Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Obóz ko?o kopalni
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Lester3
gdy wychodze z kopalni po zabiciu królowej powinienem zostac straznikiem kolo kopalni, ale niestety od razu po wyjsciu wszyscy mnie atakuja, pierwszy problem jest ze straznikiem drake'em ale gdy juz go obejde w obozie kazdy mnie atakuje, co robic? prosze o pomoc :<
Smolo
To by?o wuchte razy omawiane na forum. Z tego co pami?tam pomaga?o zapisanie i potem wczytywanie gry przed samym wyj?ciem z kopalni i wychodzenie z niej, a? odniesie skutek, ?e nie b?d? atakowa?. A je?li to nie pomo?e, to wczytanie gry przed wej?ciem do kopalni, zrobienie jeszcze raz wszystkiego w ?rodku i wyj?cie...
Lester3
wczyta?em milion razy, zapisywalem przed samym wyjsciem z kopalni, a nadal atakuja :< prosze pomozcie bo nie mam wczesniejszych zapisow :<

specjalnie zaczalem gre od nowa... dzien i noc... wychodze z jaskini... to samo... blagam, tak dawno w to nie gralem, pomozcie, tesknie za dokonaniami wszech Poziomkaza. :*
Smolo
Nie mam ju? pomys?ów, u?yj opcji szukaj, mo?e znajdziesz jeszcze jaki? patent na ten problem...
Lester3
wyczyta?em, iz zapis trzeba zrobic przed kopalnia... zrobilem tak samo ale nadal mnei atakuja... nie wiem co robic... szkoda mi troche, jakby to mialo pomoc gram na wersji 2.01
Tizgar
A widzisz to ma znacznie bo najnowsza to 2.02
Lester3
no tak ale gralem juz nie raz w 2.01 ale nigdy nie bylo takiego problemu... bardzo mi zalezy na tym sav-ie bo chce w koncu przejsc gre dobra sciezka a nie zla jak poprzednio. a zaczynalem od poczatku juz 2 razy
Lester3
to pomozecie mi czy nie? jest wogole jakis sposob? ja wlasnie chce dolacyc do obozu przy kopalni... a jesli mnie atakuja to bedzie mi ciezko zbierac misje
gruziak97
Co prawda mój problem wygl?da nieco inaczej, ale równie? dotyczy tego obozu, wi?c nie zak?adam nowego tematu.
Chodzi o to, ?e nie wiem jak dosta? si? do obozu ko?o kopalni. Dosta?em zadanie od Diega, ?eby zabra? list? Iana, ale gdy chc? wej?? do obozu, ?eby przej?? do kopalni to stra?nik przy bramie najpierw mi grozi, a potem atakuje. Co mam zrobi?, ?eby mnie wpó?ci?? (Gram na wersji 2.02)

EDIT: Sprawa nieaktualna, bo znalaz?em rozwi?zanie. W innym miejscu jest nast?pna brama i tam stra?nik mnie przepó?ci? za 12 piw.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.