Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Recenzja Mrocznych Tajemnic z dubbingiem
PoziomkaZ Forum > > Newsy > Mroczne Tajemnice
Pages: 1, 2
Bruce
W dniu wczorajszym na portalu gry.polter.pl ukaza?a si? recenzja Mrocznych Tajemnic z dubbingiem. Wi?cej w rozszerzeniu newsa.
Bruce
Pe?n? recenzj? mo?na znale?? pod tym adresem. Dodatkowo na samym ko?cu jest gameplay mojego autorstwa. Zapraszam do czytania i ogl?dania. No i komentowania.

Edit by Zdunek:
Daj? bezpo?rednio film na stron?




Gameplay do MT from PoziomkaZ Team on Vimeo.

przemek098
bardzo dobra robota. Heh mroczne tajemnice v2.0 idealny prezent pod choink?
sqreven
Dobra recenzja i filmik. Troche slabe glosy ale na to mozna przymknac oko wink.gif . Juz niemoge sie doczekac! Btw moglby kto podac soundtrack z tego grajecego krysztalu? Zachwyca mnie zwlaszcza ta melodia na samym koncu.
Elvis Scatter
No nie?le, tylko niektóre g?osy s? kijowe. Ja móg?bym nagra? lepsze, ale jest ju? za pó?no. Mam nadziej?, ?e kto? napisze jak doda? g?osy do NPC, bo te s?absze bym sobie podmieni?.
robus96
Zar?bisty Gameplay najlepsza by?a akcja z reaverem z LoK'a (Miecz ?ywio?ów jakby kto? nie wiedzia?) ta nawalanka mniam a co do dubbingu to taki ?redni nie mog? si? doczeka? pozdrawiam. tongue.gif
Bruce
CYTAT(sqreven @ Nov 11 2009, 10:30 PM) *
Dobra recenzja i filmik. Troche slabe glosy ale na to mozna przymknac oko wink.gif . Juz niemoge sie doczekac! Btw moglby kto podac soundtrack z tego grajecego krysztalu? Zachwyca mnie zwlaszcza ta melodia na samym koncu.

Ma zachwyca?smile.gif 2 pierwsze s? z Conana (film), gdzie? je znalaz?em w necie. 3 pochodzi z moda do Morrowinda, a ta ostatnia co ci si? podoba to jest utwór zespo?u Nightwish o nazwie Amaranth (Orchestral Version).
Werewolf
Bruce, mo?esz mi przes?a? plik filmowy albo wrzuci? na YT? Bo sie strasznie scina na VIMEO...
Zdunek
CYTAT(poczen @ Nov 12 2009, 06:45 PM) *
Zastanawia mnie jedna rzecz.W pewnym momencie jest pokazane jak go?ciu wchodzi do wie?y mgie? a potwory(szkielety poszukiwacz szkielet mag cieniostwór itd) go nie atakuj?.Móg?by kto? wyja?ni??

taka ma?a Tajemnica, ale zapewniam ?e rzecz zrobiona specjalnie biggrin.gif
Werewolf
Hmm... wy?le mi kto? plik filmowy z tym filmem albo wstawi na YT? Bardzo chcialbym obejrze?, lecz nie mog?, poniewa? filmik na VIMEO mi si? zacina sad.gif
Zdunek
CYTAT(Thorus12 @ Nov 12 2009, 07:10 PM) *
Hmm... wy?le mi kto? plik filmowy z tym filmem albo wstawi na YT? Bardzo chcialbym obejrze?, lecz nie mog?, poniewa? filmik na VIMEO mi si? zacina sad.gif

Proponuj? zmieni? przegl?dark?, na 100% odpali Chrome, firefox tak?e powinien bez problemu
Werewolf
A jednak problemy. Caly czas si? ?cina. Wrzuccie na YouTube wink.gif
Zdunek
CYTAT(Thorus12 @ Nov 12 2009, 08:28 PM) *
A jednak problemy. Caly czas si? ?cina. Wrzuccie na YouTube wink.gif

to na czym Ty chcesz ogl?da? ten filmik ? telefon komórkowy, a mo?e komp z 512 mb ramu i Vist? ?
youtube ma ten problem ?e nie mo?na wrzuci? filmiku wi?cej ni? 10 mb...
proponuj? jeszcze wgra? aktualizacj? flasha
Elvis Scatter
Na YT mo?na wrzuci? filmik nawet do 1 GB, byleby nie by? d?u?szy ni? 10 minut.

