Help - Search - Members - Calendar
Full Version: "Gothic - Mroczne Tajemnice". Próbka polskiego dubbingu.
PoziomkaZ Forum > > Newsy > Mroczne Tajemnice
Pages: 1, 2
BroVaR
Dla tych osób, co nie mog? si? doczeka? d?ugo oczekiwanej wersji modu "Mrocznych Tajemnic" z dubbingiem, przygotowana zosta?a ma?a próbka z wersji beta "Mrocznych Tajemnic", zawieraj?cy owy dubbing. Za próbk? pos?u?y?a gadka Beziego z kopaczem Borisem (w którego si? w wcielam smile.gif). ?ycz? mi?ego ogl?dania! smile.gif.

Wi?cej w rozszerzeniu Newsa.
BroVaR
Dla tych osób, co nie mog? si? doczeka? d?ugo oczekiwanej wersji modu "Mrocznych Tajemnic" z dubbingiem, przygotowana zosta?a ma?a próbka z wersji beta "Mrocznych Tajemnic", zawieraj?cy owy dubbing. Za próbk? pos?u?y?a gadka Beziego z kopaczem Borisem (w którego si? w wcielam smile.gif). ?ycz? mi?ego ogl?dania! smile.gif.

Wysoka jako??



Zapraszamy do komentowania
magik1204
jak dla mnie super:D
g?os kopacza zaje:DD musia?e? si? sporo nam?czy?smile.gif bezio czasem dziwnie gada, troch? nienaturalnie, ale niektóre zdania mog? si? podoba?smile.gif
podziwiam i pozdrawiam:D wszyscy czekaja na ca?o?? Waszego dzie?a:D
BLade
No, no intonacja Borisa jest naprawd? niez?a, w przeciwie?stwie do Beziego, bez urazy dla podk?adaj?cego, ja wiem, ?e si? bardzo starali?cie, ale ka?dy ma inny ton g?osu, normalne wink.gif
Guardian
Ohoho dobra robota biggrin.gif tak w?a?nie kopacze mówi? happy.gif A g?os beziego na pewno bd na pocz?tku denerwowa? no bo to w ko?cu nie bezio ale z czasem si? przyzwyczai happy.gif
Silverix
No, no ca?kiem nie?le. Chocia? uwa?am, ?e Bezio troche przeci?ga kwestie. Powinny by? wymawiane nieco szybciej.
Elvis Scatter
G?os Bezimiennego beznadziejny. Boris ca?kiem, ca?kiem... Ale co tu du?o wymaga?. Tak czy siak i tak b?d? gra?.
Remikaz
My?l? ?e nie tylko mnie ten filmik podkr?ci? apetyt. Bardzo dobrze to wygl?da.
neroalex
co do kwesti bezimiennego na pewno nie sa przeciagane i zbyt wolne , gdyby bezimienny mowil szybciej
bylo by to strasznie mechaniczne a co do jego glosu to nie wiem czemu sie czepiacie bo wcale nie jest on zly
wszyscy sa po prostu zbyt przyzwyczajeni do glosu bezia bo slyszeli go przechodzac G I , G II , G III
a ze jest to najwaznijesza postac to ciezko sie przestawic


pozdrawiam Neroalex
Pawe? Tama
CYTAT(neroalex @ Aug 5 2009, 08:37 AM) *
co do kwesti bezimiennego na pewno nie sa przeciagane i zbyt wolne , gdyby bezimienny mowil szybciej
bylo by to strasznie mechaniczne a co do jego glosu to nie wiem czemu sie czepiacie bo wcale nie jest on zly
wszyscy sa po prostu zbyt przyzwyczajeni do glosu bezia bo slyszeli go przechodzac G I , G II , G III
a ze jest to najwaznijesza postac to ciezko sie przestawic


