Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Instalki zawirusowane ?
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice > Problemy
Sewerus
Hej,

Wi?c mój norton od jakiego? czasu jak ?ci?gam MT patch 2.02 bo z 2.01 nie ma takich problemów ,?e niby jest niebezpieczny dla komputera jako powód pisze mi WS.Reputation wiecie o co chodzi ?
Insipiens
A propos zawirusowania - mam pytanie do u?ytkowników Avasta. Czy ni z tego ni z owego zacz?? komu? ten antywirus krzycze?, ?e plik "gothic.exe" jest zainfekowany wirusem Win32:Evo-gen [Susp]? Jestem prawie pewien, ?e to fa?szywy alarm, z racji tego, ?e gdy skanowa?em ca?ego twardziela to równie? zakrzycza?o mi znalezienie wirusa w instalce MT 2.02, pe?na ?cie?ka: Mroczne_Tajemnice_2.02.exe|>Materia?y Dodatkowe\gothic1_playerkit-1.08k.exe|>$INSTDIR\System\Gothic.exe. Dodam, ?e wcze?niej nic takiego nie wykrywa?o.

Jak ju? wspomnia?em - niemal?e na 100% to fake, ale wol? si? upewni? w?ród forumowej braci.

Aha, instalk? na dysku oraz zainstalowan? gr? mam ju? od jakiego? czasu, wi?c odpada ?ci?gni?cie zainfekowanej wersji.

EDIT: tak jak si? spodziewa?em, to by? fake. Po aktualizacji Avasta wszystko wróci?o do normy, szybko sobie poradzili z tym b??dem.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.