Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Dubbing do MT
PoziomkaZ Forum > > Newsy > Mroczne Tajemnice
Bruce
W zwi?zku z krytyk? niektórych osobników i dla ?wi?tego spokoju postanowi?em napisa? co nieco o dubbingu do MT. Wi?cej w rozszerzeniu newsa.
Bruce
W tej chwili trwa nagrywanie ostatnich postaci. Niestety, osoba nagrywaj?ca Bezimiennego ma egzaminy, wi?c ca?e dialogi b?d? nagrane na prze?omie kwietnia i maja. Ale to nie koniec z?ych wiadomo?ci. Z racji powy?szego oraz tego, ?e osoba (Fenix), która sk?ada moda do kupy ma matury w tym roku, mod nie ujrzy ?wiat?a dziennego w maju. Obstawiam, ?e to b?dzie czerwiec lub lipiec. Zale?y ile potrwaj? betatesty i ile b?dzie braków.
Dyzmen
No to wreszcie co? wiadomo a nie ?e lecimy w ciemno dry.gif, ja te? mam egzaminy to rozumiem tego go?cia i wiem ?e tym razem daci? rad? oby pod koniec czerwca by? gotowy, nikt wam za to nie p?aci wi?c postawia?em wam podzi?kowa? za to co robicie bezinteresownie :] odwalacie kawa? dobrej roboty! pozdro smile.gif
Poszukiwacz
Ja równie? si? ciesz?. Gra?em w ten Mod i trzeba przyzna?, ?e by?o troch? uci??liwe czytanie (niektórych naprawd? d?ugich dialogów), nie mniej, najgorszy by? brak emocji w g?osie bohaterów.
Nale?? wam si? wielkie podzi?kowania, skoro tworzycie co? takiego bez wynagrodzenia. Powodzenia!
krecik001
nareszcie po dwóch latach przybli?ona data premiery.... xd
i1717
Ja równie? gratuluje im pomys?u (musieli si? porz?dnie napracowa? robi?c ten mod) i ch?ci zrobienia dubbingu do tego wszystkiego. Serdeczne gratulacje:D:D:D:D:D
EDIT. aaa mam jeszcze jedno pytanie.jak si? range zdobywa na forum???
gothic fun
no chlopaki wielkie gratulacje za bezinteresowna pomoc thx smile.gif
Bruce
CYTAT(i1717 @ Jun 28 2009, 06:53 PM) *
aaa mam jeszcze jedno pytanie.jak si? range zdobywa na forum???

Pisz?c posty. Ale je?li b?dziesz tak dalej robi?, pr?dzej zarwiesz bana ni? zmienisz rang?. Je?li nie wiesz za co, to ci powiem. Za spam i nieu?ywanie opcji Edytuj.
LooK
Kurcze ju? si? nie mog? doczeka? tego dubbingu:D
i1717
Przepraszam ?e wychodz? z tematu ale mam pytanie. Czy kto? z was móg?by mi przes?a? swoje zapisy bo moje si? zepsu?y? Je?li tak bardzo b?d? wdzi?czny. Pozdrawiam.Prosz? prze?lijcie mi te zapisy bo ju? tak daleko by?em tyle misji zrobi?em PLZ.
Szkodnik
Po pierwsze to z?y temat. Po drugie to w?tpi? aby kto? przes?a? ci swoje zapisy.
Benoits
Obstawiali czerwiec albo lipiec ; tymczasem jest ju? sierpie? i moda z dubbingiem jak nie by?o tak nie ma
(rozumiem,?e to co robi? nie jest p?atne,ale podali by kolejn? dat? premiery(bardziej przybli?ona)) angry.gif


EDIT

Sorry,ale chcia?bym mie? pewno?? czy dubbing b?dzie jeszcze w tej dekadzie(roku).
Po za tym czekam z niecierpliwo?ci? na Mroczne Tajemnice jak i Czas Zap?aty.
Wierz?,?e moje czekanie nie pójdzie na marne wink.gif
Gawron
Ba na pewno wyjdzie trzeba tylko cierpliwie czeka?. rolleyes.gif
neroalex
Benoits nie ma sensu podawac przyblizonej daty premiery bo jesli sie cos przeciagnie beda leciec komentarze ze Mroczne Tajemnice mialy juz byc i ciagle ich nie ma a prawda jest ze w akzdej chwili moga pojawic sie przeszkody ktore uniemozliwa wydanie MT



pozdrawiam Neroalex
bhaal
Ja tam jestem cierpliwy zagl?dam tu co 3-7 dni i patrze czy jest news "Jest dubbing!" daje wam czas do ko?ca wakacji (?art) najlepiej jakzrobicie to zanimsi? sko?cz? wakacje ?eby by?o wi?cej czasu na najlepszego (narazie laugh.gif ) MT
ps jak my?licie kiedy sko?czycie?
danioszewska
A ja ju? 2 lata czeka?em i mog? nawet rok poczeka? niech robi? spokojnie...
By nie by?o bugów.... Nie dobrze sprawdz? i wydadz? a nie ?e potem co chwil? poprawki....
Moje zdanie biggrin.gif
Respekt Dla The Poziomkaz ^^
Gawron
Ja te? d?ugo czekam zagl?dam tu co dziennie ?eby zobaczy? czy jest jaki? news zwi?zany z MT. B?d? czeka? tyle ile jest to konieczne.
Guardian
Prawd? powiedziawszy prace nad dubbingiem id? jak w tanim brazylijskim serialu tu co? wypadnie ^^ tu kogo? zabij?, a Siostra Teresa ma romans z ogrodnikiem^^ i z tego powodu wszystko si? przed?u?a xD I tez prawda ze nie warto podawa? przybli?onej daty bo nigdy nie wiadomo czy si? nic nie przed?u?y xD Ale to tylko moja ?artobliwa ^^ uwaga tongue.gif a tak na serio to szanuje to ze robicie to za darmo wiec mozecie to robic ile chcecie happy.gif
Doremin
Szkoda ze jeszcze poczekamy sad.gif Ale doceniam wasze prace nad dubbingiem:)Jak wyjdzie dubbing to bedzie chyba najlepszy mod do G1 tongue.gif
mentor
Gratuluje pracy Panowie, nie mog? si? doczeka? tej wersji, jestem dla was pe?en podziwu.
Je?li b?dziecie szuka? kogo? jeszcze do dubingu, to ja ch?tnie móg?bym wspó?pracowa?, mam 19 lat, bardzo dobry mikrofon, dykcje i 3 letnie do?wiadczenie aktorskie z teatru, bezinteresownie mog? pomóc i na pewno "nagle" nie znikn?... smile.gif moje dane na pw
FaN
Panowie czekam z niecierpliwo?ci? na dubbing jak z reszta pewnie nie tylko ja, ale mam nadzieje , ?e kiedy wyjdzie (nareszcie) to b?dzie dopracowany i bez bugow aby nie trzeba by?o pobiera? dalszych pathów z poprawkami itp i róbcie ten mod ile chcecie bo robicie to za darmo i z w?asnej woli a ale tylko was o to co na pisalem powy?ej wink.gif
Dreamerion
mentor, dubbingerów ju? dawno nie trzeba, bo wszystko nagrane.
maniek1215
witam wszystkich mam takie pytanie jak stoja prace nad dubbingiem? bo cos ostatnio ucich?o na jego temat, b?dzie on wogóle wydany?
Bruce
Jeszcze jedno takie pytanie, a nie b?dzie w ogóle wydany. I wtedy si? doigracie.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.