pozdrawiam Neroalex


Uwa?am, ?e próbka dubbingu wypad?a bardzo dobrze. Na pewno wszystkim si? spodoba g?os bezimiennego. Mam nadziej?, ?e wkrótce wyjd? Mroczne Tajemnice z dubbingiem. Trzymam kciuki za PoziomkaZ i nie mog? si? ju? doczeka? premiery!
neroalex
ciesze sie ze ktos sie ze mna zgadza smile.gif
abi
G?os beziego brzmi jak jakiego? buraka ze wsi albo 'przerysowanego' dresiarza. Oczywi?cie bez urazy i lepszy taki ni? wcale, ale jako? taki nieczysty itp. Wiadomo ?e nie b?dzie taki sam jak w oryginalach i wcale tego nie oczekuj?, ale móg?by by? bardziej m?ski wink.gif. Mo?na go jako? podkr?ci? czy co? w tym stylu? W ko?cu to najwa?niejsza posta?. Je?eli nie to trudno ale mam nadziej? ?e nie b?dzie mieszany ten g?os z oryginalnymi dialogami bo to b?dzie masakra...
Kopacz ma ?wietny g?os.
Mimo wszystko ciesz? si? ?e ju? ruszy?o do przodu i kawa? dobrej roboty smile.gif
Kakarotto
Popiream poprzedników. Przedstawiony fragment prezentuje si? ?wietnie. BYLE DO PREMIERY. rolleyes.gif
neroalex
ten bezimienny przechodzi wiecej przygot i problemow wiec mu troche glos oslabl bo sie zmeczyl ciaglym gadaniem ze wszystkimi
fefes
Nie?le to wygl?da ale do g?osu beziego ci??ko si? przyzwyczai?. Mo?e zrobicie dubbing do Risen kiedy??
neroalex
a do czego sie tu przyzwyczajac , grasz i tyle
Elvis Scatter
G?os kopacza jest zar?bisty. Udawanie takiego g?osu to nie lada wyzwanie. Tego kopacza nic nie udusi?o, po prostu pracuje w szkodliwym terenie, co odby?o si? na jego zdrowiu. Tak my?l?.
shergar
Musz? przyzna?, ?e jestem mile zaskoczony - ?wietna robota wink.gif

Cho? rzeczywi?cie g?os Beziego w porównaniu do kopacza wypad? gorzej. Ale naprawd? szacun za w?o?on? prac?.
Dreamerion
Nie martw si? dalej jest tylko gorzej, to na pokaz biggrin.gif
tetriandoch
Tja moze mu kolega stana koscia w gardle.
Moje zdanie jest takie- na Dubbing oczekiwalismy dosc dlugo, a jak juz jest to narzekacie. Chlopaki robili go za fri i w ramach wlasnego czasu. Nie jest to profesjonalne wykonanie, nie ma sie co dziwic - chlopaki nie sa zawodowcami.

W kazdym razie czekam na link do pobrania, najbardziej ciekawi mnie jaki ma glos BOGA dojacego Beziemu kamien na Arenie Wiecznego Ognia...
Dreamerion
CYTAT
Tja moze mu kolega stana koscia w gardle.


Wiesz co to sarkazm? Sporo si? napracowa?em przy dubbingu, wi?c czemu mia?bym narzeka?.

CYTAT
Moje zdanie jest takie- na Dubbing oczekiwalismy dosc dlugo, a jak juz jest to narzekacie. Chlopaki robili go za fri i w ramach wlasnego czasu. Nie jest to profesjonalne wykonanie, nie ma sie co dziwic - chlopaki nie sa zawodowcami.


Dzi?ki za u?wiadomienie wink.gif
BroVaR
CYTAT(Elvis Scatter @ Aug 8 2009, 09:32 AM) *
G?os kopacza jest zar?bisty. Udawanie takiego g?osu to nie lada wyzwanie.


Masz racj?, Elvis Scatter. Troszk? si? nam?czy?em przy podk?adaniu g?osu Boriskowi. Ale my?l?, ?e wysi?ek si? op?aci? wink.gif.
Dreamerion
Po Melkorze te? czu?em gard?o na drugi dzie? wink.gif
Ano jasno, ?e wysi?ek si? op?aci?, kto wie, mo?e po zagraniu kto? jeszcze skorzysta z Twoich us?ug tongue.gif
tetriandoch
CYTAT(Dreamerion @ Aug 9 2009, 02:28 PM) *
Wiesz co to sarkazm? Sporo si? napracowa?em przy dubbingu, wi?c czemu mia?bym narzeka?.



Dzi?ki za u?wiadomienie wink.gif




Sorki nie mialo to tak zabrzmiec, ale miala to byc odpowiedz na posty krzychaj5.
Jak napisalem na forum Gram.pl chyle czola przed wami. Nie wiem jaka jest calosc, ale mysle ze bedzie git.

