Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Wybór drogi u Pradawnych
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Kuprix
Witam wszystkich.
Na wst?pie, zanim przejd? do meritum sprawy, chcia?bym wszystkich serdecznie powita?. To mój pierwszy post smile.gif
Tyle tytu?em wst?pu.
Mój problem jest do?? dziwny. Otó? otrzyma?em misj? od tego z?ego Pradawnego, co ka?e nam zabi? Ogniono?c?. Poszed?em do Podziemi, pogada?em z Elleni ( jako? tak biggrin.gif ) i powiedzia?em jej, ?e tylko podziwiam te stworzenia. Nie?wiadomie obra?em drog? Beliara. Oczy?ci?em ca?e Podziemie ( 38 lvl, topór Lee i zbroja tego genera?a, wi?c problemów nie mia?em ?adnych ), pozbiera?em co trzeba i takie tam. Kiedy nie zosta?o mi ju? nic innego do roboty, zabi?em tego Ogniono?ci? i wróci?em do Pradawnych. Da?em go?ciowi krew, poszed?em do g?ównodowodz?c?go, który ku mojemu zdumieniu wy?mia? i wykl?? mnie. Poirytowany wczyta?em sejwa tu? przed zabiciem stworzenia. Ola?em zabicie go i wróci?em do ?wi?tyni. Bro?, dzi?ki której mog?em zabi? Ogniono?c? oczywi?cie zosta?a zniszczona. Wróci?em do Podziemi z nadziej?, ?e co? si? da zrobi?. Poszed?em do Elleni i przy okazji zabi?em nekromant? biggrin.gif No, dobra, pomy?licie. Co za problem ma ten noobek?

Otó? mam dwa problemy:
- Ellenia nie chce se mn? rozmawia? po zabiciu nekromanty ( czyta?em, ?e trzeba czas przestawi?, jednak nie mog? znale?? kryszta?u czasu )
- Czy mog? jeszcze jako? wróci? na drog? Innosa?

Mam nadziej?, ze mog? bo jak nie to prawie 30h gry pójdzie do piachu. A tego bym nie chcia? biggrin.gif

Pozdrawiam wszystkich tych, którzy dotarli do ko?ca smile.gif
Bruce
Nie nie mo?na. Wybra?e? ?cie?k? w momencie rozmowy z Eli'ne o ogniono?cy. Niestety jeste? zmuszony grania drog? Beliara.
Kuprix
No to niezbyt dobrze... M?ot Beliara zosta? zniszczony kiedy wróci?em do Pradawnych. Jest mo?e jaka? mo?liwo?? pokombinowania z czitami, by móc wróci? na t? prawid?ow? drog??? wink.gif
Bruce
Cho?by? nie wiem co robi?, wszystko pozostanie tak jak jest. Niestety.
Kuprix
No to czekam na patcha i zaczn? od nowa smile.gif Dzi?ki za pomoc.
shaman32
Witam

Mam problem wype?ni?em misje u maga z obozu ko?o kopalni dosta?em ten teleport, troch? pogra?em zanim go u?y?em. Tu si? zaczynaj? schody pokona?em tego stra?nika i nic si? nie sta?o, postanowi?em wróci? do tego maga i z nim pogada?, ale mo?na by?o gada? tylko o nagrodzie któr? dosta?em wcze?niej jak wspomnia?em! Ale pogada?em i nie wiem co robi? wcze?niejszy save jaki mia?em to przed teleportacj? do pradawnych, ale nie pomog?o.
xenonisbad
tam gdzie zabi?e? stra?nika masz przyciski otwieraj?ce bram? biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.