Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mroczne Tajemnice 2.0
PoziomkaZ Forum > > Newsy > Mroczne Tajemnice
Pages: 1, 2
Bruce
Pora na niewielkie zweryfikowanie poprzedniego posta.
Wi?cej w rozszerzeniu newsa...
Bruce
Przede wszystkim chcieli?my gor?co podzi?kowa? tym, którzy uwierzyli w newsa o niewydaniu moda. Mieli?my naprawd? du?o zabawy czytaj?c wasze komentarze. I oczywi?cie by?a to swego rodzaju zemsta na narzekaczach. Ale do rzeczy. Otó? w newsie nie wszystko by?o k?amstwem. Prawd? by?o jedynie to, ?e mod jest sko?czony. Reszta po prostu zwyk?ym k?amstwem. W ci?gu kilku dni pojawi si? wi?cej informacji o premierze moda.


PS: Na terenie ca?ej Polski odnotowano fal? niewyja?nionych samobójstw, ofiarami s? g?ównie osoby od 14 do 20 lat, ??czy ich tak?e zainteresowanie ?ci?le dotycz?ce gier....


:]
luker
Yea, mia?em nadziej?, ?e si? uda ;P
lech_kolejorz12
smile.gif Bardzo si? ciesz? smile.gifsmile.gif
dzikus
Odetchna?em...
Vitis
Prawd? jeszcze by?o to, i? nie by? to ?art Prima Aprilisowy. W ko?cu rozci?gn?? si? te? na wielki pi?tek. biggrin.gif
Pork2
o ma?o si? nie pop?aka?em jak si? dowiedzia?em ?e nie wydacie moda, ale trzeba wam przyzna? ?art wyszed? ?wietny.
Gawron
Jedyne co teraz zosta?o to si? cieszy? i czeka? ju? nie mog? si? doczeka? rolleyes.gif
Souler
http://www.youtube.com/watch?v=QI0bB4Pe7sU

Wszystko w temacie.
Kat-jon
No to teraz jeszcze kilka dni i gramy!
polopeg
no to czekamy czekamy, ciekaw jestem czy si? premiera z?apie pod troch? dni wolnych co zosta?o smile.gif
bhaal
hyhyhy po tylu latach czekania wreszcie wyjdzie. Nie mo?liwe ?eby si? spe?ni?o. Ja si? tam ciesze i mam pytanko. Czy po wydaniu tego patcha macie zamiar nadal poprawia? MT ew. dodawa? co? nowego? Czy po prostu to zostawicie i porzucicie?
sIWOL
Ulga !!!!!
dzikus
CYTAT(bhaal @ Apr 3 2010, 09:29 AM) *
hyhyhy po tylu latach czekania wreszcie wyjdzie. Nie mo?liwe ?eby si? spe?ni?o. Ja si? tam ciesze i mam pytanko. Czy po wydaniu tego patcha macie zamiar nadal poprawia? MT ew. dodawa? co? nowego? Czy po prostu to zostawicie i porzucicie?


W?asnie.Te? chcia?bym to wiedzie?.B?dziecie cos jeszcze poprawia??dodawa???
Dreamerion
Dali?cie si? nabra? biggrin.gif
przemek098
No to odetchn??em. Powoli zaczyna?em my?le? ?e to prawda
Zdunek
cieszcie si?, bo mieli?my to trzyma? przez dwa tygodnie :]
Przemo101
ca?e szcz??cie ze wydacie bo czeka?em na tego moda z dubbingiem:)
A mo?na wiedziec kiedy bedzie mozna go pobra???
Kat-jon
A po co poprawia? co? co zosta?o ju? sko?czone?
Nie lepiej zaj?? si? jakim? nowym projektem?
macios96
CYTAT
PS: Na terenie ca?ej Polski odnotowano fal? niewyja?nionych samobójstw, ofiarami s? g?ównie osoby od 14 do 20 lat, ??czy ich tak?e zainteresowanie ?ci?le dotycz?ce gier....


hehe xD

Juz si? nie mog? doczeka? premiery biggrin.gif
jono
W ko?cu!!!!! specjalnie lapka kupi?em na MT 2.0 XD, a jak si? dowiedzia?em, ?e maj? nie wyj?? to ded xd.
ero
nie no jak mod wyjdzie to cale moje osiedle bedzie w to pykac XD, mam nadzieje ze nie bedzie zadnych problemow ze startem lub tym podobnych haha... XD... wielkie dzieki od fanow z LEgnicy biggrin.gif PiSS.... cool.gif
cham
CYTAT(Bruce @ Apr 3 2010, 08:23 AM) *
PS: Na terenie ca?ej Polski odnotowano fal? niewyja?nionych samobójstw, ofiarami s? g?ównie osoby od 14 do 20 lat, ??czy ich tak?e zainteresowanie ?ci?le dotycz?ce gier....

