Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ulubiona posta?
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Saga Gothic
macq
Witam, za?o?y?em ten temat, ?eby porozmawia? o postaciach z Gothica, które wam si? podoba?y.

Mi najbardziej podoba?(albo nie, zale?y od punktu widzenia) si? Wrzód, poniewa? sk?ania? nas do zabicia go
i zdobycia jego ekwipunku. Poza tym jego komentarze, ?eby nie zwraca? na niego uwagi laugh.gif
Souler
Ja polubi?em najbardziej Diego. Niezwykle spokojny, przyjazny dla ka?dego... Prawie ka?dego. No i ma problemy z Magami. Jak ka?dy w Starym Obozie xD
Kronos1194
Mi najbardziej spodoba?a si? posta? Xardasa jego charakter, w?adczo??, mroczno??, wiedza no po prostu ca?a posta?
Bezio001
Mi sie podoba Gorn. Zawsze ch?tny do rozróby tongue.gif .
Archol
Trudny wybór, jak mia?bym wybiera? to z paczki Milten Lester Gorn Diego . Najbardziej lubi? Diega sprytnego z?odziej ze starego obozu który jest zawsze ch?tny do pomocy bezikowi ,poza tym Diego ma dobre poczucie humoru. biggrin.gif
Bloodwyn
Mi najbardziej podoba si? hmmm no ..Bezimiennu
lgawe
Mi najbardziej podoba si? Diego, Gorn i Milten.
Garret
Ja tam lubi?em wszystkich smile.gif
Guardian
Genra? Lee biggrin.gif Zawsze taki spoko byl Wilk no i oczywiscie Diego
jacksonheyes
Ja najbardziej lubie postacie, które wiele razy pomog?y bezimiennemu czyli Milten,Diego,Lester,Gorn.
Mango
Lee --> Ze wzgl?du na charakter. (Spokojny, ale potrafi utrzyma? ludzi w ryzach. Je?li trzeba walczy?, te? si? do tego zabierze --> np. Odbicie Wolnej Kopalnii, Zamiar uprowadzenia okr?tu Paladynów).
leopard
Mi najbardziej podoba si? Gorn i Lester


Gorn podoba mi si? dla tego ?e lubi wyzwania i jest zawsze ch?tny do walki. tongue.gif


Lester podoba mi si? dla tego ?e lubi pali? ziele i ma spoko fryzur? czyli jest ?ysy laugh.gif
Gorn
Ja lubi? Gorna. Zawsze ch?tny do rozróby i pomocy no i w jedynce ma niez?y topór. xDD
miciek
moim zdaniem najlepsz? postaci? jest xardas praktycznie nic o nim nie wiemy jest tajemniczy i w?ada magi? rolleyes.gif
Sewerus
Ja tam najlepiej lubie Saturasa i Genera?a Lee , chocia? Lee nie za bardzo mi si? 3 cz??ci podoba , a i jeszcze cronos jest dobry : "Nawet mojej swi?tej pami?ci babcia zapami?ta?a by has?o brzmi tetriandoch " uwielbiam ten tekst . Thorus te? jest spoko . Nie wiem dlaczego nie lubie Gorna,Diega i Lestera , Miltena chyba te? albo i nie za nim przemawia fakt , ?e jest kap?anem Innosa .Nie lubie ich poniewa? sa mili dla mnie a u innych trzeba na szacunek zapracowa? . Pozdrawiam i niech b?ogos?awie?stwo Adanosa b?dzie z wami wszystkimi .
Shikari
moj? ulubion? postaci? jest Buster - poruszasz si? tak jako? sztywno / z takim fajnym akcentem ;p
GOLEM
A moj? jest Gorn (jego sposób ?ycia jest taki jak mój)
GOLEM
Jestem taki jak Gorn:
-ten sam charakter
-ch?tny do zabawy ----------------------xD---------------------------(walki)
-walcz? tak? sam? broni?----------ma?a ró?nica wink.gif ja walcz? mieczem (jednor?cznym)

Tak, tak jestem wojem. Jak kto? nie wie kto to jest to niech sobie poszuka.

