Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pytanie o Mroczne Tajemnice v 2.0
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Pages: 1, 2, 3
Kruk
Czyta?em recenzj? mrocznych tajemnic i wersji 2.0 w zwi?zku z czym znalaz?em notatk? ?e "Nie b?dzie nam dane wypi? "alkocholu", nie trafi nas te? "szlak".Czy to oznacza ?e usuni?ty zosta? m.in.bimber i nie b?dzie mo?na tak zajefajnie chodzi??
Bruce
I tutaj k?ania si? znajomo?? ortografii. Poczytaj jeszcze raz, i potem jeszcze raz i tak do skutku a? zrozumiesz.
Kruk
Wi?c praktycznie alkohol zostaje tylko zosta?y zmienione literówki?
Bruce
Tak. Za?apa?e? tongue.gif
Kruk
A ju? si? ba?em ?e przestan? by? bezimiennym ?ulem w 2.0:D
marusjo13
Ja nie mog? dajcie ju? te mroczne tajemnice na serwer by mo?na by?o pobiera?. Ju? 2 tygodnie temu by?o to gotowe a wy nic (administratorzy).
Bruce
A je?li nie damy, to co zrobisz? No i nie za bardzo mi si? podobasz. Pierwszy post i to na temat tabu i jeszcze w takim tonie...
danioszewska
Bruce a ja mam pytanie biggrin.gif
Jak to jest Gra? sobie MT 2.0 ^^
Bruce
CYTAT(danioszewska @ Apr 19 2010, 04:13 PM) *
Jak to jest Gra? sobie MT 2.0 ^^

Fajnie. I narzekajcie dalej, a na pewno premiera si? opó?ni. Jakby?cie siedzieli cicho i si? nie pytali o MT 2.0 to ju? by?by do pobrania.
danioszewska
CYTAT(Bruce @ Apr 19 2010, 04:33 PM) *
Fajnie. I narzekajcie dalej, a na pewno premiera si? opó?ni. Jakby?cie siedzieli cicho i si? nie pytali o MT 2.0 to ju? by?by do pobrania.


Bruce nie obrazisz si? jak podenerwuje Ludzi na forum ?
A wi?c Ja wam opó?ni? Premier? xD
Bruce prosz? Powiedz mi kiedy B?dzie mo?na ?ci?gn?? ??
Prosz? ju? si? nie mog? doczeka?... Tak Bardzo bym Chcia?, nie my?l o tych co pisz? ci?gle... kiedy b?d?... Kiedy premiera...
Po prostu daj mi Linka. Im nie dawaj, oni nie zas?uguj?... smile.gif
B?d? tak jakby testerem xD
A z reszt? nikt go nie dostanie !!
Ten Modzik jest tylko dla mnie nie prawda Bruce ;>??

(Hahaha Oczywi?cie Sobie ?artuje. Niech si? zrobi weso?o!! ^^) xD
Xardazz
Chodz? pog?oski, ?e hackerzy z CIA zhakowali kompy PoziomkaZ i teraz dzieci Obamy graj? w MT 2.0!!
jono
Hah to dlatego Obama nie przylecia? do Polski ?ule! Spali? ich :X
myven
CYTAT(Bruce @ Apr 19 2010, 02:33 PM) *
Fajnie. I narzekajcie dalej, a na pewno premiera si? opó?ni. Jakby?cie siedzieli cicho i si? nie pytali o MT 2.0 to ju? by?by do pobrania.


