Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Wilcze skóry
PoziomkaZ Forum > Polskie Forum > Mroczne Tajemnice
Insipiens
Jestem w 1 rozdziale, wybi?em najprawdopodobniej wszystkie wilki w Kolonii (wszystkie z lasów + kilka kr?c?cych si? przy wej?ciu na tereny orków od strony NO), a zapomnia?em o tym, ?e b?d? potrzebowa? ich skór do questu Servina (przy ich mordowaniu nie mia?em wyszkolonego ?ci?gania futer). St?d pytanie z mojej strony - czy da si? gdzie? znale?? te skóry w wi?kszej ilo?ci czy pozosta?o mi przeskoczenie na kolejny rozdzia? i respawn potworów? Albo mo?e przeoczy?em jakie? stadko wilków?
Mistrzu
musisz czeka? do kolejnego rozdzia?u, a je?li pomin??e? stadko to musisz napisa? gdzie konkretnie zwiedzi?e? miejsca gdzie s? wilki
Straker
Nie pro?ciej po prostu przeskoczy? do nast?pnego rozdzia?u?
Insipiens
Teoretycznie tak, ale wol? to zrobi? jak najpó?niej, poniewa? gram na trudnym i musz? du?o na potwory chodzi?, ?eby wyci?gn?? jak najwi?kszy lvl. Odpal? II rozdzia? to te grupki, które teraz s?, jeszcze si? powi?ksz? i b?dzie jeszcze trudniej. No ale je?li rzeczywi?cie nie ma ?adnej skrzyni czy czego? takiego, gdzie znajd? du?o wilczych skór, nie b?d? mia? wyboru.

EDIT: Znalaz?em 15 skór w której? ze skrzy? w wie?y zamkowej + 3 w skrzyni w kuchni siedziby Magnatów. Razem z tym co mia?em, uzbiera?em 20. Temat do zamkni?cia.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.