Wiesz Bruce, jednym z nich jest Faza. Uwierzy? Wam, a i Arantir nic nie zdzia?a?. Z reszt? nie ma go ju? 3 dni. tongue.gif
Wspó?czuj? Wam - b?dziecie my?le? do ko?ca ?ycia o tych m?odych ludziach....którzy nie zaznali gry w Mroczne Tajemnice 2.0. laugh.gif
Pork2
no skora macie ju? moda zrobionego, to mo?e jutro wrzucicie go do neta, bo nie mam co robi? na komputerze.
miciek
CYTAT(Pork2 @ Apr 3 2010, 04:10 PM) *
no skora macie ju? moda zrobionego, to mo?e jutro wrzucicie go do neta, bo nie mam co robi? na komputerze.

Jutro s? Swi?ta daj odpocz?? kompowi smile.gif A MT nie zaj?c czeka?e? tyle poczekasz jeszcze troche
Przemo101
Jutro ?wi?ta wiec ca?y dzie? si? siedzi w domu to w?a?nie popyka? bym w MT 2.0 wiedz bardzo prosz? dajcie jutro albo w poniedzia?ek;/ bo ju? nie mog? si? doczeka? kiedy w??cz? Mroczne Tajemnice na kompie i przejd? wszystko z najnowsza wersja<marzy>
Bruce
Jeszcze 2 dni temu na nas naje?d?a?e?, a teraz chcesz moda? Hmm... Chyba jednak si? kilka dni wstrzymamy.
Pork2
ja na was nie naje?d?a?em przecie?.
Bruce
Nie ty. Przemo.
Pork2
no to on dostaje moda pó?niej a ja jutro mo?e tak by??? XD
Bruce
A czy ty chcesz mnie zdenerwowa??
Pork2
nie nie nie. ja tam mog? poczeka?. Chocia? wola?bym jutro ?eby?cie dali
Bruce
Takimi tekstami tylko opó?niacie wydanie moda. Ju? jest przesuni?ta na po ?wi?tach.
Pork2
to ja si? lepiej zamkn?
Przemo101
naje?d?a?em na was bo mieli?cie nie wyda? moda a ja na niego czeka?em przez ten ca?y czas i temu to napisa?em
a moda wydacie kiedy wam spasuje my i tak nie mamy na to wp?ywu;p
Pork2
w?a?nie ?e mamy wp?yw je?li ty i ja dalej b?dziemy spamowa? o wydanie moda to b?dzie si? opó?nia?, wi?c lepiej zrób to co ja i si? zamknij.
polopeg
trza b?dzie Gothica na nowo instaln?? i ju? mo?na cierpliwie ?apki na to po ?wi?tach zaciera? (dzi?ki Bogu cz?owiek ma wi?cej wolnego ani?eli tylko we ?wi?ta tongue.gif)
Kat-jon
No cierpliwo?ci panowie przez najbli?sze 2 dni si? ponawpierdzielacie wszelakich smakowito?ci to jak mod wyjdzie po ?wi?tach to akurat spalicie te zb?dne kalorie przed kompem tongue.gif
Geralt1622
CYTAT(Kat-jon @ Apr 3 2010, 07:40 PM) *
No cierpliwo?ci panowie przez najbli?sze 2 dni si? ponawpierdzielacie wszelakich smakowito?ci to jak mod wyjdzie po ?wi?tach to akurat spalicie te zb?dne kalorie przed kompem tongue.gif


Dok?adnie. Lepiej chocia? na godzink? wyj?? na dwór i pogra? z kolegami w pi?k? ni? siedzie? ca?y dzie? przed kompem tongue.gif
robus96
Ale zajebi?cie ?e mod jest ju? uko?czony troch? si? wystraszy?em jak przeczyta?em poprzedniego newsa Pozdro dla poziomek. wink.gif
cham
Bruce, powiedz mi ile oko?o Mroczne Tajemnice b?d? zajmowa?. Kiedy? czyta?em, ?e 1 GB, ale s?dz?c po nowo?ciach nieznacznie raczej przybierze na wadze..... smile.gif
Tizgar
Na rany go?cia, dajcie poziomka troch? odpocz?? wydadz? jak wydadz? s? ?wi?ta niech i oni si? naciesz? a nie setki dennych pyta?