Ja radz? Ci ?ci?gn?? plugin DownloadHelper do Firefoxa, przechwyci? film i obejrze? go z dysku twardego.
ruunaldo
Kiedy bedzie mozna w to grac ?
Bruce
Jak b?dzie news z linkiem.
Werewolf
Czyli nie obej?e sobie tego filmiku z kilku powodów:

-Nie mam visty
-Mam 512 ramu
-U?ywam Chrome/Maxthona 2

No có?, szkoda, bo ten filmik fajnie sie zapowiada? ;(
Elvis Scatter
A na co Ci Vista?. Zainstalowanie Firefoxa na chwil? Ci? nie zbawi, a tak to b?dziesz mia? chocia? film.
Werewolf
Z FireFoxem mia?em nie mi?e prze?ycia, oprócz tego nie wiedzie? czemu, na moim kompie nie dziala... poczekam a? do wydania latki 2.00 + Dubbing


P.S wyrobicie si? z tym dubbingiem do 15.11.2009r xD?? Bo wtedy mam urodziny i to by?by doskona?y prezent xD
Elvis Scatter
Wiesz co, ja Tobie upn? gdzie? ten filmik. Poczekaj na link.

Mroczne Tajemnice 2.0 PL - Gameplay

http://rapidshare.com/files/306417435/MT2.mp4
przemek098
a mo?esz da? na jaki? inny serwer ?
Elvis Scatter
MEGAUPLOAD:

http://www.megaupload.com/?d=TLVATM22

Na inne nie wrzucam, bo zale?y mi na ?ywotno?ci pliku, a i tak troch? d?ugo si? uploaduje. Zreszt? widzieli?cie, co si? sta?o z OdSiebie. Tak poza tym zd??y?by? za ten czas ?ci?gn?? z RS ;-)
przemek098
Thx na MU najlepiej.
Werewolf
Tak, ale czym go mam odtworzy?? Windows media player, winamp i windows movie maker nie otwieraj? tego. To jaki? dziwny zapis. MP-EG4? Co to za format?

?ci?ga?em z MegaUpload wink.gif
Werewolf
Sory, ?e post pod postem, ale nikt by nie zauwa?y?:

Obejrza?em film w KMP Player. ?wietny, aczkolwiek widzialem pare bledow. G?ówne wypisa? ostr? krytyk? kole? w artykule na innej stronie, gdzie Shergar tworzyl z Bruce'm recenzje.

A teraz pytanie: Czy MT nadal b?dzie sie tak bugowa?o przy u?ywaniu kodów? Nie chodzi mi o cheatowanie, lecz jestem twórc? machinim/komiksów i bardzo mi zale?y, aby MT dzia?a? poprawnie w czasie u?ywania kodów... a wi?c?
ero
Nawet nie chc? ogl?da? wi?cej ni? minuty tego filmiku, ?eby nie spolerowa? sobie ;d. Od razu wida? ile w to w?o?yli?cie pracy, nie wiem czego si? czepiacie, jako?ci g?osu jest Z<cenzor>a biggrin.gif... nie mog? si? ju? doczeka? upload'u moda biggrin.gif .... od razu jak wyjdzie ca?a Legnica si? na niego ?uci XD.... laugh.gif
Desoslaw
Panowie si? popisali, oby wi?cej takich sukcesów na scenie moddingu Gothica jak i innych gier by?o i to w Polsce, bo my nie g?si i te? mo?emy co? dobrego stworzy? smile.gif
GOLEM
Jak wyjdzie, to od razu serwer wywali; (przeci??enie serwera) wink.gif
przemek098
Na pewno b?dzie wystawione na kilku serwerach wi?c a? tak ?le nie b?dzie. Ale podejrzewam ze pierwszego dnia ju? b?dzie do?o pobra?. cool.gif
przemek098
CYTAT
Wydacie dubbing + patch v1.04 do jutra biggrin.gif Bo mam urodziny, i to by?by doskona?y prezent wink.gif


