Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mroczne Tajemnice - Solucja
PoziomkaZ Forum > > Artyku?y > Mroczne Tajemnice
Siekacz
Nie wiesz jak przej?? misje? Zajrzyj tutaj!
Siekacz
Solucja
Cyrkiel1
Help. Jestem w miejscu gdzie daje si? krew Bal... Batha.... Baltazarowi powiedzmy. wybra?em ?cie?k? dobra. Gdy jest po wszystkim nie wiem co zrobi?. Ken nie rozmawia ze mn?. ?aden inny z pradawnych te?.
Szkodnik
Z tego co pami?tam to b?dzie on w miejscu gdzie znajdowali si? martwi Paladyni oraz przebywa? Diego w Gothic 2 - teren Orków. B?dziesz musia? go zabi?.
Shikari
hehe on ci nie daje ?adnej paczki tylko 4 sztuki ?uków ;p chyba kawaleryjskie czy co? w tym stylu ;p
je?eli nie daje ci ich to po prostu znajd? 4 takie ?uki jakie s? potrzebne i oddaj je diego , nie musisz ich otrzyma? od servina

sprawdzi?em przed chwilk? - to s? 4 ?uk my?liwskie - zdob?d? je / kup , cokolwiek byle mie? 4 sztuki i id? do diego
Elvis Scatter
To ?le szuka?e?. Nasiona wysokiego d?bu znajdziesz niedaleko Staro?ytnej Areny, tu? obok trolli.
marcin4991
Ja mam takie pytanie
jestemw misjii z Przemytnikami mam isc do Quentina pogadalem z nimi i powiedzieli ze rudy nie dostane rzucili sie namnie jak poszedlem do Thangora NIESTETY PISZECIE ZE MA BYC BURZLIWA ROZMOWA A TU TYMCZASEM WYCIAGA MIECZ I KONIEC NIE DOSTALEM MISJI NOWEJ ANI NIC PODOBNEGO

prosze o pomoc
Bruce
To jak widz? jest cz?sty b??d. Nic go nie naprawi. Ale to wszystko wina graczy. S? 2 opcje:
1. Jak Quentin zabierze przesy?k?, nie gada? z nim i od razu i?? do Thangora.
2. Wykorzysta? wszystkie opcje dialogowe, potem bandyci zaatakuj? i TRZEBA ICH ZABI?. Potem do Thangora.
Ale widz?, ?e wy miksujecie te 2 wybory i gra g?upieje.
Kozakowsky
Mam ma?e pytanie. Jak umagiczni? nios?cego ?wiat?o u Anghara? U mnie nie ma takiej opcji.
Bruce
Jak gada?e? z nim wcze?niej o jego przesz?o?ci, to ju? nie ulepszysz.
Kozakowsky
Wielce mnie to smuci. Mam jeszcze jeden problem. Mam 222 si?y nios?cego ?wiat?o i za nic nie mog? nic zada? Gor Hanisowi. No mo?e 3 razy mi si? uda?o go uderzy?, ale ?eby go zabi? musz? bi? pó? godziny. Próbowa?em ró?nych sposobów. Magia nie pomog?a bro? podpalaj?ca, zamra?aj?ca, odpychaj?ca nic nie pomog?o. Jak ubi? tego kozaka?
macios96
Dobra solucja a skrzynie na Wyspie Uriziela to bardzo ?atwe s? , wiecie ?( jakby ktos chcial to moge przeslac plik .txt )
Fajny by? ten quest gdzie Bezio mia? by? detektywem wink.gif (Tam gdzie mia? si? dowiedzie? kto zabi? Neka )
Tizgar
Takie pytanko z ciekawo?ci, czy solucja b?dzie przystosowana od mt 2.0 wola?bym ?eby przez jaki? czas nie bo samemu jest ciekawiej odkrywa? na nowo zmieniony ?wiat
Bruce
Now? solucj? specjalnie pod wersj? 2.0 napisa?em od podstaw i b?dzie dopiero dost?pna d?ugi czas po premierze moda.
Bruce
Nie. B?dzie tylko nieco lepsza nagroda.
Sardar
Mam Pytanko biggrin.gif