Haha. To jest ?a?osne Brós. Jak wida? lubicie sobe po prostu siedzie? na forum i czyta? te skomlenia fanów. Podnieca was to? Bo jako? nie widz? innych przyczyn dla których tak si? osi?gacie. No ale pewnie t wiesz lepiej, wi?c o?wie? mnie.
Kat-jon
Mo?e nie powinienem si? wtr?ca? ale przeginasz go?ciu.
Nie pomy?la?e? ?e mo?e Poziomki chc? najpierw sami jako pierwsi przej?? moda zanim go zamieszcza do ?ci?gni?cia?
Ale równie dobrze mo?e by? tysi?ce innych powodów przez które mod nie zosta? jeszcze wydany mimo ze jest ju? uko?czony.
polopeg
a mi tam w sumie na r?k? to ?e MT2.0 jeszcze nie ma - zaraz sobie zainstaluj? G2NK bo w sumie jeszcze nie mia?em okazji - wi?c mi si? tam spieszy niet tongue.gif
kamilbober
Dziwi? si? wam (autorzy MT) pracowali?cie nad tym projektem ?adnych par? lat i chwa?a wam za to, ale kiedy w ko?cu go uko?czyli?cie i podali?cie to do publicznej wiadomo?ci (ju? 20! dni mija) wy odstawiacie jakie? szopki bo niektórzy pytaj? o dat? premiery co jest naturalne przecie? cz?owiek jest z natury ciekawski nie uno?cie si? swoj? dum? tylko pochwalcie si? swoim dzie?em.
Gothicman123
kamilbober masz racj? pewnie nawet tego chyba nie uko?czyli bo by ju? dawno wystawili XD
Przemo
A ja jestem ciekaw czego innego. Mianowicie jak bardzo stronka zosta?a oblegana po informacji o zako?czeniu prac nad modem laugh.gif my?l? ?e móg? tu pa?? jaki? rekord wej?? laugh.gif
Mo?e Poziomki czekaj? a? ustanowimy jaki? rekord wej?? na dzie? i dopiero wtedy wypuszcz? moda laugh.gif
Gothicman123
lol
Gothicman123
A z k?d to mo?esz wiedzie? mo?e specjalnie go niewstawiaj? poto ?eby?my si? " Powkurwiali" unsure.gif
danioszewska
Bruce Dzi?ki za tego Linka do MT 2.0 ^^
Powiem ci ?e fajnie si? gra smile.gif
Dobry pomys? z tym ?e mo?na si? targowa?...
Fajnie te? ?e dodali?cie Par? Mieczy z innych gier... bo ten "Dragon Slayer" z "Lineage II" Super Wygl?da
Moja Ulubiona Bro? biggrin.gif
Fajnie ?e pozwoli?e? mi by? testerem....
Dzi?ki jeszcze raz smile.gif
Arantir
CYTAT(danioszewska @ Apr 21 2010, 04:24 PM) *
Bruce Dzi?ki za tego Linka do MT 2.0 ^^
Powiem ci ?e fajnie si? gra smile.gif
Dobry pomys? z tym ?e mo?na si? targowa?...
Fajnie te? ?e dodali?cie Par? Mieczy z innych gier... bo ten "Dragon Slayer" z "Lineage II" Super Wygl?da
Moja Ulubiona Bro? biggrin.gif
Fajnie ?e pozwoli?e? mi by? testerem....
Dzi?ki jeszcze raz smile.gif



danioszewska nie rób sobie jaj , ?e masz MT ... jeszcze jaki? "fan" uwierzy i b?dzie ci oraz Poziomk? tru? dupe aby jemu te? da? link
danioszewska
CYTAT(Arantir @ Apr 21 2010, 05:47 PM) *
danioszewska nie rób sobie jaj , ?e masz MT ... jeszcze jaki? "fan" uwierzy i b?dzie ci oraz Poziomk? tru? dupe aby jemu te? da? link


Nie robi? sobie jaj zapytaj Bruca...
Bruce
Bruce odpowiada. danioszewska gada g?upoty. Nie dam si? wci?gn?? w twoj? gr?, bo by ludzie zacz?li pyta?, dlaczego tylko ty, a nie wszyscy.
Arantir
CYTAT(Bruce @ Apr 21 2010, 05:15 PM) *
Bruce odpowiada. danioszewska gada g?upoty. Nie dam si? wci?gn?? w twoj? gr?, bo by ludzie zacz?li pyta?, dlaczego tylko ty, a nie wszyscy.



wiedzia?em rolleyes.gif
danioszewska
Bruce kurcze xD
Haha Ale pewnie du?o ludzi ju? sobie przegryz?o j?zyk z zazdro?ci xD
Edi
CYTAT(danioszewska @ Apr 21 2010, 05:25 PM) *
Bruce kurcze xD
Haha Ale pewnie du?o ludzi ju? sobie przegryz?o j?zyk z zazdro?ci xD



Tak tak, bo bym ci uwierzy?, zreszt? mo?e maj? swoje powody aby nie dawa? go jeszcze na forum i do sci?gania, jednym z nich mo?e by? "przejscie gr" zeby zobaczy? czy nie ma ?adnych b?edów i innych usterek, po co pózniej specjalnie patche wystawia?




