Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ?aden Gothic nie dzia?a?? Pomocy!!
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Saga Gothic
GOLEM
Jest problem otó? posiadam 3cz?sci tej gry 1,2 i noc kruka no ale jest jedno ale gdy uruchamiam to niby si? ?aduje i nagle klepsydra obok kursora znika patrze w procesach jest gothic uruchomiony ta sama sytuacja powtarza si? z innymi cz??ciami.

Sterowniki do karty mam najnowsze przedtem by?o normalnie a przez ten czas nic nie robi?em przy kompie nic nie wymienia?em i nic nie instalowa?em.
Bruce
CYTAT(GOLEM @ Aug 7 2009, 08:53 PM) *
Sterowniki do karty mam najnowsze

To mo?e by? przyczyna. Ja jak mia?em najnowsze stery, to starsze gry chodzi?y mi ró?nie. Albo si? wywala?y do windy zaraz po uruchomieniu, albo po naci?ni?ciu jakiej? opcji w czasie gry. Pomog?o zainstalowanie starszych sterowników.
GOLEM
Ale wcze?niej na tych sterownikach gra?em? A teraz nie chodzi? Do ch..a!!!

Edit by Dreamerion
Varrok
Mam to samo - próbowa?em wszystkiego - od sterów przez wy??czanie us?ug do modowania gry : P To nie jest wina gry tylko za?mieconego systemu - Nic nie pomo?e... jedynie format... (cho? pono? kilku osobom samo si? naprawi?o ohmy.gif) : / B?d? go musia? zrobi? nied?ugo
GOLEM
Dzi?ki pomog?o, teraz b?d? pyka? wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.