Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Dziwne miejsce w pobli?u wie?y Xardasa
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Insipiens
Witam.

Jak w temacie - stoj?c przed wej?ciem do wie?y Xardasa, na lewo odchodzi ?cie?ka. Id?c ni? zobaczymy w oddali na niedost?pnej skarpie Trolla. ?eby unikn?? nieporozumie? - nie chodzi mi o miejsce, gdzie jest Troll i ogniste jaszczury. Czy jest jaki? sposób, aby dosta? si? na t? skarp?? Próbowa?em si? przebi? przez góry, jednak nic nie wskóra?em. Ciekawi mnie co tam jest i dlaczego zosta? tam umieszczony stworek.

Tak z innej beczki - czy pami?tnik starego alchemika znaleziony przy wie?y Xardasa ma jakie? znaczenie, czy jest czysto informacyjn? rzecz??

Pozdro.
Mistrzu
co do ksi??ki to chyba (mog? si? myli?) ma zwi?zek z pewnym konkursem który si? zako?czy?, co do tego miejsca raczej nie da si? wej?? bez kodów poza tym poza broni? nie znajdziesz tam nic ciekawego
Smolo
By?em na tej skarpie, ale ju? nie pami?tam jak tam wskoczy?em(chyba z ze szczytu wie?y), a nie chce mi si? uruchamia? gry, ?eby to sprawdza?. Ja wlaz?em do pomieszczenia za ?ni?cym jako pierwszy i to bez ?adnych kodów.... Ja czyta?em wszystkie ksi??ki w grze, bo by?y naprawd? ciekawie napisane. Wogóle fabu?a, piosenki, dialogi i w?a?nie takie smaczki jak ksi??ki/kartki to Majstersztyk twórców MT.
Insipiens
CYTAT(Smolo @ Aug 17 2012, 05:21 AM) *
By?em na tej skarpie, ale ju? nie pami?tam jak tam wskoczy?em(chyba z ze szczytu wie?y), a nie chce mi si? uruchamia? gry, ?eby to sprawdza?. Ja wlaz?em do pomieszczenia za ?ni?cym jako pierwszy i to bez ?adnych kodów.... Ja czyta?em wszystkie ksi??ki w grze, bo by?y naprawd? ciekawie napisane. Wogóle fabu?a, piosenki, dialogi i w?a?nie takie smaczki jak ksi??ki/kartki to Majstersztyk twórców MT.

Oj tak, pod tym wzgl?dem Poziomki si? postarali. Klimacik ?wietny. Mnie si? spodoba?y kartki z "Przes?aniem Pana Cogito". Szkoda, ?e nie pami?tasz co jest na tej skarpie.

A tak z innej beczki - skoro piszesz, ?e widzia?e? wszystko - znalaz?e? (pewnie tak) tak? kos? o nazwie Karmazynowy ?wit? By?em bardzo zaskoczony jak trafi?em na co? takiego.
Smolo
No pami?tam, ?e by?a taka nazwa broni. Ja zbiera?em wszystko co tylko mo?liwe, tak?e pod koniec gry broni mia?em tyle, ?e bardzo d?ugo trwa?o zanim zszed?em na sam dó? tabelki z broni?. Taki ju? mam, ?e lubie chomikowa? tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.