Help - Search - Members - Calendar
Full Version: pytania
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
rafix203
1. znacie jakiegos nauczyciela co moze nauczyc mojego bohatera 100% walki 1 recznym orezm (sher uczy chyba ale nie mam dialogu zeby moja postac uczyl oczywiscie jest mistrzem beziego)

2.gdzie mozna zdobyc taki czarny helm czy wogole ? (zalezy mi bo bedzie pasowac beziemu do zbroi a z korona nie bede chodzil)

3.gdzie moge znalesc fajny mieczyk jednoreczny (poza ostrzem chwa?y i tego miecza co mialo scierwo pradawnego co akolita go zabil)

4.S?yszalem cos o bugu o zbroi shera podzielicie sie ? xD

5.yyy...mleko ??
Bruce
1. Balaiareth. Tylko wtedy jak wybierzesz ?cie?k? Beliara.
2. Na wyspie Uriziela. Chyba w skrzyni w obozie Najemników.
3. Po?eracz Dusz.
4. Nie wiem nic na ten temat.
5. ?e co??
rafix203
CYTAT(Bruce @ May 7 2010, 09:53 AM) *
1. Balaiareth. Tylko wtedy jak wybierzesz ?cie?k? Beliara.
2. Na wyspie Uriziela. Chyba w skrzyni w obozie Najemników.
3. Po?eracz Dusz.
4. Nie wiem nic na ten temat.
5. ?e co??


Aha no dobra a moze jest inny nauczyciel ? bo za bardzo nie lubie grac za Beliara.
Fenix
Czasem trzeba biggrin.gif
Tizgar
Niema ale do niczego ci to nie potrzebne po?eracz dusz mo?esz u?ywa? nie maj?c 100% 1h
100% 1h nie daje równie? ?adnego bonusa trzymasz bron tak samo
rafix203
CYTAT(Tizgar @ May 7 2010, 10:00 AM) *
Niema ale do niczego ci to nie potrzebne po?eracz dusz mo?esz u?ywa? nie maj?c 100% 1h
100% 1h nie daje równie? ?adnego bonusa trzymasz bron tak samo


Ta no dobra ale macie wiecej informacji na temat tego miecza ? a jak juz mam stanac po stronie beliara to juz wole nauczyciela ktory.... EEEEEE ten z obozu tez nie mial dialogu nauki walki 1 recznym orezem ale dobra moze cos sie popierniczy?o bo za dlugo chodzilo mt dobra zobacze.
rafix203
Hehe akurat mia?em zapis ostatni u pradawnych juz mam ten dialog wink.gif Ale ten mieczyk mnie ciekawi wiecie cos o nim ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.