Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pod koniec
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Chuck Norris
Witam was


No có? niby ju? przebi?em te serca ?ni?cego i zobaczy?em filmik. Potem ten zmutowany Ur-shak do mnie podchodzi i gada ze mn? ze nie mog? wyj?? z ?wi?tyni. Potem zostaje przeniesiony do ?rodka(tuz przed pierwszym sercem) i zaczynaj? mnie na wala? 3 "Ja" z kilofem bez gildi, potem cie?,szkodnik,nowicjusz,....itp a? do momenty gdzie s? dwaj stra?nicy i jeden mag ognia.Po ich zabiciu nic ani nikt si? nie pojawia.A nadal ze ?wi?tyni wyj?? nie mog?.
No chyba ze u?yj? kodów.

Prosz? pomoc
Sysia
By? móg? nieco ogarn?? swoj? wypowiedz, bo chcia?abym ci pomóc, ale troch? tego nie ogarniam??
Chuck Norris
Kiedy zabili?my juz sni?cego to Ur-shak mowi nam ze nie mozemy wyj?? ze swiatyni.

Potem jest co takiego jakby próba która chyba albo si? zbugowa?a albo nie doko?czona przez stwórców.

A zeby wyj?c z swiatyni to trzeba przej?c ta próbe.
Sysia
Chyba jednak bug, bo nie s?dzie, ?e twórcy nie doko?czyli tak wa?nego momentu, ale niestety wi?cej nie mog? Ci pomóc. Popro? kogo? mo?e da Ci save do ko?cówki mo?e b?dzie ci dzia?a? albo zostaw save i zreinstaluj gothica.
Tizgar
Tys jest bug to jest rzekomy koniec gry idziesz i gadasz z ur - shakiem i fina? end rzekomy bo na bank omin??e? kilka rzeczy, dwa ze ?wi?tyni po tym mo?na banalnie wyj?? na powierzchnie.


Oczywi?cie po zabiciu swoich kopi nie mo?esz gada? z ur-shakiem bo ju? nie wyjdziesz filmik cie zablokuje ale przed mo?esz ?mia?o opu?ci? ?wi?tynie i robi? co ci si? ?ywnie nie podoba


Gra ko?czy si? po zabiciu swoich kopi i gadce ponownej z ur-shakiem oczywiste to jest rzekomy koniec
Sysia
To postaraj sie zapomnie? o tym laugh.gif
Chuck Norris
Dzieki


A ile ma by? tych kopii? To znaczy ile serii ?
kuczaja
pisze z pami?ci moge sie pomyli?!
1. nowicjusz, kret, kopacz
2. cie?, szkodnik, nowicjusz-m?odszyguru
3. stra?nik stra?nik kopalni mag ognia (chyba)
4. najemnik przemytnik mag wody (nie mam pewno?ci)
5. stra?nik ?wi?tynny, ci??ki stra?nik, ci??ki stra?nik kopalni (uwaga ci??ko tu jest)
6. 3x go?ciu z urizielem/tchnieniem ?mierci

6 albo 7 bo wydaje mi sie ?e gdzie? tu by?o jeszcze combo najemnik lekki, ?owca orków, jaki? ?wi?tynny
macios96
Fajnie si? to zapowiada , nie mog? si? doczeka?
gorn1922
Mam pewien problem, zwi?zany z tym tematem wi?c napisz? tutaj.

Otó? po pokonaniu swoich kopi i porozmawianiu z z Ur-shak'iem pojawia si? filmik jak jestem przygnieciony (to chyba jest fragment filmu z g II), pó?niej napisy podstawowej wersji gothic i wasze napisy. Jednak po waszych napisach zauwa?y?em kawa?ek filmiku z jakim? statkiem po czym wywali?o mnie do windowsa. W??czy?em i wczyta?em jeszcze raz gr? i tym razem na pocz?tku waszych napisów wywali?o mnie do windowsa. Z 3 razy jeszcze próbowa?em, ale ci?gle mnie wywala. Oczywi?cie mam ten patch naprawiaj?cy wy??czanie si? Gothica ale filmik si? i tak wy??cza.

Chcia?bym ogl?dn?? ten filmik do ko?ca. Czy mo?e kto? komu ten filmik dzia?a do ko?ca nagra? go i mi przes?a??

Edit: Maila podam na priv.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.