Móg? by mi kto? da? króciutki opis jak przej?? Misj? "Przemyt Rudy" od Kruka ?biggrin.gif
stoper99
"Zaginieni kopacze"
Wszystko fajnie znalaz?em tych 3 kopaczy ale mam problem z czwartym gdy? znalaz?em Nixa zanim rozpocz??em questa i jest kaszana bo ni jak nie chce mi zaliczy? questa teraz... da si? co? zrobi? z tym ?... Próbowa?em go odwiedzi? w m?ynie jeszcze raz ale ju? tam nie ma jego zw?ok...
sad.gif Help
Bruce
Zawsze mo?esz przyzwa? go kodami. Kody znajdziesz na forum.
Bruce
Mój sposób lepszy, bo uczy nieco samodzielno?ci.
stoper99
Dzi?ki Panowie pomoc pierwsza klasa ;] szybka i dok?adna.
THX


Taka ciekawostka godna sprawdzenia:
Zwi?zana jest z questem "Pradawni", bardzo interesuj?cym zreszt?, wi?c tak... Kiedy wybrali?my ju? ?cie?k? Innosa, nast?pnie drog? wojownika to nasz mistrz SheerGhar uczy nas skilla w swordzie 2H na maxa czyli 100 % - ranaga arcymistrza - ale problem jest taki, ?e gdy ju? tego dokonamy i posi?dziemy ju? owe max to kiedy wyjmiemy miecz nasza posta? trzyma go jakby mia?a 0 % tej umiej?tno?ci, zreszt? tak samo nim macha smile.gif
tak?e to taka nowinka ;] ... i w sumie takie drobne pytanie czy tak powinno by? ;]?
stoper99
CYTAT(Kozakowsky @ Oct 3 2009, 02:03 PM) *
Mam ma?e pytanie. Jak umagiczni? nios?cego ?wiat?o u Anghara? U mnie nie ma takiej opcji.



CYTAT(Bruce @ Oct 3 2009, 03:00 PM) *
Jak gada?e? z nim wcze?niej o jego przesz?o?ci, to ju? nie ulepszysz.


-------------------------
Lol ;] A nie ma na to jakiego? sposobu, np. jakie? zresetowanie dialogu z nim czy co? takiego ? ;]
Dreamerion
Po co to?
macios96
CYTAT
Lol ;] A nie ma na to jakiego? sposobu, np. jakie? zresetowanie dialogu z nim czy co? takiego ? ;]

Raczej musisz porozmawia? przesz?o?ci, có? przynajmniej ja tak zrobi?em i dzia?a?o
Drago360
a jak zjpieprzy?em i polaz?em do Eli'ne zamiast do Agliriona to nikt nie chce ze mn? gada?
Bruce
Nie bardzo rozumiem.
Drago360
chodzi o to ?e zdoby?em zaufanie Eli'ne gada?em pó?niej z algirionem ide do Sher'Gar i nie ma opcji z krokiem
Bruce
A konkretnie co zrobi?e? z Eli'Ne? Poza tym dzisiaj b?dzie premiera. Warto gra? w 1.03?
Drago360
mam 1.03 mam od dawna ,ale za?ati?em sprawe z tym cholernym magiem, i teraz nie moge zrobi? kroku honoru
Bruce
A gada?e? z ni? o Ogniono?cy?
Drago360
nie bo Belairey czy jak mu tam mówi zebym przyszed? jak b?d? mia? co? wa?nego do powiedzenia
Bruce
A w ogóle przeczyta?e? ksi??k? o której mówi? Algirion?
Drago360
Illuminati? tak
Bruce
Mo?e napisz co dok?adnie zrobi?e?. Podejrzewam, ?e masz buga.
Drago360
zaczynam w ?wi?tyni gadam z algirionem i lece po rozmowie do ken'udza. gadam z nim lece znowu gadam z algirionem zabieram ksi??ki ze sto?u, czytam wszystkie i lece do eli'ne zabijam wszystko co sie rusza z bestii (prócz ostrok?ów i ognio?cy(trzymam sie z dala)) zdobywam klucze i ro?liny(co by?o banalene z M?ciw? Stal? i mistrzem 2H), daje eli'ne ro?liny i klucze, czekam 2 dni i po rytuale zabijam maga. wracam do ?wi?tyni, gadam z algirionem ide do Sher'gar. a on to samo mi gada co Belairey czy jak mu tam
Bruce
Po przeczytaniu ksi??ki powiniene? i?? do Sheer'a. Potem masz mo?liwo?? wykonania zada? dla pozosta?ych Pradawnych. Eli'Ne zawsze robi? na ko?cu i nie mam ?adnych problemów.
Drago360
czyli z?a koleino???
Bruce
Prawdopodobnie tak. Jeszcze raz powtarzam. Dzisiaj o 20 b?dzie premiera MT 2.0...
Geralt
Ten miecz da si? ulepszy? u tego kowala trzeba z nim rozmawia? o przysz?o?ci ja z nim rozmawia?em no i poszed?em do pradawnych dosta?em mieczyk Nios?cy ?wiat?o i zrobi?em wszystkie qesty na koniec dosta?em zbroje paladyna poszed?em do obozu przemytników i kowal do mnie zagada? ?e p?ynie we mnie ?aska Innosa czy jako? tak i powiedzia? ?e mo?e ulepszy? ten miecz
Drago360
CYTAT(Geralt @ Apr 30 2010, 05:47 PM) *
Ten miecz da si? ulepszy? u tego kowala trzeba z nim rozmawia? o przysz?o?ci ja z nim rozmawia?em no i poszed?em do pradawnych dosta?em mieczyk Nios?cy ?wiat?o i zrobi?em wszystkie qesty na koniec dosta?em zbroje paladyna poszed?em do obozu przemytników i kowal do mnie zagada? ?e p?ynie we mnie ?aska Innosa czy jako? tak i powiedzia? ?e mo?e ulepszy? ten miecz

