Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Problem z atakiem stra?ników kopalni
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
bhaal
Zaczyna si? robi? spam bo ka?dy jak wychodzi od Pradawnych lub kopalni atakuj? go stra?nicy. Rozwi?za? jest wiele, ale nie jestem co do nich pewny. Stra?nicy atakuj? nas przez jakiego? lub jaki? typków. Jeden ze sposobów to wybicie kodem wszystkich stra?ników, którzy ju? nam si? nie przydadz? (tzn. stra?ników bez imion i takich u których wykonali?my misje i nic z nimi wi?cej nie mo?emy zrobi?). Troch? g?upi pomys?, ale mo?e by? skuteczny. 2 sposób jest bardzo czasoch?onny i dzia?a tylko w starej kopalni. Nie wymaga ?adnych kodów. Przy wej?ciu do kopalni stoi jaki? stra?nik kopalni i jak on atakuje to znaczy, ?e reszta obozu te? si? na nas rzuci. Trzeba cz?sto zapisywa? gr? i patrze? czy dziad nas nie atakuje. Jak nie atakuje to save i dalej co? robimy i tak w kó?ko. Jak atakuje to wczytujemy ostatni save itd. Bardzo nudne, ale raczej skuteczne. Kolejny sposób nie wymy?lony prze zemnie to b?d? przy stra?nikach to za?o?y? gacie kopacza - nie wiem czy dzia?a.

Prosi?bym ?eby?cie pisali czy to wszystko dzia?a czy nie.
madrid
spodnie kopacza nie dzia?aj?.
Keldorn
CYTAT(bhaal @ May 8 2010, 12:35 PM) *
...Przy wej?ciu do kopalni stoi jaki? stra?nik kopalni i jak on atakuje to znaczy, ?e reszta obozu te? si? na nas rzuci. Trzeba cz?sto zapisywa? gr? i patrze? czy dziad nas nie atakuje. Jak nie atakuje to save i dalej co? robimy i tak w kó?ko...



Mo?esz to sprecyzowa? ? czyli mam zapisa? gre b?d?c niedaleko tego stra?nika w kopalni i loadowa? a? przestanie atakowa? ? bo jesli tak to zrobilem juz 100 loadow i dalej mnie atakuje
Czy mam zapisa? i wyj?? z gry po czym wróci? i loadowa? i tak w ko?o macieja.
bhaal
Chodzi?o mi o to, ?e w czasie wykonywania misji zapisywa?, wchodzi? na gór? jak nie atakuje znowu zapisa? zrobi? kolejn? misj? itd. Teraz rozumiesz?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.