Przerwalem MT bo mial wyjsc dubbing, teraz MT leza zasypane kurzem. Czekom na linka...
Psyho
Witam, chcia?em zapytac czy jest jeszcze mozliwosc, lub czy nie potrzebujecie kogos do dubbingu poniewa? juz pomijaj?c ze uwielbiam t? sag? - ucz?szczam juz par? lat na zaj?cia lektorskie w?asnie i bardzo ch?tnie, co ja mowi? - byloby zajebiscie gdybym mogl wspomoc swoim glosem projekt dubbingu. Prosze o odpowiedz:) Pozdrawiam!!!
Dreamerion
Gdyby? zg?osi? si? z rok temu... ?adnej du?ej roli ju? nie zagrasz. W?a?ciwie, to wszystko jest nagrane. Ale zaptaj Bruce'a, daj próbki swojego g?osu - a nu? co? si? znajdzie.
Pozdrawiam.
Psyho
ok, nagram cos i zapodam smile.gif
Siergiejska
Par? osób skomentowa?o, to mog? i ja.

Có?, je?li chodzi o dubbing kopacza, to wypad? nadzwyczaj przyzwoicie, mniej pochlebnej opinii tyczy si? g?os "beziego". Nie brzmi on dosyc naturalnie w tej kwestii. Niewiem, jak b?dzie brzmia? w innych, ale tutaj mo?na us?yszec dosyc mocno zauwa?alne odgrywanie "z przymusu". Zero gry aktorskiej, swobodnego g?osu, etc. Niestety mo?na te? us?yszec charakterystyczne zag?uszanie w dialogach z liter? P. Moja opinia jest taka, ?e jednak na dubbing powinni?my poczekac jeszcze troch? czasu. Osobi?cie pochwalam Was za to, ?e chcia?o Wam si? brac za dubbing, lecz gdy si? za co? brac, to - moim przynajmniej zdaniem - robic to jak najlepiej. W ka?dym razie ?ycz? powodzenia z pozytywn? opini? o dubbingu smile.gif.
Elvis Scatter
Psyho,

Co prawda nie nale?? do Poziomek, ale wed?ug mnie by?oby ?wietnie, gdyby Ci? przyj?to. By? mo?e móg?by? poprawi? kwestie wypowiadane przez Bezimiennego. Czekam na odpowied? twórców.
Bruce
CYTAT(Elvis Scatter @ Aug 12 2009, 08:26 AM) *
Psyho,

Co prawda nie nale?? do Poziomek, ale wed?ug mnie by?oby ?wietnie, gdyby Ci? przyj?to. By? mo?e móg?by? poprawi? kwestie wypowiadane przez Bezimiennego. Czekam na odpowied? twórców.

Czy ty na g?ow? upad?e?? Wiesz ile zajmie nagranie ponad 2000 tysi?cy kwestii? I to tym bardziej, kiedy ju? CHYBA wszystkie kwestie s? nagrane?
Elvis Scatter
W zasadzie to nie wiem, ale móg?by chocia? wyj?? patch (ju? po publikacji MT 1.4 PL) w wykonaniu Psyho, poprawiaj?cy kwestie Bezimiennego. Ja bym ch?tnie poczeka?. My?l?, ?e by?by to dobry pomys?.
Bruce
Nawet nie mam jego próbek. Niech nagra jakie? kwestie bezia, to si? pomy?li.
Veto
Monta?ysta wg. mnie zawali?
Dreamerion
Jakie? argumenty?
Iranio22
Hmmm Veto no có? twoja decyzja ale bardzo bym prosi? o argumenty które by wyja?ni?y dlaczego tak napisa?e? by? mo?e tobie si? nie podoba ale prosz? wzi?? pod uwag? ?e naprawd? si? starali i nie robi? tego bo kto? im p?aci i musz? to zrobi? oni to robi? dla nas graczy/maniaków (oczywi?cie w dobrym sensie ^^) i naprawd? powiniene? zebra? si? na odwag? i wypowiedzenia si? g??biej.(No có? przepraszam za off ale naprawd? nie lubi? jak kto? krytykuj? prace innych którzy chcieli jak najlepiej by? mo?e s? jakie? niedoci?gni?cia ale tak jak kto? napisa? nie macie sprz?tu)Ogólnie bardzo ?adnie wam to wysz?o g?os kopacza rewelacyjny g?os "Beziego" te? jest na do?? wysokim poziomie miejmy nadziej? ?e reszta te? jest dobra


