Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Skrzynia pod mostem na drodze do kopca rudy
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Blady
Witam! Przechodz? MT i napotka?em na buga- bardzo uci??liwego. Mianowicie szukam dowodów dla Pradawnych i przeczyta?em w solucji, ?e jeden z nich jest w skrzyni pod mostem na drodze do kopca rudy. Odnalaz?em t? skrzyni?, w?ama?em si? do niej, lecz ?adnego dowodu tam nie by?o! Znalaz?em jedynie sól, rud?, 10 eliksirów many i jeden zr?czno?ci. Co mam zrobi??
Blady
CYTAT(korytko @ Aug 2 2009, 04:16 PM) *
w skrzyni jest te? almanach to on jest dowodem


W tym s?k, ?e go nie ma! I to niestety nie koniec k?opotów. Wpisa?em na ten almanach kod, ok- jest. W solucji by?o napisane by uda? si? do jakisni ko?o kamiennego kr?gu- tyle, ?e ja tam ju? by?em rozdzia? wcze?niej i zabra?em stamt?d dowód. Mam wszystkie 3 dowody- jeden zebrany prawid?owo, drugi dzi?ki kodom a trzeci wzi?ty przed zadaniem. W dzienniku jest wpis tylko o tym z biblioteki (wzi?ty w sposób normalny), o reszcie nic nie jest napisane...
Blady
CYTAT(korytko @ Aug 2 2009, 05:19 PM) *
a masz patcha 1.3


Nie wiem do ko?ca, ale gdy kieruj? kursor na ikonk? ,,gothic mod" wy?wietla si? 1.0.8.11

Gdzie mog? to sprawdzi??
Blady
CYTAT(korytko @ Aug 2 2009, 09:09 PM) *
jak jeste? na windowsie to start/programy/gothic/mroczne tajemnice je?li nie masz patcha 1.3 to go zainstaluj i graj od nowa


Od nowa, ale czy moje save'y b?d? dzia?a?? aha i mroczne tajemnice i gothic mam osobne w Wszystkie Programy i tam mi si? nie wy?wietla który to patch. jest jeszcze jaka? inna metoda?
Blady
CYTAT(korytko @ Aug 3 2009, 12:29 PM) *
zajrzyj tam gdzie ci mówi?em b?dzie pisa?o MT_patch1.03 to wtedy b?dziesz wiedzia? czy masz patcha1.03, a je?li nie masz to go zainstaluj potem wciskaj ikone gothica wczytaj tam gdzie pisze gothic: mroczne tajemnice to z t? bu?k? wtedy w??cz now? gre i po sprawie, a je?li ci si? wy??czy to za 2-3 ci si? uruchomi, a czasami nawet 4


http://i29.tinypic.com/mi2p0w.jpg

Tam nic takiego nie ma. Troch? ni?ej jest Mroczne Tajemnice ale gdy ju? to wybierzemy pojawia si? tylko deinstalacja.
Stridingshadow
CYTAT(Blady @ Aug 2 2009, 05:35 PM) *
W tym s?k, ?e go nie ma! I to niestety nie koniec k?opotów. Wpisa?em na ten almanach kod, ok- jest. W solucji by?o napisane by uda? si? do jakisni ko?o kamiennego kr?gu- tyle, ?e ja tam ju? by?em rozdzia? wcze?niej i zabra?em stamt?d dowód. Mam wszystkie 3 dowody- jeden zebrany prawid?owo, drugi dzi?ki kodom a trzeci wzi?ty przed zadaniem. W dzienniku jest wpis tylko o tym z biblioteki (wzi?ty w sposób normalny), o reszcie nic nie jest napisane...

Mo?e reszty nie przeczyta?e?? Ka?dy 'dowód' nale?y przeczyta? by zyska? wpis do do dziennika, po przeczytaniu wszystkich 3 'dowodów' dostajesz 4 wpis ?e to ju? wszystko i chyba pora pogada? z Ken'Udz'em (swoj? drog?, ca?kiem jak zbieranie absolutorium na uczelni biggrin.gif ).
Blady
CYTAT(Stridingshadow @ Aug 3 2009, 04:15 PM) *
Mo?e reszty nie przeczyta?e?? Ka?dy 'dowód' nale?y przeczyta? by zyska? wpis do do dziennika, po przeczytaniu wszystkich 3 'dowodów' dostajesz 4 wpis ?e to ju? wszystko i chyba pora pogada? z Ken'Udz'em (swoj? drog?, ca?kiem jak zbieranie absolutorium na uczelni biggrin.gif ).


