Tizgar
Zdob?dziesz w swoim czasie trudno na niego nie wpa?? ( no chyba ze urziel jest jakis upo?ledzony i niewidzialny )

zapewne co? zrypa?e? albo wyprzedziwszy fabule czyli zabi?e? smoka przed czasem albo gada?e? o 1 raz za duzo z D'Brucem
bhaal
D'Bruca znalaz?em na drodze do Xardasa, zrobi?em jego Questa i do niego zagada?em, on znikn?? i gitara. Xardas te? co? o tym wspomnia? jak go niego przyby?em.
A co do Uriziela to ?adnego miecza oprócz po?eracza dusz czy czego? takiego nie mia?. I co chodzi z tym, ?e tej broni mog? u?ywa? tylko najlepsi?
Tizgar
po?eracz dusz to miecz ?ywio?ów tak w woli ?cis?o?ci trzeba mie? 100% 1h smile.gif
bhaal
Aha dzi?ki. A co z D'Brucem jest z nim jeszcze jaka? misja?
kuczaja
teraz ju? trza mie? 100%? ja na 2.01 mia?em 70% i starczy?o
Baggio
CYTAT(kuczaja @ May 18 2010, 12:33 PM) *
teraz ju? trza mie? 100%? ja na 2.01 mia?em 70% i starczy?o


no w?a?nie ciekaw jestem wink.gif heh na razie nie chce mi si? gra? w gothica ^^
Bruce
Tizgar g?upoty gada. Chyba za wszelk? cen? chce si? wykaza?.
bhaal
Ok Z Brucem sobie poradzi?em przywo?a?em go kodem on do mnie zagada? i gitara. A co do miecza ?ywio?ów to ile w ko?cu trzeba mie?? 100% czy 70???
Geralt
Ten miecz jest s?aby ^^
Tizgar
Ja g?upoty gadam to inni na sile upieraj? si? ze trzeba miec 100% ( przy 60% ju? go za?o?y?em ) dla mnie to ma?o istotne i tak ten miecz jest slaby to jest tylko zabawka
kuczaja
w?a?nie denny jest tongue.gif zacina kompa. B?d? pro, wkoksuj 350 si?y i m?ó? bastionem tongue.gif
Bruce
W 2.02 na poziomie trudnym tyle si?y jest mo?liwe pod warunkiem, ?e od samego pocz?tku b?dzie si? tylko w ni? inwestowa?o. Na normalnym chyba te?.
bhaal
Dobra jeszcze jedno pytanko. Jak te piecz?cie da? do tego miecza?
dawido312
Je?li masz t? "g?ówn?" piecz??, to po prostu u?ywasz(?eby nie by?o - CTRL + strza?ka do przodu biggrin.gif) reszty piecz?ci, nast?pnie u?ywasz tej "g?ównej", a nast?pnie bierzesz "wzbud? moc(dalej jest nazwa ?ywio?u)" i nawalasz swordem a? ci si? pasek za?aduje a wtedy "w??cza si?" ?ywio? który wybra?e? u?ywaj?c piecz?ci
bhaal
Aha dzi?ki. A gdzie jest ten g?ówny kryszta?? I jak napisa? w czarnym tak jak ty?
Bruce
to jest spoiler.
[ spoiler]umie?? tekst pomi?dzy tymi znacznikami (bez spacji)[ /spoiler]
bhaal
Dzi?ki. A co z t? g?ówn? piecz?ci??
dawido312
By?o to ju? na omawiane Podziemny ?wiat - na piedestale ko?o takiej wie?y(Kawa?ek od Eli'ne)
bhaal
No wiedzia?em o tym, ale nie widzia?em, która... Ju? znalaz?em i jest ok. Jedno pytanko ?eby nie zak?ada? nowego tematu. U Pradawnych w miejscu gdzie jest ose?ka do ostrzenia s? 3 zamkni?te skrzynie a nikt nie ma klucza... co z nimi?
Fenix
Element dekoracyjny
bhaal
A co? do tych skrzy? doda?e?? Czy s? puste?
Mistrzu
te skrzynie s? wogóle na odwrót i nie da si? raczej ich otworzy?
faza
Wiesz co, dam Ci jedn?, ma?? rad?... patrz na daty postów tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.