Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Gdy w??czam zapis z MT gra si? wy?acza a save nie jest stary
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Shakur
Witam. Mam problem z save dzieje sie tak na ka?dym z save'ów, a wi?c tak gdy daje now? gr? normalnie gram zapisuje, gdy wychodze z gry do pulpitu i gdy w??czam, ?eby sobie jeszcze pogra? to save dochodzi do 1/4 paska i si? zacina w FAQ pisz?, ?e jest to spowodowane saveami z starej wersji jednak, ?e wszystko robi? na tej samej wersji... Prosz? pomoc :-)
Bruce
Próbowa?e? reinstall ca?ej gry?
Shakur
Próbowa?em i to nie raz
Shakur
Problem Rozwi?zany do zamkni?cia
masiek
Shakur czy móg?by? opisa? na czym polega rozwi?zanie tego problemu? Próbowalem nawet robi?c tak: Odpalam gr?, daj? od nowa, robi? save'a, wy??czam gr?, odpalam ponownie gr?, wczytuj? gr? i zacina si? tak samo jak Ty to opisa?e? przy 25%.
masiek
No nie mam poj?cia co mo?e by? problemem, reinstalki nie pomagaj? czuj?, ?e wina le?y gdzie? po stronie systemu ale nie mam pomys?u na jego rozwi?zanie, je?eli kto? by mia? jakie? propozycje na temat rozwi?zania tego problemu ch?tnie wys?ucham, z góry dzi?kuj?.
masiek
Temat jednak do zamkni?cia.
Rozwi?zanie: gdy pasek wczytywania dochodzi do 25% wystarczy d?u?ej poczeka? a? sie za?aduje, nie mam poj?cia co powoduje tak bardzo d?ugi odczyt zapisu gry.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.