Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Arena w Starym obozie
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Sewerus
Hej,

Pami?tam ,?e czyta?em kiedy? na postach tutaj ,?e jak stoczysz odpowiedni? ilo?? walk na arenie w SO to dostajesz he?m gladiatora i mo?esz si? zmie?y? ze scattym a pó?niej z blizn?/arto ( nie pami?tam który ).

Niestety teraz walcze tylko z ró?nymi przeciwnikami i na nic si? nie zanosi ,?e b?de walczy? ze scattym czy blizn?/arto.

Tak si? zastanawiam czy to ja si? myle czy jest taka mo?liwo?? ,?eby za pomoc? pojedynków na arenie si? z nimi zmierzy?.

Z góry dzi?kuje za pomoc.

Pozdrawiam,

Sew
Lester3
nigdy w zyciu o tym nie s?ysza?em, walczy?em miliony razy z tymi debilami pod arena, ale nie spotka?em sie z taka opcja...
Sewerus
CYTAT(Lester3 @ Jun 28 2012, 12:16 AM) *
nigdy w zyciu o tym nie s?ysza?em, walczy?em miliony razy z tymi debilami pod arena, ale nie spotka?em sie z taka opcja...


Wi?c nie dostanie si? tam jakiej? nagrody, oprócz tej rudy co si? dostaje, za ka?d? walke. To jest wszystko random tak ?
Tizgar
Niechce mi sie odpisywac ci na GS wiec odpisze tutaj he?mu nie dostaniesz bo sie go znajduje w pozniejszym etapie gry jesli zas w 3 rozdziale bedziesz miec 15 wygranych walk na arenie bedziesz mog? walczyc z 2 nowymi przecwinikami czyli arto i blizna i to jest wszystko
Sewerus
CYTAT(Tizgar @ Jun 28 2012, 05:49 PM) *
Niechce mi sie odpisywac ci na GS wiec odpisze tutaj he?mu nie dostaniesz bo sie go znajduje w pozniejszym etapie gry jesli zas w 3 rozdziale bedziesz miec 15 wygranych walk na arenie bedziesz mog? walczyc z 2 nowymi przecwinikami czyli arto i blizna i to jest wszystko

Dzi?ki wielkie.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.