Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ukryci skrytobójcy i bunt przeciw Gomezowi i Gorn
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
bhaal
Ukryci skrytobójcy (sam zmy?li?em) dzia?aj? na ca?ej koloni. Potrafi? zabi? ka?dego w ka?dej chwili w ka?dym miejscu. Widzia?em Gor'na Draka martwego ze swoim kumplem w Obozie Sekty. A co do buntu to te? np. w kopalni by?y w niektórych miejscach zw?oki kopacza raz si? trafi? stra?nik a raz ?wi?tynny stra?nik.

A je?li chodzi o naprawd? b??d, który mi si? za ka?dym razem pojawia to bezmy?lno?? Gorna w Wolnej kopalni. Oprócz tego, ?e si? gubi i zamiast ?azi? za mn? zalicza wszystkie urwiska to jeszcze ma mniej ni? 50hp, 80 si?y brakuje mu 20 do jego topora (mimo to nosi) i ze 40 zr?czno?ci. I jest ?miertelny wi?c na ka?dym kroku ginie.

Uda?o mi si? ustawi? staty na porz?dne, ale nie?miertelno?? nie chce mu wskoczy?. Jak ustawiam flags = to jak wyjd? z jego statów to wskakuje na 0.

Tyle. ?adnie si? rozpisa?em biggrin.gif
dawido312
Albo co? z tymi flags'ami ?le wpisujesz, albo tu Fenix zadzia?a? i co ile? setnych flags'y Gorn'a si? zmieniaj? na 0 biggrin.gif Lekko to irytuje, bo jak szed?em z nim do zmiennokszta?tnych to spad? i si? zabi?, gdybym nie zapisywa? co kilka sekund to by mnie chyba szlag trafi? biggrin.gif

Co do "skrytobójców" - mi ubili tylko Skip'a tongue.gif Ze wszystkich NPC musieli ubi? akurat kupca, grrrr...
kuczaja
mi zabili i skipa i stone'a i krwiopuszcza. Wskrzesi?em ich potem kodem bo od tego one przecie? s? tongue.gif gra nas bugiem my j? kodem.
danielos
ja na przyk?ad jak chodzi?em z gornem po jaskini pod klasztorem to znalaz?em jego ciao a sta? obok mnie
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.