Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Irytuj?ce kowalstwo..
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Neo055
Mam problem z kowalstwem, a mianowicie gdy naucz? si? kowalstwa, zdob?d? wszystkie potrzebne sk?adniki, i mam juz wystarczaj?co duzo si?y i zr?czno?ci ( po 130 pkt. ) dalej nic nie moge zrobic. Pojawia sie tylko komunikat "Nie masz wszsystkich komponentów." Próbowa?em juz wszystkiego co jest napiane na forum, nawet reinstalowa?em i nic sad.gif Czy komukolwiek dzia?a kowalstwo ?
Wojtass
Pami?tam, ?e jak gra?em w MT to kowalstwo dobrze dzia?a?o. A jak? masz wersje?
Neo055
Wersja Mrocznych Tajemnic 2.02 a wersja Gothic'a to 1.08k
Wojtass
Hmmm te? gra?em na tej wersji. Na pewno masz te wszystkie komponenty? M?ot kowalski, stal, ostrza, surowe, rozgrzane?
Neo055
Tak, na pewno wszystko, wszystkie sk?adniki mia?em po 40. Sprawdza?em nawet z innymi kowalami i dalej to samo sad.gif
Wojtass
Dawno nie gra?em w MT i zbyt do?adnie nie pami?tam jak tam by?o z tym kowalstem. A mo?esz ostrzy? bro??
Neo055
Tak, ostrzenie dzia?a dobrze, tak samo wykuwanie niewyko?czonych mieczy, tylko te dodane przez modyfikacje nie dzia?aj?
Wojtass
No to nie wiem co mo?e by?. Skoro próbowa?e? reinstalacji i nic to nie da?o to chyba musisz oby? sie bez kowalstwa sad.gif
Neo055
Szkoda, bo bardzo mi zale?a?o na kowalstwie sad.gif
Smolo
Wywal wszystkie potrzebne sk?adniki(w tym rud?) na ziemi? i podnie? je spowrotem. Powinno zadzia?a?...
Neo055
Uda?o mi si? naprawi? problem. Trzeba by?o za?o?y? m?ot kowalski jako bro? i mie? wi?cej ni? jeden.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.