Przeczyta?em i to wiele razy ka?d? z nich.
Stridingshadow
CYTAT(Blady @ Aug 3 2009, 06:16 PM) *
Przeczyta?em i to wiele razy ka?d? z nich.

Gram na 1.3 i nie mia?em tego problemu, mo?e kto inny co? poradzi.
Stridingshadow
CYTAT(korytko @ Aug 3 2009, 06:31 PM) *
\kapujesz bo moja cierpliwo?? si? ko?czy

Jestem nowy na tym forum ale bywam na innych (par? nawet moderuj?) i odnosz? wra?enie ?e tutejsi mogliby by? dla siebie milsi.
Nikt z Was nie ma przecie? cholernego obowi?zku odpowiadania na posty huh.gif .
Nikt te? nie dostanie Nobla jak wyjdzie na jego racj?.
Blady
CYTAT(Stridingshadow @ Aug 3 2009, 06:43 PM) *
Jestem nowy na tym forum ale bywam na innych (par? nawet moderuj?) i odnosz? wra?enie ?e tutejsi mogliby by? dla siebie milsi.
Nikt z Was nie ma przecie? cholernego obowi?zku odpowiadania na posty huh.gif .
Nikt te? nie dostanie Nobla jak wyjdzie na jego racj?.


Dobra dobra, zainstaluj? sobie nowego patcha ale czy stare save'y b?d? na nim dzia?a?y?
Stridingshadow
CYTAT(Blady @ Aug 4 2009, 09:30 AM) *
Dobra dobra, zainstaluj? sobie nowego patcha ale czy stare save'y b?d? na nim dzia?a?y?

Raczej tak ale nie spodziewaj si? w zwi?zku z tym zmian wprowadzonych przez patch.
?eby wszystko by?o cacy i na miejscu trzeba zacz?? gr? od nowa, s? wakacje masz na to czas.
Pozdrawiam.
Dreamerion
CYTAT
Raczej tak ale nie spodziewaj si? w zwi?zku z tym zmian wprowadzonych przez patch.
?eby wszystko by?o cacy i na miejscu trzeba zacz?? gr? od nowa, s? wakacje masz na to czas.
Pozdrawiam.


Zaprzeczasz sam sobie wink.gif
Stridingshadow
CYTAT(Dreamerion @ Aug 4 2009, 04:01 PM) *
Zaprzeczasz sam sobie wink.gif

He he, przeczytaj jeszcze raz, napisa?em ?e save'y powinny dzia?a? ale ?eby wszystko by?o cacy to powinien zacz?? od pocz?tku, i kto tu komu zaprzecza? Wzi??o Ci? na ambicj? czy co?
Dreamerion
Mój b??d, lepiej Ci?
Stridingshadow
CYTAT(Dreamerion @ Aug 4 2009, 03:36 PM) *
Mój b??d, lepiej Ci?

By?oby nam wszystkim lepiej gdyby?my nauczyli si? bardziej kole?e?skiego podej?cia, nie dostaniesz za ci?t? gadk? nawet jednego exp'a, nie mówi?c o rudzie.
To jak? Zgoda?
neroalex
napewno mu lepiej , jak to z dziecmi maja radoche z wielu zeczy
Stridingshadow
CYTAT(neroalex @ Aug 5 2009, 09:47 AM) *
napewno mu lepiej , jak to z dziecmi maja radoche z wielu zeczy

Skoro w??cza Ci si? pyskówa to powiedz ile Ty masz lat, Dziecko?
Dreamerion
Spokojnie, spokojnie. Owszem zareagowa?em nad wyrost, ale ju? dobrze. Spam si? robi wi?c zamykam temat.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.