"Impossible is nothing"
danioszewska
Dobra powiem wam prawd? Bruce tak powiedzia? bo nie chce sia? paniki tongue.gif
Ale ja sobie gram ^^
Edi
CYTAT(danioszewska @ Apr 21 2010, 05:37 PM) *
Dobra powiem wam prawd? Bruce tak powiedzia? bo nie chce sia? paniki tongue.gif
Ale ja sobie gram ^^



Kobieto s?abej wiary po co siejesz niepotrzebn? panik? , zostaw ludzi w spokoju .
Bruce
Uwa?aj, bo ja ci zaraz zrobi? panik?. Co powiesz na bana za sianie g?upot? Napisz jeszcze jeden taki post. W?a?nie dlatego nikomu jeszcze moda nie da?em spoza kr?gu zaufanych ludzi.
danioszewska
Hah na jakiej podstawie piszesz do mnie Kobieto xD?
Arantir
bo chwilami zachowujesz si? jak dziewczyna , lub jak dzisiejsze 12 - 15 letnie dziecko
Geralt
Dobra dajcie se spokój mod b?dzie kiedy b?dzie i jak kto? pisz? ?e dosta? linka to pie////

Trzeba czeka? smile.gif dry.gif
Arantir
CYTAT(Geralt @ Apr 21 2010, 06:28 PM) *
Dobra dajcie se spokój mod b?dzie kiedy b?dzie i jak kto? pisz? ?e dosta? linka to pie////

Trzeba czeka? smile.gif dry.gif



Powiedzia? to cz?owiek , którego 3/4 posty dotyczy?y kiedy Poziomki wydadz? moda ... laugh.gif
danioszewska
a w?a?nie mt 2.0 b?dzie ?miga? na win 7 ?
Bruce
Mi chodzi. Mam wersj? 32-bitow?.
Geralt
No hehe no tak pyta?em si? ca?y czas o "premiere" ale pomy?lcie chcecie takiego 2 Zmierzcha Bogów biggrin.gif takiego zbugowanego ? przejd? gr? zobacz? i dadz?


Poziomki jak pisz? ca?y czas o premierze itp nie przejmujcie si?
Ravenrot
Was dupjing jest gupi !!! Ja sam zrobie lepsy i zatrudnie do nagywania gosow beimenny jacek miko?ajczak bo to moj wojek som.
Edi
CYTAT(Ravenrot @ Apr 21 2010, 06:13 PM) *
Was dupjing jest gupi !!! Ja sam zrobie lepsy i zatrudnie do nagywania gosow beimenny jacek miko?ajczak bo to moj wojek som.



Bruce , wlep mu bana, zbiera na wymioty sama ortografia sad.gif . ludzie mo?ecie si? tak nie podnieca? ? Dadz? to dadz? ja czekam cierpliwie , bo ch?tnie bym zobaczy? to nad czym si? tyle m?czyli , wiem co to znaczy co? tworzyc, m?czysz si? m?czysz a jak nie wychodzi dostajesz sza?u
Arantir
co ty Edi ? jaki? niespe?niony artysta jeste? ? tongue.gif
Ravenrot
A ja i tak uwa?am ?e zrobi? lepszy dubbing...
Edi
CYTAT(Arantir @ Apr 21 2010, 06:19 PM) *
co ty Edi ? jaki? niespe?niony artysta jeste? ? tongue.gif


Mo?na tak powiedzie? smile.gif
Edi
No to zacznij robi? a nie piszesz cos czego nie zrobisz analfabeto jeden smile.gif
Arantir
Edi zrób szybko Edita zanim Bruce zobaczy bo b?dzie ?le
Ravenrot
Zajmie mi to z 3 lata, ale jestem pe?en determinacji tongue.gif
Arantir
Ravenrot . Czy aby id?c do szko?y/przedszkola nie uderzy?e? si? zbyt mocno w g?ówk? ?
Ravenrot
CYTAT(Arantir @ Apr 21 2010, 06:25 PM) *
Ravenrot . Czy aby id?c do szko?y/przedszkola nie uderzy?e? si? zbyt mocno w g?ówk? ?



To sta?o si? pó? roku temu obok przedszkola, smutna historia...
Bruce
Tak czytam posty Ravenrota i s?dz?, ?e próbuje mnie sprowokowa?. Ale ludzie jego pokroju nie wiedz? na co mnie sta? tongue.gif
danioszewska
Hihi to mi ruszy na win 7 bo te? mam x86
A tak po za tym to To powiem wam ?e czuj? w Ko?ciach ?e tak jak tu siedz? to mod wyjdzie za 9 dni tongue.gif
moje przeczucie biggrin.gif
Geralt
Bruce nie denerwuj si? wink.gif moim zdaniem tacy ludzie to pokolenie mrzywcowatych

Poziomki wiedz? co robi? dubing mi si? podoba wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.