Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Przemytnicy.
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Toman
Jeszcze jeden problem si? pojawi?.

Wykona?em zadanie dla Serwina, Anghara, po?rednio Kortha (kry?em Kyro).
Jednak?e przy Monku, brak opcji dialogowej, a Thangor chce mi nakopa? do rowa, bo si? do niego odzywam.
Serwin, co? wspomina? o dostarczeniu bandytom towarów, jednak?e nie ma opcji ?eby otrzyma? to zadanie.

Przy okazji tych zada? zastanawia mnie czemu zadanie "Pomóc Diego" nie wskoczy?o do zako?czonych w dzienniku skoro pomog?em Kyro - a chyba tego to dotyczy?o. Oczywi?cie przesy?k? w postaci 4 ?uków dostarczy?em.

Any ideas?

Pozdr.
kuczaja
ty by? chcia? tak tylko raz pomóc i kwita tongue.gif co z ciebie za altruista? tongue.gif a nó? diego b?dzie chcia? pomocy po raz kolejny? np w drugim rozdziale biggrin.gif
Dla servina zadanie zrobi??? na 100%? bo z tego co pami?tam doj?cie do tego zadania by?o jako? zagmatwane. co? przez opowie?ci o jego trafieniu do kolonii itd.
Lorthiz
Kole? istnieje co? takiego jak edycja postów.
Odpowiem Ci na oba pytania tutaj. Pierwsze o bimbrownikach.
Sta? przed wej?ciem do obozu jeszcze przed Lewusem i Ry?owym ksi?ciem po lewej b?dziesz mia? szlak na gór?. Nie wchodzisz na t? dró?k? na gór? tylko idziesz ko?o niej! No i prawie przy samym jeziorku masz jaskini?.
Drugie pytanie.
Musisz wykona? ca?? seri? zada?.
Dla kowala ze stal?, dla kwatermistrza/magazyniera z przynoszeniem ?mieci, dla Monka z d?ugiem, dla kolesia co jest poza obozem z ?ukiem, dla tego co jest przy bramie z pier?cieniem i oczywi?cie dla Diego. To zadanie z dostarczaniem towarów dostaniesz od Thangora po wykonaniu wy?ej wymienionych. Mam nadziej?, ?e o czym? nie zapomnia?em.
A i to zadanie z Diego b?dzie kontynuowane w II rozdziale.

Mijasz t? zalan? jaskini?. i idziesz dalej. Mo?esz stan?? przy tym domku z niego o ile dobrze pami?tam wida? t? jaskini? tylko troch? ci??ko j? dostrzec bo zlewa si? z otoczeniem.
Toman
No w sumie racja biggrin.gif Diego mo?e potrzebowa? helpa po raz kolejny tongue.gif

Dla Serwina, zadania wykona?em na 100%.
Wys?ucha?em jego przyd?ugich historii i wykombinowa?em mu troch? rzeczy: mi?cha, ry?ówek, skór.
Tak si? staram, a Dziady mnie olewaj? ;P

smile.gif

Do Lorthiz.

Wiem, ?e istnieje, tylko nie chcia?em dwóch w?tków w jednym temacie.
Chodzi o przejrzysto??, mo?e kto? te? b?dzie mia? te same problemy.

Spróbuj? teraz zrobi? tak jak mówisz z bimbrownikami.
A co do Przemytników to nici, bo nie mam ?adnych opcji dialogowych poza handlem z Serwinem,
a te zadania co wymieni?em wcze?niej wype?ni?em.

Co do bimbrowników, to powinna by? ta sama lokacja co by?a wytwórnia ziela tak?
W takim razie nikogo tam nie ma ;/ A jaskinia wcze?niej (co jest zalana po cz??ci) równie? jest pusta.

Pustka niestety.
Jestem obecnie w drugim rozdziale... mo?e pó?niej si? to zadanko zrobi aktywne?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.