Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Konkurs
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Bruce
Co kilka dni b?d? dawa? podpowiedzi do konkursu. I nie zak?adajcie o tym nowych tematów, bo b?d? kara?.
Podpowied? nr 1.
Nale?y u?y? TYLKO jednego z dwóch przedmiotów, które maj? losowe miejsce po?o?enia.
Bruce
Po prawid?owym u?yciu tego przedmiotu powinien pojawi? si? inny napis ni? zazwyczaj.
Bruce
Przeczytajcie dok?adnie opis tego? przedmiotu.
Bruce
Na razie bez podpowiedzi laugh.gif Bo wtedy ju? by by?o za ?atwo.
Bruce
Nagrody:
1 miejsce - pude?kowa wersja gry, soundtrack, do wyboru dowolna ranga i grupa.
2 miejsce - soundtrack, do wyboru dowolna ranga i grupa.
3 miejsce - do wyboru dowolna ranga i grupa.

Zwyci?zcy:
1 miejsce - Smolo
2 miejsce - Codename16
3 miejsce - Bruce
Bruce
A oto rozwi?zanie:
Jedyne co trzeba mie? to statuetka mnogo?ci i dok?adnie 7 poziomek (ilo?? cz?onków PoziomkaZ). Fa?szywki si? nie licz?. Maj?c to wszystko nale?y u?y? statuetki. Wtedy powinien pojawi? si? inny napis ni? "co? si? zmieni?o" (nie pami?tam dok?adnie jaki). Potem po pokonaniu ?ni?cego, zostajemy przeteleportowani do korytarza prowadz?cego do pokoju. I tyle. Gdzie jest statuetka? Jest 9 losowych miejsc. ?eby nie by?o za ?atwo, sami je znajd?cie.
kwiatolec
Gratuluj?!
A gdzie znale?? poziomki? Jest jakie? miejsce, gdzie jest ich du?o? Np. kufer przy m?ynie - zwi?zane z alchemikiem (nie wiem jeszcze nie otwiera?em)?
Bruce
Nie ma takiego miejsca. Musisz zagl?da? w ka?dy k?t.
Vitis
Czyli wszystko zale?a?o od szcz??cia i bystrego oka, tak? Nie by?o ?adnej ksi?gi, mapy czy symetrycznego u?o?enia tych poziomek?
Bruce
Je?li chodzi o poziomki, to maj? one sta?e miejscówki. Tylko trzeba mie? ich odpowiedni? liczb?.
Vitis
No to wiem, ale mi chodzi o to czy jest jaki? klucz do ich znalezienia.
Bruce
Wy by?cie wszystko chcieli mie? podane na tacy. Troch? wysi?ku nikomu nie zaszkodzi?o i nie zaszkodzi. Ja wi?cej nie napisz?.
Souler
Mia?em taki napis, jak kiedy? gra?em, ale by?em w czwartym rozdziale i nie sko?czy?em ostatecznie gry. Szkoda.
Bezimienny01322
Wydaje mi si? ?e to jeden z kryszta?ów ( tych magicznych ) ale nie jestem pewny . Tylko to i kamienie ogniskuj?ce przysz?y mi do g?owy sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.