Troch? szacunku i cierpliwo?ci smile.gif
milking
CYTAT(Bruce @ Apr 3 2010, 07:23 AM) *
Przede wszystkim chcieli?my gor?co podzi?kowa? tym, którzy uwierzyli w newsa o niewydaniu moda. Mieli?my naprawd? du?o zabawy czytaj?c wasze komentarze. I oczywi?cie by?a to swego rodzaju zemsta na narzekaczach. Ale do rzeczy. Otó? w newsie nie wszystko by?o k?amstwem. Prawd? by?o jedynie to, ?e mod jest sko?czony. Reszta po prostu zwyk?ym k?amstwem. W ci?gu kilku dni pojawi si? wi?cej informacji o premierze moda.


PS: Na terenie ca?ej Polski odnotowano fal? niewyja?nionych samobójstw, ofiarami s? g?ównie osoby od 14 do 20 lat, ??czy ich tak?e zainteresowanie ?ci?le dotycz?ce gier....


:]

Jestem na was w?ciek?y nie powiem ale wiedzia?em ?e wkr?cacie bo to si? a? nierealne wydawa?o.
Anteaus
Przez was musz? odszuka? p?ytk? z sag? gothica :>
Bizzaro
No to mi pozostaje tylko podzi?kowa? wam za wasz trud i prac? któr? w?o?yli?cie w tego oto moda. D?ugo czeka?em na to ?eby zagra? w MT z dubbingiem ciekaw jestem jak to wszystko wysz?o, jeszcze raz dzi?kuje wam, ?wietna robota. ?ycz? wszystkim forumowiczom i ca?ej ekipie Poziomkaz smacznego króliczka i weso?ego jajka i ?eby?cie wszyscy wypocz?li w te ?wi?ta.
gacu
Kurde... przez was wczoraj (bo wczoraj poczyta?em poprzedniego posta) zwalony humor :]... ale i tak ciesz? si?, ?e mod wkrótce wyjdzie. :] Pozdro wszystkim twórcom moda i u?ytkownikom forum :]
Dreamerion
Uwierz mi, ?e s? gorsze rzeczy ni? nie wydanie moda wink.gif A powiem, ?e czekanie na pewno si? op?aci.
lech_kolejorz12
Ja jestem pewien, ?e czekanie nie pójdzie na marne, bo po tym co oferuje ten mod to...........smile.gifwink.gif
gacu
nie przeszkadza mi czekanie, ale w poprzednim po?cie by?o napisane, ?e mod wogóle nie wyjdzie i ca?y dzie? wczorajszy by?em wkur**ony
bunios
CYTAT(Bruce @ Apr 3 2010, 07:23 AM) *
Przede wszystkim chcieli?my gor?co podzi?kowa? tym, którzy uwierzyli w newsa o niewydaniu moda. Mieli?my naprawd? du?o zabawy czytaj?c wasze komentarze. I oczywi?cie by?a to swego rodzaju zemsta na narzekaczach. Ale do rzeczy. Otó? w newsie nie wszystko by?o k?amstwem. Prawd? by?o jedynie to, ?e mod jest sko?czony. Reszta po prostu zwyk?ym k?amstwem. W ci?gu kilku dni pojawi si? wi?cej informacji o premierze moda.


PS: Na terenie ca?ej Polski odnotowano fal? niewyja?nionych samobójstw, ofiarami s? g?ównie osoby od 14 do 20 lat, ??czy ich tak?e zainteresowanie ?ci?le dotycz?ce gier....


:]

mam 40 lat i po przeczytaniu wiadomosci ze mod 2.0 nie bedzie dostepny nie daleko bylo od zawalu!ps miejcie na uwadze rowniez starszych ludzi!Tak na marginesie nie przejmujcie sie krytyka bo zawsze znajda sie mlotki ktore tylko torpedujac czyjes dokonania rekompensuja sobie swoje kompleksy i niedowartosciowanie.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.