Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Dziwna lokacja
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Chomik
Uda?o si? komu? z was wej?? do lokacji za ?ni?cym na ko?cu tunelu? Co mi za?aduje lokacje (ciekawy ekran ?adowania) to wywala do Windowsa. Przez chwile wida?, co w ?rodku jest. Tekstury "Poziomka? Studio". By?o to w wersji 1.3, czy teraz dodane, jako easter egg i/lub "tajemnica grupy Poziomka?"?
Bruce
Tak. Mi si? uda?o. Co do wywalania, to jest celowe. Trzeba spe?ni? kilka warunków aby si? tam dosta?.
dawido312
A "kluczem" do tego pomieszczenia jest poprawne u?ycie Dziwnego Sze?cianu?

PS: Domy?lam si?, ?e nie uzyskam odpowiedzi na to pytanie, ale zapyta? zawsze warto biggrin.gif
Bruce
Dobrze si? domy?lasz, ?e nie dostaniesz odpowiedzi.
Tizgar
sam sze?cian nie wystarczy tongue.gif
Fenix
Publiczno?? nie podpowiada!
Chomik
Wymagane jest u?ycie sze?cianu... Trzeba mie? odpowiedni? ilo?? poziomek i gildie Poziomka? biggrin.gif
Mo?ecie chocia? powiedzie? ile jest tych poziomek?


Edit by Dreamerion
Baggio
hehe wyjdzie patch i wtedy przejd? gr?, hmm ciekawe ile tych poziomek jest bo ja mam 7 ;/ ;p
Bruce
Ja mam 2 fa?szywki, 3 jednego rodzaju i 6 drugiego rodzaju. Czyli razem 11.
Tizgar
To si? zgadza ha nic nie powiem
PoziomkazMT
CYTAT(Chomik @ May 12 2010, 04:25 PM) *
Wymagane jest u?ycie sze?cianu... Trzeba mie? odpowiedni? ilo?? poziomek i gildie Poziomka? biggrin.gif
Mo?ecie chocia? powiedzie? ile jest tych poziomek?


Edit by Dreamerion


Poziomkaz czy Poziomka? ?? bo to jest ró?nica. A mo?? kto? da? kod na ten sze?cian, i miejsce gdzie jest drugi rodzaj poziomki??
Baggio
CYTAT(Bruce @ May 12 2010, 07:53 PM) *
Ja mam 2 fa?szywki, 3 jednego rodzaju i 6 drugiego rodzaju. Czyli razem 11.


ja mam 2 fa?szywki, 2 jednego i 3 drugiego rodzaju -.- ale nie biega?em/szuka?em po ca?ej koloni "szcz??cia" wink.gif
kuczaja
2 fa?szywki 3 jednego 6 drugiego rodzaju, brak u?ycia ber?a mnogo?ci, gildia PoziomkaZ, teleportacja do portalu kodem na szybko - wy??cza sie

wiem o jeszcze jednej poziomce i spróbuje jeszcze z ni? przej??, po u?yciu ber?a i bez fa?szywek
Chomik
Dobra nie chce mi si? wi?cej kombinowa? z tym. Uda?o mi si? znale?? 14 poziomek: 7 pierwszego rodzaju, 5 drugiego rodzaju i 2 fa?szywki.
Wyspa Uriziela: 1. Na wie?y gdzie jest syn Innosa (wyjd? i poszukaj na oko?o); 2. W jednym z orkowych namiotów.
?wi?tynia ?ni?cego: 1. W paszczy pos?gu ?ni?cego tam gdzie Xardas jest (telekineza); 2. Taka winda w dó? co jest to na samym dole jak si? zjedzie to jest poziomka.
U Pradawnych: 1. W Krysztale Wieczno?ci (chyba tak to si? nazywa?o); 2. W takim okr?gu nad FladNag'em (telekineza).
Podziemny ?wiat: 1. Na cmentarzu (fa?szywka); 2. W teleporcie powrotnym do Pradawnych.
Opuszczona Kopalnia: 1. W gzymsie pod teleportem do Pradawnych (zamarzni?ta woda tam jest); 2. Nie jestem pewien, ale chyba w wózku.
Reszty nie pami?tam.
Pewnie jak si? uzbiera odpowiedni? ilo?c to mo?na przej?? bez kodów za ?niacego, a kostk? ustawi? odpowiedni? gildie.

Powodzenia ide pi? - Kortowiady nadszed? czas.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.