Codziennie kto? ma urodziny .
Gawron
biggrin.gif Super teraz to tylko nie mog? si? doczeka? aby pykn?? sobie w MT z dubbingiem w domu.
drax113
A mnie ciekawi, czy Mroczne Tajemnice z dubbingiem b?d? dzia?a? ze starymi safe'ami z MT czy nie. Móg?by kto? odpowiedzie??
Bruce
Nie. Nie b?d?. Ma?o tego. B?dzie zalecane usuni?cie ca?ego MT wraz z Gothic'iem i ponowna instalacja gry wraz z nowym MT.
Desoslaw
Jestem pewny, ?e jak wyjdzie ju? to nowe MT to który? z serwerów gdzie b?dzie download, b?dzie mocno przeci??ony.
przemek098
to jest wi?cej ni? pewne
Gawron
Tak na pewno a mam jeszcze jedno pytanko.Podczas ogl?dania Gameplay a natkn??em si? na bardzo ciekaw? muzyk? t? z kryszta?ów muzycznych i wo-gule. Wi?c mam takie pytanko ma?e czy mo?na by by?o tak? muzyczk? najpro?ciej mówi?c pobra?.By? bym wdzi?czny je?eli tak bo ja bardzo lobi? od czasu do czasu sobie s?ucha? takiej muzyki. rolleyes.gif
Bruce
Zastanowi? si?. W sumie te wszystkie nowe muzy b?dzie mo?na ?atwo wyci?gn?? z moda.
Gawron
To dobrze dzi?kuje za dobr? wiadomo?? i szybk? odpowied? ja naprawd? lobie muzyk? tego typu.Pozdrawiam ca?y zespól poziomkaz i ?ycz? dalszych sukcesów. rolleyes.gif
Bruce
Zak?adaj?c, ?e wie jak to si? robi biggrin.gif
Gawron
cool.gif Spoko spoko nie jestem zielony i wiem co i jak.A jak nawet b?d? mia? problem jaki? no to od czego jest forum zawsze mog? si? spyta? i kto? mi na pewno pomo?e. biggrin.gif A oceniaj?c jako?? dubbingu to mo?e by? mi si? podoba ca?o?? nie wiem o co innym chodzi.Ale to jest tylko moje zdanie. rolleyes.gif
Pomorze to mo?e by? gda?skie -> Bruce
Anihamilitor
Ja my?l?, ?e to b?dzie co? jak ma by? w Czasie Zap?aty(miecze runiczne itd.), ale mog?aby by? w takim krysztale muzycznym taka pie?? jak Rota, albo Mazurek D?browskiego... takie moje ma?e marzenia tongue.gif .
Dantello
Mi si? wydaje, ?e taka Rota albo Mazurek to za powa?ne by by?y... Lepsze by by?o bielej rose (chyba tak to sie nazywalo.tongue.gif ) To by? taki rosyjski hit biggrin.gif Na pewno by?by niez?y.
GOLEM
Lepsze-- Monstrum - Hymn Stali Rzeszów --
Bruce
A jak mnie wkurzycie, to wsadz? tam muz? metalow?. Najci??sz? jak? mam.
Fenix
A jak mnie wkurzycie to przez ca?? gr? b?dzie wam towarzyszy? g?os Edyty Górniak biggrin.gif
Zsuetam
CYTAT(Bruce @ Dec 1 2009, 07:49 PM) *
A jak mnie wkurzycie, to wsadz? tam muz? metalow?. Najci??sz? jak? mam.



Mi by taka muzyka gr? urozmaici?a.smile.gif Sam s?ucham metalu 6^. A co do Edyty xD to to b?dzie gorsz? kar? ;D
Lem91
Do niektórych miejsc pasowa?by idealnie Bathory albo jaki? spokojny utwór Opetha. Ten metal to nie by?by z?y pomys?. Co poniektóre mroczniejsze kawa?ki pasowa?yby do klimatu Mrocznych Tajemnic. Tyle, ?e dzieci techno mia?yby potem koszmary wink.gif
Dreamerion
Metalowe kawa?aki to bardziej by w przerywnikach filmowych pasowa?y, ew. w fina?owych momentach gry, bitwch (bathory by tu ju? móg? pasowa?) a nie jako background podczas rozrywki. Muzyka podczas gameplay'u ma by? przyjemna ale nie narzuca? si? za bardzo i nie wychodzi? na plan pierwszy.
Lem91
Masz s?uszno??, unios?em si? zbytnio. Fina?owe momenty lub bitwy z owymi wstawkami s? natomiast dobrym pomys?em. Wszak podczas akcji czy przy ko?cu filmów sensacyjnych zawsze leci co? z pogranicza rock/metal. Albo "czarny rap", ale on do Mrocznych Tajemnic by nie pasowa? wink.gif
Steffek
A ja mam pytanie bo w recenzji napisane jest ?e MT wyjd? do ko?ca roku a zosta?o przecie? par? dni wi?c kiedy w ko?cu b?dzie dost?pna wersja 2.0 ??
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.