PS: Chodzi o ?redniowiecze
PS2: Wczesne ?redniowiecze
EvilguyJonson
lubi? bardzo Gorna ogólnie za styl bycia(i za tekst jaki rzuca do Beziego kiedy jako ?owca smokow wraca na statek po pokonaniu smoka-o?ywie?ca biggrin.gif ), diego jest te? spoko, Thorusa te nawet lubie
cham
Ja tam najbardziej lubi? Gomeza, Baala Netbeka i Wrzoda laugh.gif
A tak naprawd? to Diega i tych, którzy pomagaj? nam od 1 do 3 Gothica
Pork2
ja lubi?em strasznie du?o postaci
Gomez >> spoko kole?, ale potem sta? si? H..em
Lee>> jego ch?? zemsty, twardo??, dobry wojownik
Milten>> spoko mag mój ulubiony mag w rze
Diego>> najlepszy przyjaciel Beziego(pierwszy), dobry z?odziej
Lester>> taki lekki ?pun, ale by? spoko
Gorn>> lubi? niez?e Sieki, troch? mnie denerwowa? jak w Wolnej kopalni si? na mnie rzuca?, ale tak to by? spoko
Cor Angar>> fajny twardy i uczciwy cz?owiek.
Thorus >> w Thorusie podoba mi si? to ?e w ka?dej cz??ci pilnuje bramy(przej?cia) (Cwel spod bramy)
Wrzód >> najciekawsze posta? w Gothicu, szkoda ?e wyst?puje tylko w G1(Nasz najlepszy przyjaciel)
S?dzia >> Ma zaje..sty peda.ski ?ó?ty kapelusz
nie no na tak serio s?dzi nie lubi?.
Sardar
A ja Lubi?:
Kruka, Lee, Corristo i Diego .
Nie wiem czemu . .xP Akurat tak do gustu przypad?y ;D
Oxys
A ja was lekko zaskocze, mi sie podoba Cavalorn. tongue.gif
Tizgar
Lee kieruje nim to samo co bezim nie wa?ne jak gracz gra cel jest ten sam s? do siebie bardzo podobni dlatego go lubie
Smolo
Mi si? podoba? w szczególno?ci Xardas, Cor Angar, Gorn i Lee. Jeszcze lubie Wilka, Bustera, Diega, Lestera, no i oczywi?cie Bezia tongue.gif
Lurtz
Zdecydowanie Xardas i jego bia?e ocz?ta smile.gif
Poza tym Diego, Lee i Angar...
Valamir
Ja uwa?am, ?e Diego jest jedn? z najlepszych postaci. Opanowany, spokojny, wiele razy pomaga bezimiennego, poza tym jest wierny i oddany przyjacio?om. Na drugim miejscu jest Wrzód. Mo?e jest wkurzaj?cy, ale b?d? co b?dz jest do?? ?mieszny. A powód, przez który trafi? za kratki...pozostawi? bez komentarza.
Lester3
Ja tam najbardziej lubi? Lestera za jego znajomo?? obozu na bagnie... (dopiero po 15 przej?ciach gry obczai?em co i jak...)
dzikus
Odrazu mówie ?e Xardas,Odszed? od starego obozu i bardzo dobrze zrobi? ;]
Lester3
fakt smile.gif hehe lepiej bym tego nie uj??
Geralt
A ja lubi? ca?? 4 przyjació? :]
Rhobar III
Ja tam lubie Kruka mój ulubiony miecz mia? lubie tak?e Snafa tak Snafa XD
Sithari
Najbardziej lubi? Xardasa poniewa? to pot??ny czarny mag. Lubi? te? Gomeza za jego ??dz? w?adzy. Z przyjació? bezia najbardziej lubi? Miltena, potem Diego, nast?pnie Gorna.
Grzes100
U mnie kolejno :
1. Kruk - za to ze umia? si? ustabilizowa? w 1 prawa r?ka , w 2 (nk) mia? swój obóz i wogule .
2. Diego - chyba najwi?kszy cwaniak w grze
3. Gron - jednym s?owem hardcore tongue.gif
bhaal
Ja bardzo lubi? oprócz Bezia z wiadomych przyczyn tak?e Xardasa - jest pot??nym magiem posiada tyle wiedzy, wie prawie o wszystkim i lubi wykorzystywa? troch? ludzi (troch? tak jak ja).

Lubi? te? Diega mi?y kole? bezinteresownie nam pomaga szef cieni w GI uczciwy tylko wrzucony do koloni za "niewinno??" (kto gra? ten wie). I fajne teksty jeden np. zawsze powtarzam dawno niewidzianym znajomym:
"Hej my?la?em, ?e nie ?yjesz"
macios96
Lord Hagen - Wierny Bogu paladyn i mistrz miecza
Gorn - Zawsze ch?tny do rozróby i ogólnie wyluzowany go??
Thorus - Lojalny wojownik
Diego - Sprytny , bystry , zr?czny i cwany go??
Angar - Kolejny wspania?y wojownik
Wilk - Bardzo uczynny go?? ( komu by si? zbroje za free robi? chcia?o ? )
Xardas - Pot??ny mag pomóg? ale równie? wykorzysta? Bezimiennego
Kruk - Pot??ny kole? umiej?cy podporz?dkowa? sobie innych ludzi
PaulinaK2345
Ja lubi? Diego. Jest taki wygadany, ma fajny g?os i w ogóle jest ciekaw? postaci? w grze. Gdy pierwszy raz gra?am w Gothic 3 mia?am wra?enie, ?e to jego "wdzianko" pogrubia go:)
OLO
Taka ju? naprawd? ulubiona to chyba w?a?nie Diego. Oprócz tego lubi? te? bardzo Gorna, Lee, Miltena i Laresa. Z takich postaci pobocznych podoba mi si? osobowo?? Szakala, jest sympatyczny i nie nasy?a na Bezia chordy przydupasów do sprania mu dupy, jak nie p?aci mu kasy za ochron?, a Bloodwyn to robi dry.gif Ten stary kopacz, który pracuje w Starej Kopalni, a w drugiej cz??ci w innej.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.