Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Gothic II NK - Problem z misj?
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Saga Gothic
Feodor
Jak ka?dy tutaj zalogowany nieraz przeszed? sag? Gothic. Ja zawsz? mia?em problem z przej?ciem jednej misji w dodatku nk, i w rezultacie jej nigdy nie sko?czy?em. Pami?tacie mo?e quest jak trzeba by?o zdoby? ornamenty do portalu, który prowadzi do wyspy z piratami i bandytami? Bardzo bym prosi? o podanie mi lokacji tych ornamentów, bo nie mog? ich znale?? a chcia? bym gr? sobie sko?czy? smile.gif
Dreamerion
To nie jest trudne. Poszukaj po mapie (która sama nie jest du?a) a znajdziesz na pewno. Satysfakcja wi?ksza b?dzie.
Feodor
Wiadomo ?e jest satysfakcja, ale szukanie jednego ( tego co jest na mapie zaznaczony w okolicach s?onecznego kr?gu ) zaje?o mi sporo czasu i to bez rezultatów. Ale ok, pal? Gothica i szukam ornam?tów smile.gif
EvilguyJonson
przecie? dostajesz map? od Nefariusa, na niej masz zaznaczone miejsca gdzie s? te ornamenty tzn,ko?o farmy Lobarta(potem u Hagena), na farmie Sekoba i w lasach(jest zaraz ko?o ?cie?ki, tzreba by? ?lepym ?eby go nie zauwa?y? id?c ?cie?k?)
cham
Opisz? tutaj swój problem!
Mo?na to uzna? za shita, ale mam 5lvl. Po zrobieniu questu z zast?pstwem dla Laresa zagada?em z nim aby?my wyruszyli do Onara... Wszystko dobrze, nast?pnym razem jak by?em w Khorinis znów chc? z nim pój?? do Magów Wody,- taka opcja nie istnieje.....jest jeszcze jeden problem, ?e Lares wci?? ornament. Musz? co? wype?ni?, czy na pocz?tku wybiera si? Onar - Magowie Wody?
Robertboanerges
Trzeba przy ka?dym kamiennym kr?gu wcisn?? w odpowiedniej kolejno?ci trzy przyciski na kolumnach.Przy ka?dym kamiennym kr?gu jest ich trzy.Jak pochodzisz troch? wko?o na pewno pojawi si? napis Przycisk.Po odpowiedniej kolejno?ci wci?ni?cia zatrz?sie si? ziemia,pojawi si? wpis do dziennika.A co najwa?niejsze pojawi si? te? kamienny stra?nik,którego musisz zabi?.Ma on w?a?nie jeden fragment ornamentu.Przy jednym z kamiennych kr?gów spotkasz Cavalorna.Pogadaj z nim.
Bruce
Co do Laresa, to nie wolno wybiera? opcji pój?cia do Onara, bo ta opcja znika jak chcesz pój?? po ornament.
Bezio001
Ja mam taki problem. W obozie bandytów mam si? dowiedzie?, kto chcia? zabi? Estebana. No to wszystko robi? jak w poradnikach, ale trzeba zanie?? paczk? stali dla Huno to wtedy nam powie co?. I tu jest pies pogrzebany bo nie mam tej misji i nie wiem jak j? aktywowa?.
Tizgar
No i co z tego ona mi sie aktywowa?a dopiero po zabiciu estebana wiec sie tym nie przejmuj paczke i tak zbierzesz z ciala Juana.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.