Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Problem z Ulu Mulu
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
bhaal
Otó? mam od Tarroka Ulu-Mulu a orkowie i tak mnie atakuj?... O co chodzi? Trzba jakiego? jeszcze questa zrobi? ?eby si? do ich miasta dosta?? i gdzie jest Ur-Shak?
Fenix
Przed miastem orków powinien by?
bhaal
Nie widzia?em go, ale dok?adniej poszukam. A co z orkami? atakuj? mnie i ci przed miastem i w okolicy.
Fenix
dowiesz si? od ur-shaka dlaczego
dawido312
Skoro go nie ma ko?o miasta, to mo?e zosta? w Starej Cytadeli? Zacz?? Ci si? w ogóle 5 rozdzia??
bhaal
Tak zacz?? w cydateli go nie ma. Mo?e nie zobaczy??m dok?adnie. Zobacz? i napisze jak jest.
bhaal
Sorry za post pod rz?d, ale takby?cie nie wiedzieli o kolejnym problemie. Znalaz?em Ur-Shaka Walczy? z orkami. Omin??em go bo my?la?em, ?e to wróg. Zrobi? to co musi (nie pisze co ?eby nie popsu? zabawy za bardzo) i zrobi? si? odpowiedni wpis, ?e lepiej jak od razu do ?owców pójd?. Polaz?em pomog?em im z tymi orkami za pomoc? ?wi?tego wygnania i nic. Nic nie mówi?. Nawet jak ten jeden dzie? minie. Co robi??
Tizgar
Zabi?e? nieumar?ego shamana ?
bhaal
Nie, a trzeba? Bo jak go zabi?em i zobaczy?em, ?e nie ma ekwipunku oprócz swojej laski i daje 100 expa to pomy?la?em, ?e jest potrzebny na pó?niej.
Tizgar
Trzeba to jest koniczne widzisz kombinacje twoje mia?y taki skutek to si? wykonuje tak idziesz od obozu i pojawia si? komunikat ze co? kolo wie?y jest i tam jest ork i go zabijesz dzi?ki czemu elity trac? swoja niby nie ?miertelno?? tak to si? robi a nie na sile nagina nie tak jak trzeba.
bhaal
My?la?em, ?e z t? wie?a chodzi o t? ko?o ?owców. Ok dzi?ki chyba ju? nie b?dzie problemu. Dzieki ziomy za pomoc! xD
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.