(Zapewni? teraz sobie my?licie co to za d**** i jakim prawem tak pisz? skoro nie bra? w tym udzia?u no có? niestety nie bra?em udzia?u...ale szanuj? wasz? prace gdy? jest jedn? z niewielu jakich mo?na pogra?\sp?dzi? czas bardzo mi?o no có? to wszystko)


Pozdrowienia Iranio

<Je?eli masz obiekcje co do mojej wypowiedzi napisz a porozmawiamy jak normalni ludzie>
Elvis Scatter
I tak zwlekaj? z dubbingiem. Mia? by? w czerwcu, a bardziej w lipcu. A skoro maj? ju? prawie wszystko posk?adane... Poczekam.
Bruce
Dubbing, to nie jest problem. Problemem s? bugi, które nie s? naprawiane na bie??co, z powodu braku neta osoby, która to robi.
danioszewska
Jak wyjdzie zostaniemy poinformowani e-mailem ?
Bo cz?sto sprawdzam poczt? a zapominam zerkn?? na stron? unsure.gif
Bruce
CYTAT(danioszewska @ Aug 18 2009, 03:58 PM) *
Jak wyjdzie zostaniemy poinformowani e-mailem ?
Bo cz?sto sprawdzam poczt? a zapominam zerkn?? na stron? unsure.gif

Mo?e jeszcze dostawa do domu? B?dzie news na stronie. Nic wi?cej.
danioszewska
CYTAT(Bruce @ Aug 18 2009, 07:07 PM) *
Mo?e jeszcze dostawa do domu? B?dzie news na stronie. Nic wi?cej.


Nawet fajne by to by?o biggrin.gif
Ja mam pomys? co powiecie na ok?adk? do modu ?? Tak? do pude?ka od dvd...
I mo?e ok?adk? na p?yt? np do Lightscribe...
danioszewska
Dobra tu macie p?yt? wykonan? przez ze mnie biggrin.gif
Dreamerion
Brakuje logo Poziomkaz tongue.gif
danioszewska
CYTAT(Dreamerion @ Aug 20 2009, 08:08 PM) *
Brakuje logo Poziomkaz tongue.gif




A teraz?
Dreamerion
Hmm...
Co to ma do tematu i po co ok?adka, jak mod b?dzie do ?ci?gni?cia?
danioszewska
CYTAT(Dreamerion @ Aug 20 2009, 09:52 PM) *
Hmm...
Co to ma do tematu i po co ok?adka, jak mod b?dzie do ?ci?gni?cia?


By kto? móg? ?ci?gn?? i wypali? na p?yt? razem z tym obrazkiem...
Elvis Scatter
W?tpi?, ?eby kto? mia? p?yt? z tak wielkim ?rodkiem. Osobi?cie zrobi?bym lepszy nadruk (mo?e w przysz?o?ci zrobi?, ale na pewno nie w tym temacie).
danioszewska
CYTAT(Elvis Scatter @ Aug 21 2009, 12:41 PM) *
W?tpi?, ?eby kto? mia? p?yt? z tak wielkim ?rodkiem. Osobi?cie zrobi?bym lepszy nadruk (mo?e w przysz?o?ci zrobi?, ale na pewno nie w tym temacie).


P?yta jest taka bo do LightScriba... A te p?yty takie s? z innym "?rodkiem" nie kupisz...
tomszter
hahahahah a tak pozatym to Jowood nie by? jeszcze wydawc? gothica 1 ;] Pozdro
bhaal
Dubbing fajny tak jak inni mówi? bezio nie ma ju? tak dobrego g?osu jak kopacz... nagrajcie (je?li wam si? chce i mo?ecie) jakie? g?osy ciekawszych czy trudniejszych postaci np tego ducha co daje kamyka na arenie wiecznego ognia albo orka na tej arenie... albo syna innosa
tetriandoch
CYTAT(Juri @ Aug 23 2009, 01:06 PM) *
A wed?ug mnie to genialny pomys? ^^ Poziomki mog?yby zrobi? tak? edycje kolekcjonersk? z koszulk? i opakowaniem+tak? p?yt? i drukowan? instrukcj? za 60 z? ^^ Osobi?cie bym co? takiego kupi? tongue.gif


Ja tez sie na to pisze (fani robili dubbing za friko), POZIOMKI mogly by sie zajac dystrybucja...
Ja tez chetnie kupie, a w kolekcji tez mod bedzie dobrze wygladal...

Pozdro i podziekowania dla poziomek i podkladajacych glosy...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.