Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 2 pytania
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Tizgar
Ta to jest cud ze ja o co? pytam tongue.gif si? potem zrewan?uje

1. Kto uczy max zr?czno?ci ( czyt. 250 ) i nie gada? g?upot ze sher bo przy 40 ju? twierdzi ze mam tyle co on thangor do 200 mnie nauczy? który to cwaniak mo?e wi?cej ( no chyba ze 200 to serio max )

2. Kto uczy max many i ile ( to max wynosi ) ?ebym to wiedzia? ile mam nocek zarwa? na farmieniu expa smile.gif



Potrzebne mi to do wymaxowania postaci
kalim1234
2. A po co farmienia, naostrz sobie kilka set zardzewia?ych mieczy to b?dziesz mia? 100 lvl ;d
Bruce
CYTAT(Tizgar @ May 10 2010, 12:18 AM) *
Ta to jest cud ze ja o co? pytam tongue.gif si? potem zrewan?uje

1. Kto uczy max zr?czno?ci ( czyt. 250 ) i nie gada? g?upot ze sher bo przy 40 ju? twierdzi ze mam tyle co on thangor do 200 mnie nauczy? który to cwaniak mo?e wi?cej ( no chyba ze 200 to serio max )

2. Kto uczy max many i ile ( to max wynosi ) ?ebym to wiedzia? ile mam nocek zarwa? na farmieniu expa smile.gif



Potrzebne mi to do wymaxowania postaci

1. Powinien w?a?nie Sheer.
2. Algirion do 800.
Tizgar
Ta wole farmic szybciej mam 230 ju? lepszym sposobem


W?asnie sher nie uczy to oznacza ze max to 200 które uczy thangor no chyba ze si? myl? ?

a kto? poza algirionem uczy nie wiem do 2 pólapu max Czyja cronos czy ballcadar
Juzbrig
Ja sie podczepie, ?eby nie spamowa? topicami.
1.Czy zr?czno?? ma jakikolwiek zwi?zek z magi? ?
2.Jakie ?arcie zwi?ksza atrybuty (dotychczas odkry?em: jab?ka, ry?, krucze ziele) i ile razy zwi?kszaj? tzn raz mi jab?ka i ry? zwi?kszy?y si?? o +1 o potem +2 i nie wiem czy b?dzie +3 czy to ju? koniec.
Juzbrig
Podbijam.
Nast?pne pytania:
3.Czy kryszta? mocy i krwi maj? niesko?czone ?adunki ? Bo je?li tak to s? bardzo pot??ne.
4.Przez ca?? gr? walka mieczem wygl?da tak, ?e czasami jak przeciwnik stoi przodem i trafiam w niego to mu nic nie robi nawet 20 trafie? pod rz?d, a wystarczy podej?? bli?ej, lub zaj?? od ty?u i trafiam. Tak jakby nie ka?de trafienie by?o zaliczane. To tak specjalnie, czy tylko ja tak mam?
5.Jestem teraz w enklawie pradwanych, czy jak opuszcz? to miejsce (ca?kiem na powierzchnie) to b?d? móg? wróci? pozabija? potworki (jak zdob?d? 5 i 6 kr?g magii od Xardasa) czy ju? nie ?
Tizgar
Dobra moje pytanka nieaktualne ju? rozwik?a?em problem nie d?ugo b?dzie ss z max mo?liwo?ciami
Baggio
CYTAT(Juzbrig @ May 12 2010, 10:32 PM) *
3.Czy kryszta? mocy i krwi maj? niesko?czone ?adunki ? Bo je?li tak to s? bardzo pot??ne. < raczej niesko?czone
4.Przez ca?? gr? walka mieczem wygl?da tak, ?e czasami jak przeciwnik stoi przodem i trafiam w niego to mu nic nie robi nawet 20 trafie? pod rz?d, a wystarczy podej?? bli?ej, lub zaj?? od ty?u i trafiam. Tak jakby nie ka?de trafienie by?o zaliczane. To tak specjalnie, czy tylko ja tak mam? < to chyba ma?y bug -.- lub po prostu go nie trafiasz dobrze
5.Jestem teraz w enklawie pradwanych, czy jak opuszcz? to miejsce (ca?kiem na powierzchnie) to b?d? móg? wróci? pozabija? potworki (jak zdob?d? 5 i 6 kr?g magii od Xardasa) czy ju? nie ? <tak
Bruce
Juzbig - kryszta?y powinny mie? limit u?y?. 5 albo 6.
Juzbrig
Dobrra, ostatnie pytanie, bo w ko?cu mi si? uda?o uzyska? zgod? Ken'Udza na opuszczenie podziemi i mam zbiera? dowody (ciesz? si? w ko?cu, te podziemia s? przygn?biaj?ce). Ale jak mam opu?ci? O_o By?em chyba wsz?dzie i nie widz? ?adnego portalu, ani nic sad.gif
bhaal
Je?li w z?ej kolejno?ci je prze??czysz to spadn? na ciebie kolce i ci? zabij?.
kuczaja
a tam od razu zabij?. odpowiednio sie ustaw to nic nie zrobi?. ja 3 razy otwiera?em i nigdy mnie nie drasn??y a spada?y.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.