Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pomoc z Odszukaniem Miecza
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Larvock
No wi?c jako wytrawny gracz Gothic 1 postanowi?em si? zabawi? i wykona?em mo?liwie najwi?ksz? ilo?? Questów w pierwszym rozdziale, w??cznie z przeszukaniem ka?dej skrzyni i zabiciem ka?dego potwora smile.gif by nie bawi? si? z kilkukrotnym zabijaniem handlarzy sprzedawa?em im co dro?sze przedmioty za ich 800 rudy strza?y itd itd..

I gdzie? w tym wszystkim zapodzia? mi si? miecz Chwa?a Stra?nika :x który mo?na znale?? w zbrojowni w Obozie przy starej kopalni...

Jest on potrzebny do wykonania zadania w obozie przemytników dla otrzymania najpot??niejszego nie magicznego ?uku w grze...

Czy mo?e kto? mi jako? pomóc? Mo?e jaki? inny NPC ma taki miecz.. ? A je?li nie to mo?e chocia? jest kod na ten miecz..

No wiecie B->marvin->F2->Insert..

B?D? strasznie wdzi?czny za pomoc sad.gif
Larvock
naprawde nikt nie jest w stanie mi pomoc..?
Bruce
W?a?nie zrobi?em artyku? o kodach do MT. Taka pomoc wystarczy? wink.gif
Souler
Je?eli z kim? w Obozie Stra?ników pogadasz, maj?c ten miecz, to ci go zabierze. Musisz si? po prostu wykra?? z obozu. Nie pami?tam kto to by?. A tak to trza czitów, szkoda.
qci
-.- kamie? teleportacyjny ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.