Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Gothic 3 Zmierzch bogów
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Saga Gothic
Sewerus
Zastanawiam si? czy kupi? , chyba ju? nie da si? bardziej znielubi? gothica po 3 cz??ci chyba . Pozdrawiam
jacksonheyes
Ta gra to jeden wielki badziew. Powinni zmieni? nazw? na zmierzch bugów, bo to doskonale pasuje do tego bubla. Pogra?em tylko par? minut i tylu bugów nie widzia?em jeszcze w ?adnej grze nawet w gothic 3. Do tego katasrofalnie si? ?cina co kilka sekund. Lepiej wró? do gothic 3, bo mo?e gra jest nieciekawa, ale da si? pogra?.
cylon
Zmierzch Bogów to naprawd? pora?ka. Oczy?ci?em ca?? zbrojownie paladynów(warta ze 10000tys.) a oni nawet nie zareagowali.
Nie wspominaj?c ?e za zaprowadzenie jakiej? kobiety 50 metrów do innego miejsca dostajemy kilka tysi?cy PD. No i jeszcze te wszystkie b??dy. Wam te? si? gra wy??cza jak zginiemy i próbujemy wczyta?? Pozdrawiam.
jono
Mi nie, trzeba pobiera? patchy ; )
cham
By?em bardzo zadowolony z zainstalowanego gothica 3 Zmierzch Bogów. Przez chwil? my?la?em, ?e to b?dzie hit. Zastanawia?em si? nawet nad kupnem orgina?ki. W??czy?em go. Wszystko pi?knie wygl?da?o a? do rozpocz?cia gry. W chatce po rozmowie z Anogiem znalaz?em si? na dachu? Wiele rzeczy nie mog?em podnie??? Bezio czasami przemawia? innym g?osem? Znalaz?em te? wi?kszo?? bugów, które wyst?puj? w questach i w rozgrywce. Po godzinie zabawy odechcia?o mi si? gra?. Na twoim miejscu Serwerus nie kupowa? bym tego syfa.
Jakub
Cze?? jestem Nowy i pozdrawiam wszystkich ale przechodz? do tematu.Zmierzch Bogów zaskoczy? mnie ilo?ci? b??dów ale to mnie nie zdenerwowa?o tylko ten b??d WHERE ARE GURU(chyba dobrze napisa?em nie?)!! Bez kilku pathów si? nie da?o w??czy?.Gdybym jednak mia? oceni? ten dodatek to bym da? 4-/10
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.