Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ruda na napój z rudy
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Sewerus
Hej,

Tak si? pytam jest jaki? npc która ma tyle rudy ,?e mo?na spokojnie wa?y? sobie napój z rudy bo ja ledwo mam teraz 26 tys a je?eli chcia?bym sobie doda? pkt mam na my?li sporo to potrzebuje jakiego? kupca co sprzedaje rude i to sporo abym móg? moj sprz?t aka graty wymieni? na rud?.

Dzi?ki z góry za szybk? odpowied? i pozdrawiam

Sew
Tizgar
Wiesz ze przesada jest leciec z kazdym pytaniem na forum lepiej sie szuka samemu zreszta sprawa rudy juz by?as opisywana setki razy kereth ma nieskonczona ilosc rudy
Sewerus
CYTAT(Tizgar @ Jun 26 2012, 05:07 PM) *
Wiesz ze przesada jest leciec z kazdym pytaniem na forum lepiej sie szuka samemu zreszta sprawa rudy juz by?as opisywana setki razy kereth ma nieskonczona ilosc rudy

Masz na my?li tego go?cia ko?o Cavalorna ?

A co do postów to nie gra?em jeszcze na patchu 2.02 wi?c pytam poza tym przeszed?em podstawke gothic'a 70 razy gdzie? plus sterowania sam? klawiatur? jest wkurzaj?ce jak nie wiem co.

Jakby to by?o wspomniane w solucji albo gdzie kolwiek to bym pewnie to znalaz?. Znalaz?em to na innym forum ale chcia?em si? upewni?.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.