Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Walka z Urizielem
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Daed'agoR
No siemka, mam kolejny problem. Otó? jak walcz? z Urizielem po walce z jego przyzwanymi stworami to jak go zabijam, to nie mog? wzi?? jego ekwipunku, tj g?owy, kryszta?ów i reszta. No to ok, spróbowa?em kodami tak, ?e wywali?em to z niego jak go wskrzesi?em. Nast?pnie jest tak, ?e wchodz? przez taki jakby portal, co powstaje z sufitu i wywala do Windowsa bez ?adnego b??du. Jakie? rady ?

Pozdrawiam.
Fenix
Co znaczy, ?e nie mo?esz wzi?? jego ekwipunku? co si? dzieje? bo mo?e to korzystanie z kodów powodóje wywalenie do windowsa?
bhaal
Po co wskakujesz do teleportu w ?cianie jak masz si? dzi?ki kryszta?owi teleportowa?? Ja mia?em z Urizielem wszystko ok.
Daed'agoR
Chodzi o to, ?e chc? wzi?? rzeczy z jego cia?a, np. g?ow?, czy kryszta?y i nie mog?. Mój ekwipunek si? nie pojawia i nie mog? bra? jego jak le?y. Ale te kamienne miecze, lub te zardzewia?e ju? mog?.
Fenix
Zwykle wystarczy wyj?? z ekwipunku a nast?pnie stan?c w innymi miejscu i spróbowa? jeszcze raz.
Daed'agoR
A i mo?e okaza? si? wa?ne te?, ?e podczas walki nie mog? te? w??czy? ekwipunku, ani u?y? czarów, cho? mo?e to jest efekt zamierzony.
Fenix
A mo?esz normalnie zapisa? gr?? bo to do?? dziwny bug, tak jak by? mia? gildie zwierz?c?
bhaal
Spróbuj nacisn?? enter. Jak dalej nie pójdzie to w??cz konsole i wci?nij F8 powinno pomóc.
ero
ja tez mam problem odno?nie uriziela mianowicie po zapisaniu w trakcie ostatecznej walki z urizielem gdy zabije ostatnia fale tych kamiennych potworów to uriziel nie zlatuje na dol na tym pentagramie tylko ca?y czas stoi w miejscu, zna kto? komenda na to aby zlaz? na dó? podajcie plx ...
dawido312
W trakcie tej walki nie powinno si? zapisywa?(W ka?dym razie nie wczytywa? tego zapisu), bo si? zawiesz? kule, b?d? pentagram sleep.gif
Bruce
Sejwy mo?na robi?. Tylko podczas walki, a nie jak si? do niej kto? przygotowuje.
Baggio
ja normalnie robi?em seva(y) i nic si? nie sta?o, a robi?em prawie z ka?dym momencie
dawido312
Kto? wcze?niej na forum pisa? ?e zapisa?, zabili go, wczyta? i mia? podobnego buga(U niego si? kule uderzaj?ce w pos?gi zatrzyma?y), dlatego to napisa?em...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.