to prawda te? tak mia?em
manicalic
Witajcie, to mój pierwszy post.

Przeszuka?em googla i to forum, ale nadal nie mog? znale?? informacji o nauczycielach, a dok?adnie tego do jakiej maksymalnej liczby punktów si?y/zr?czno?ci/many ucz?.
Znaczy znalaz?em informacj? o sile, 250, jeden z Pradawnych gdy pójdzie si? ?cie?k? wojownika (jeszcze nawet nie zacz??em tego w?tku).

A jak to jest ze zr?czno?ci? i man?? Mo?e da?oby si? t? informacj? wrzuci? do solucji czy co??
Pytam si? dlatego, ?e mam zamiar czeka? z miksturkami g?ównego atrybutu dopóki nie stukn? maxa od nauczycieli.
DarkstarOfDoom
Mam problem z questem, w którym trzeba dostarczy? towary od przemytników do obozu bandytów. Problem jest taki, ?e gdy podchodze do obozu wszyscy mnie atakuja i nikt nie chce ze mn? rozmawia?. Mam has?o ale kosa odrazu mnie atakuje. Gdy próbuje go pobi? i wygram, wchodz?c dalej tak?e wszyscy mnie bij?. Co robi??
Truchla
Witam, posiadam MT 2.01 z patchem na 2.02 gram na poziomie trudnym i mam problem a mianowicie posiadam poziom 14 ale królowa pe?zaczy jest dla mnie nie?miertelna w ?aden sposób nie moge jej zrani?. Drugi problem to taki i? nie mam opcji dialogowej z w??em na temat przetapiania rudy. Gada?em z my?liwym z NO a od gilberta wiem ?e to w?? bierze w tym udzia? a posiadam jaja z gniazda pe?zaczy. I nie wiem czy czasem nie trzeba zabi? królowej aby by?a opcja rozmowy na temat rudy. A tak?e rozmawia?em z Ianem ze znalaz?em gniazdo pe?zaczy a zarazem dosta?em 6piw. Wszyscy chwal? mnie za pozbycie si? pe?zaczy.Teraz nie wiem co trzeba zrobi? abym móg? wykona? to zadanie z rud?, czy jest mo?liwo?? ?e jaki? pe?zacz prze?y???
Humanice
Mam takie pytanie tego kopacza Rosta na pocz?tku 1 rozdzia?u gdy juz mijamy barykad? ze stra?nikami to trzeba omin?c tylko ? czy porozmawiac dla questa a pó?niej pokona? w walce?
Truchla
Ja z nim gada?em, potem mnie zaatakowa? wi?c uciek?em bo nie mia?em ?adnych szans w walce. Jak nast?pnym razem tam przechodzi?em to ju? nie ?y?. Jak chcesz zadanie to musisz z nim pogada? a zadanie jest nawet ciekawe.
Souler
Mam ma?y problem, ?le odpowiedzia?em w próbie Ken'udza. Da si? go jako? przekona? do ponownego odpytania, czy trzeba wczyta? poprzedni save?
Bruce
Save. Nie ma ?adnej innej opcji.
Souler
Dzi?ki za pomoc, wychodzi na to, ?e trzeba b?dzie od nowa prób? robi?, na szcz??cie ju? wiem co i jak tongue.gif
Kolos
mam pewne pytanko JAK DO JASNEJ CIASNEJ WYJSC Z WYSPY URIZIELA po wyjsc z tej jaskini ona znika i zostaje dziura ktora prowadzi do wody
Souler
Jaskinia jest troch? dalej. Ta dziura jest dla zmy?ki.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.