Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Klucz Melkora
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Soulwor
Mam taki problem ?e kruk mi da? misj? z soriso ?e mam go odnale?? czy co? takiego. ogólnie melkor powinien da? mi misje abym znalaz? jego klucz do kryjówki ale ja go znalaz?em szybciej i pozbiera?em jego rzeczy wcze?niej i teraz ani kruk nie ma ?adnej opcji zwi?zanej z t? misj? ani melkor nie chce klucza sad.gif jakie? rady co zrobi? ?
Smolo
Niestety ju? nie pami?tam jak to by?o z tym questem... Poczekaj na odpowied? Bruce'a, albo mo?e zajrzyj do solucji...
Soulwor
w?a?nie w tym problem ?e w solucji pisze ?e powinnem pogada? z melkorem zabra? te rzeczy i i?? do kruka a nast?pnie do melkora a on bd w nowym obozie itd. a ja te rzeczy wzio?em szybciej ... i nie wiem co teraz ; /
Bruce
Przeczytaj zapiski Melkora. Mo?e to ominie ten problem z kluczem. No i po zabraniu jego rzeczy z kryjówki, Melkor powinien z automatu ci je zabra? jak tylko do niego podejdziesz. Szczerze mówi?c o tym b??dzie to nie wiedzia?em, bo tak na wszelki wypadek nie bra?em jego ?mieci tongue.gif
Soulwor
czyta?em jego zapiski a on nie zabiera? swoich rzeczy wi?c .... ale ju? sobie z tym poradzi?em zaczo?em gr? od nowa i nie wchodzi?em do jego kryjówki dopuki nie da? mi misji abym znalaz? jego kluczyk wi?c dzieki za ch?ci biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.