Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Stra? miejska
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Saga Gothic
EvilguyJonson
chcia?em zapyta? czy grali?cie ju? w tego moda i co s?dzicie, przeszed?em ca?ego, musze przyzna? ze podoba mi si?, cho? jest kilka niedoci?gnie? to jednak jest bardzo dobry, ma ciekaw? fabu?? jak na krótki mod. Jest troche zbyt ?atwy, zbroje dostajemy od szefów biggrin.gif, andre sypie z?otem na prawo i na lewo, od samego pocz?tku gramy koksem(cho? to mi pasuje bo wk***ia mnie to ze ka?dy gothic trzeba zaczyna? od pocz?tku je?li chodzi o umiej?tno?ci), punktów nauki te? mamy du?o nawet je?li nie latamy po lasach zabijaj?c wszystko co sie rusza. Ogolnie podsumowuj?c bardzo udany mod.
Jakub
Zgadzam si? z tob? EvilguyJonson ?e ten mod jest bardzo udany.Mi najbardziej spodoba? si? w?tek detektywistyczny i ?e autorzy zgrali swoj? fabu?? z orygina?em.
dawido312
Mod oceniam na dobry, nie uko?czy?em go ze wzgl?du na dosy? irytuj?cego buga(Beziego nie ma ko?o Hagena) Jedyne co mnie w nim tak naprawd? wnerwi?o to fakt, ?e nie by?o na co z?ota wydawa? a mia?o si? go góry (no, mo?e troch? mniej tongue.gif)
Mrocznygomez
Mod mi si? bardzo podba? oceniam go na 10/10
Geralt
Bardzo ciekawy mod podoba? mi si? 10/10
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.