Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Problem z "Niedoko?ca-Woln?-Koipalni?"
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
bhaal
Tak sobie spokojnie gram w MT 2.01, ale gdy wychodz? z ju? wolnej kopalni po wykonaniu misji wywala mnie bez niczego. Nawet Accesa nie ma. Gdy próbuje zapisa? przy wyj?ciu to mnie wywala z Accesem Violationem.
Idzie co? z tym zrobi??
Keldorn
Spróbuj w gothic.ini na samym dole podwoi? lub 3krotnie zwi?kszy? warto?ci

zTexCacheOutTimeMSec=
zTexCacheSizeMaxBytes=

w g2nk po zwi?kszeniu

zTexCacheOutTimeMSec=960000
zTexCacheSizeMaxBytes=12800000
zSndCacheOutTimeMSec=40000
zSndCacheSizeMaxBytes=80000000

sko?czy?y si? problemy z zacinaniem si? gry przy modach. Nie daje pewno?ci czy to poskutkuje.
bhaal
Dobra znalaz?em rozwi?zanie temat mo?na zamkn??. Moim problemem by?y 2 czynniki:
jeden to patch, który si? popsu? i zniszczy? mi po?ow? save'ów.
Drugi to taki,?e ten patch tak wyniszczy? ten zapis, ?e nie pozwala? si? ani wczyta? ani zapisa?. Krótko mówi?c nie pozwala? na ?adowanie si? czegokolwiek. Szcz??cie, ?e niektóre save przed wej?ciem do kopalni prze?y?y.
Daed'agoR
I jak rozwi?za?e? ten problem bo mam identyczny, ci?gle wywala a? si? odechcia?o ju? mi w MT gra? ; /
dawido312
@up
Wczyta? innego save'a?
bhaal
Spróbuj powczytywa? wszystkie save. Jak który? si? nie wczyta usu? go i nie korzysta z iego. Mi pomog?o. Usun??em te? najnowszego patcha.
Jan3k444
Te? mia?em ten sam problem i zrobi?em to co napisa? Keldorn i ju? by?o dobrze smile.gif . Chyba mog? zamkn?? temat.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.